Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@damianex10 Boniek to klasa, a kulesza i probierz to zwykli frajerzy.
1
@FcPortoFan1999 Feio moze dalby po mordzie tym piłkarzykom bo na wiecej nie zaslugują xd
2
@Danny Gaucho @barcelonaLM Jutro porazka i mniej wiecej o tej godzinie komunikat ze dziękujemy Probierzowi za współprace i powodzenia w dalszych etapach kariery ;p
5
PZPN luźno o 23;00 wydaje komunikat w którym informuje ze Probierz sam indywidualnie podjął decyzje o odebraniu opaski Lewemu, a informacje o rozmowie w tej sprawie z radą drużyny sa wedlug PZPN nieprawdziwe... no to kto kłamie? Probierz czy Kulesza? Lewy obserwuje i się smieje.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
15
Nowy sondaż IBRiS dla rzeczpospolitej wykonany w dniach 6/7 czerwca:
Koalicja Obywatelska - 33,6%(-1,8)
Prawo i Sprawiedliwość - 29,5%(-1,7)
Konfederacja - 21,6%(+2,1)
Lewica - 6,6%(+1,5)
Trzecia Droga - 5,3%(-1,3)
Partia Razem - 3,2%(+1)
Inni - 0,3%
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Criss18Barca @Roobo @Xaviball @Comentateiro @Commando @July_6_BcN
19
Niech zapytają jak nawalony Glik spadł ze schodów i doznał kontuzji barku.
0
@directedbyfcb chlop z polskich piłkarzy zagrał zdecydowanie najwiecej minut w tym sezonie, a przypomnijmy ze ma 37 lat.
Na miejscu Lewego juz 3 lata temu bym rzucił tym syfem reprezentacyjnym.
8
Oczywiście że polskie piłkarzyki zadowolone z decyzji Probierza, bo nie będzie juz najbardziej ambitnego profesjonalisty jakim jest Lewandowski który pracował z najlepszymi trenerami na świecie...
nie lubią Lewego bo nie chciał z tymi frajerami pić wódy po nocach na zgrupowaniach, a teraz bedą mogli juz na spokojnie razem z pseudo trenerem Probierzem pić ile wlezie i żaden Lewandowski nie bedzie przeszkadzał i marudził.
Jutro Finlandia do boju! ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @mekston @Kessie
3
Morata przegryw daje wygrana Portugalii xDD
44
Typowy niedzielny wieczór, pijany Borek bluzga na twitterze, a najlepszy polski piłkarz w historii został opluty przez trenera alkoholika ktorego kolegą jest prezes alkoholik ;p
0
Hiszpania nie istnieje
3
@kanver_ Peszko potwierdzil.
4
Pedri zszedl takze mozna gratulowac Portugalii wygranej.
0
@Frimpong Kabaret XD niech Lewy konczy z ta kadrą.
0
@Szmulek reka z niemcami rok temu xd
0
@mekston Na pewno ;D
0
@directedbyfcb @Filipem Juz poprawiony opis :D
11
Zdenerwowany pan Mateusz Borek kontra fejk konto Maciaka xDDD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Lanosss @mekston @KrychaFCB @Kessie @barcelonaLM
6
Mateusz Borek w Kanale Sportowym o pojawieniu się Roberta Lewandowskiegk na pożegnaniu Kamila Grosickiego:
"No i bardzo dobrze. Gdyby Roberta zabrakło, to taki dzień ciągnąłby się bardzo długo w pamięci Kamila Grosickiego. Robert chyba się zastanowił, pomyślał, przeanalizował, może ktoś mu doradził."
Lepsze niz parody Borka xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Lanosss @tomek8756 @KrychaFCB @mekston @Kessie
5
Paweł Dawidowicz o braku Roberta Lewandowskiego na zgrupowaniu i tym całym zamieszaniu: "Kibicom nieobecność Roberta się nie podoba. Pewnie niektórym piłkarzom też. Ale ja uważam, że facet pokazał jaja. Na jego miejscu w 88. minucie ostatniego meczu Barcelony złapałbym się za udo, zrobił kwaśną minę, poprosił o zmianę i dzień później wypuścił komunikat, że nabawiłem się kontuzji. A on się w nic takiego nie bawił. Powiedział, jak jest. Udowodnił, że krytykę ma w dupie. Natomiast wierzę, że Robert jeszcze wróci i nieraz nam pomoże."
0
@Barceloniarz987 Za słaby jest.
0
Gerard Romero: Mówią nam, że nie ma nic na rzeczy w kwestii przedłużenia umowy Nico z Athletikiem.
5
Lamine Yamal - Najlepszy piłkarz na świecie.
Złota Piłka loading...
11
Ukraińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych stwierdziło, że decyzja polskiego Sejmu o wprowadzeniu dnia pamięci ofiar „tzw. ludobójstwa OUN i UPA” nie sprzyja dobrym relacjom między Polską a Ukrainą.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Commando @Criss18Barca
9
Komentarz usunięty
16
@Kgorecki2500 Platforma robi wszystko by za 2 lata prawica miala wiekszosc konstytucyjną ;)
2
@esem91 @Lanosss Wykupilem content 'parody' u redakcji.
5
Sondaż partyjny dla Radia ZET:
Koalicja Obywatelska - 32%
Prawo i Sprawiedliwość- 30%
Konfederacja - 16%
Trzecia Droga - 6%
Lewica - 6%
Partia Razem - 4%
Inna partia - 1%
Trudno powiedzieć - 5%
Podział na mandaty(przy obecnej ordynacji, nie uwzględniając jak głosy na poszczególne formacje rozkładałyby się w okręgach):
Koalicja Obywatelska - 179 mandatów
Prawo i Sprawiedliwość - 167.
Konfederacja - 88.
Lewica - 26.
Trzecia Droga - 0.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Commando @Criss18Barca @July_6_BcN @Xaviball @barcelonaLM
6
Poseł Sławomir Zawiślak z PiS przeszedł do Korony Polskiej, Poseł reprezentował lubelski okręg w Sejmie
Daje to Koronie Polskiej możliwość utworzenia Koła Poselskiego.
@Kgorecki2500 @tomek8756
3
@Maciej_T @partymaker Gdyby wygrał Trzaskowski to byłaby jazda w druga stronę ze przez piwo wypite z zdrajcami narodu Mentzen się przyczynił do ich wygranej i sporo tego typu komentarzy na necie przed i po 21;00 w niedziele widziałem także Mentzen niech robi swoje, a fakty póki co są takie ze Konfa ma coraz większe poparcie, a jeśli się kiedyś sprzedadzą? to cóż, przynajmniej będę miał pewność żeby nie chodzić na żadne wybory :)