Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Frajer frajera frajerem pogania panie kolego.
7
Jeśli w niedziele będzie trzeba, to zrobię to co będzie trzeba.
1
@gumaz A moim zdaniem nie popełnił ale przynajmniej nie jestem komunistą i alkoholikiem jak były prezydent.
3
@mekston Mentzen nie wykluczył wczoraj u Rymanowskiego żadnej opcji, nawet takiej że nie pójdzie na wybory ;p
0
@gumaz Obstawiam frekwencje maks 73%
1
Sondaż Social Changes:
Karol Nawrocki - 50,9%
Rafał Trzaskowski - 49,1%
Frekwencja - 75%
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Commando @Xaviball @barcelonaLM
7
Na kogo bedą głosować Polacy w wieku 18-40? Wyniki sondażu OGB:
Karol Nawrocki - 58,58%
Rafał Trzaskowski - 41,42%
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Commando @Criss18Barca @Xaviball
3
@arasz1819 Dokładnie, ja np 5 lat temu oddałem głos w II turze na Trzaskowskiego mimo że w I turze głosowałem na Bosaka, a teraz w II turze oddam głos nieważny.
A co do tego piwa to Mentzen świetnie odpowiedział na pytanie że co sądzi o tym ze Bosak i jeszcze kilka osób z Konfederacji stwierdziło że to był błąd... a Sławek na to że to ich problem, on poszedł i nic złego w tym piwie nie widzi.
0
@arasz1819 Rymanowski próbował wyciągnąć na siłe od Mentzena czy zagłosuje na Nawrockiego lub czy chociaż odda ważny głos, a Sławek odpowiedział że może wszystko zrobić i każda opcja jest możliwa, brak pójścia na wybory również.
O rozmowie w pubie powiedział że to normalna sprawa i powtórzył ze może rozmawiać z każdym i dodał że ludzi jak zwykle emocje poniosły.
4
@arasz1819 W tej rozmowie Mentzen mówi też m.in że np prawdy o mieszkaniu Nawrockiego sie pewnie nigdy nie dowiemy bo Nawrocki kręci, dodał rowniez ze Trzaskowski go pozytywnie zaskoczył że zgodził się na tą rozmowe z nim, a jeszcze ciekawostka od Mentzena ze z Trzaskowskim przeszedl na "Ty" a z Nawrockim nie.
Zalezy co kto tutaj cytuje i wtedy mozna miec rozne opinie ;p
1
@lithotripter Z Trzaskowskim do pałacu ułaskawić pedofila ;p
2
Zatrzymać Tuska.
4
@Deathwing112 Im chodzi o to że oficjalnie poparł Nawrockiego i teraz jest jazda ;P
To te same towarzystwo które Mentzena wyzywało od zdrajców narodu bo sie piwka z konkurentem politycznym napił.
13
Wyborcy Brauna ostro wkurzeni na socialach, Braun zdrajcą który popiera system xDD
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1928041156987736312
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Jakchcesz @Criss18Barca @Xaviball @Roobo @Commando
1
@GTBTP 71,8% frekwencja.
@tristan87 Wierzyć nie wierze ale chciałbym zeby był taki wynik na styku, a później zobaczyć jak mohery jednej i drugiej frakcji się nawalają na ulicach ;p
6
Sondaż Research Partner
Karol Nawrocki - 46,1%
Rafał Trzaskowski - 45,8%
Trudno powiedzieć - 8,1%
Wyborcy zdecydowani:
Nawrocki - 50,2%
Trzaskowski - 49,8%
@Kgorecki2500 @July_6_BcN @michal26 @Xaviball @Comentateiro @Commando @Roobo
0
@Natenczas No i przekonał, byle nie Trzaskowski.
1
@FcPortoFan1999 Trzecia droga musi przekroczyć 8% by wejść do sejmu.
16
Sondaż IBRiS na zlecenie Onetu zrealizowany w dniach 26-27 maja:
Koalicja Obywatelska - 33,4%(+1,6)
Prawo i Sprawiedliwość - 32,2%(+1,0)
Konfederacja - 17,1%(+5,9)
Trzecia Droga - 6,0%(-2,0)
Lewica - 5,0%(-2,5)
Partia Razem - 2,5%(-1,1)
Inna partia - 0,9%
Trudno powiedziec - 2,7%
Afera piwna Sławka Mentzena jak widać pogrąża Konfederacje ;D
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Commando @Roobo @Criss18Barca @Xaviball
0
@michal26 wiem tyle że Mentzen wzrost zaufania o 5%, a reszty nie wiem bo tylko suchą tabelke widziałem.
5
Zaufanie do polityków w maju:
1. Andrzej Duda - 48% Ufa, 38% nie.
2. Szymon Hołownia - 43%, 37%.
3. Radosław Sikorski - 40%, 33%
4. Sławomir Mentzen - 39%, 39%
5. Rafał Trzaskowski - 39%, 45%
...
9. Karol Nawrocki 35%, 42%
Źródło: CBOS.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Roobo @Criss18Barca @July_6_BcN
0
@Aragorn33 No niestety w piłce jeśli chodzi o kibiców to jest sporo idiotów, wiadomo są też tacy powiedzmy kibole z 'zasadami' którzy leją się tylko po lasach itp.(tutaj na śląsku w moim regionie to sporo tego elementu więc móglbym mnóstwo sytuacji opisać) ale są i tacy którzy będą na ogródkach na rynku robić zadyme bo ktoś sie krzywo popatrzył..
0
@Aragorn33 To fakt z tym się nie zgadzam z nim(ale pewnie to był ukłon w strone kibiców/kiboli którzy w sporym % popierają Konfe)
ale z jednym racja - jak chcą to niech się tłuka po tych lasach ale później niech przyjezdza po nich śmieciarka i tyle ;)
22
Mentzen przez ostatnie kilka dni był jechany przez fanatyków pisowych, a teraz znowu jest jechany przez fanatyków platformy, piękna sprawa xD
W skrócie Sławek powiedział ze z Trzaskowskim jeśli chodzi o poglądy ciężko mu się zgodzić, więc logiczne że nie ma powodów by na niego głosować.
Z Nawrockim wiadomo łatwiej ale też dodał że nie jest dla niego zbyt wiarogodny przez swoją niewyjaśnioną przeszłość.
Dobre podsumowanie Mentzena, każdy sobie wybierze, ja wybieram głos nieważny w II turze bo na tyle zasługują obaj kandydaci. :)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Roobo @Criss18Barca @Commando
5
Na kogo będą głosować Polacy w wieku 18-30?
Karol Nawrocki - 53%
Rafał Trzaskowski - 40%
Trudno powiedzieć - 7%
Sondaż opinia24 dla RMF.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Criss18Barca @Roobo
9
Nowy sondaż partyjny Pollster dla "Super Expressu"
Prawo i Sprawiedliwość - 33,60%
Koalicja Obywatelska - 32,04%
Konfederacja - 16,50%
Trzecia Droga - 6,68%
Lewica - 6,01%
Partia Razem - 4,43%
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Comentateiro @Roobo @Criss18Barca
10
Robert Lewandowski: Dzwoni do mnie od wczoraj redaktor Borek i krzyczy że jestem zdrajcą i olewam reprezentację. Ja mam do Borka jedną odpowiedź do przekazania - jesteś nalepką na ubikacje.
2
@Jakchcesz Bielan czy jak mu tam to juz pokornie przeprosił Mentzena, ale teraz to juz za późno :)
11
Juz tak poważnie mówiąc to PiS chciał sprowadzić Mentzena do roli Kukiza, a ten sie nie dał tej zagrywce. Dlatego szacunek za to i mam pewnosc by nie załować głosu na Sławka ;)
@Kgorecki2500 @michal26 @July_6_BcN @tomek8756 @Comentateiro @Jakchcesz
4
Komentarz usunięty