Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co eksperci pisali ze Inter to slabiaki to ich xD
0
Faktycznie słaby ten Inter
2
@Kgorecki2500 Niech jadą na pełnej.
13
@KamQiX Przez taką pogarde to pan Rafałek przegra te wybory :) robią to samo co pisowcy pod koniec swoich rzadow czyli arogancja itp
0
Kosmicznie gra PSG
0
@VandaI PSG w tym sezonie jest 3 razy lepsze niz Real
0
Będzie śmiesznie jak własnie w finale z Barceloną, Dembele będzie walczył o przypieczętowanie złotej piłki xdd
16
#Parody
Mateusz Borek: Jutro El Clasico. Wielki Finał Pucharu Króla. I ja powiem krótko. Real Madryt jutro to bierze. Po prostu. Jutro wygrywają puchar hiszpanii. A za miesiąc królewscy zostają mistrzami. Hiszpanii. Tyle.
Generalnie. To Barcelona nie ma ławki. Nie ma Lewego. Nie ma Balde. Ledwo wygrana z Mallorcą. No ludzie. O czym w ogóle my mówimy? Jutro wypoczęty Kylian Mbappe. Zakończy karierę Gerarda Martina. Takie są. I takie będą fakty.
Natomiast. Pokora. I szacunek dla rywala. Tego się jeszcze trzymajmy. Tyle póki co ode mnie. Pozdrawiam. Dobrego weekendu.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @KrychaFCB @Kessie @Lanosss @Stinger_
6
Gdybym był premierem, benzyna byłaby po 5,19 zł. I to mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością
4
@Eklerek Kolego. Nie jesteśmy na Ty.
5
@Kgorecki2500 a gdzie mój kandydat Tadek Batyr?
0
Coś mi się wydaje że od meczu z Realem Valladolid to Ter Stegen będzie bronić w La liga aż do końca sezonu, a Szczęsnemu zostanie Liga Mistrzów i ewentualny finał.
7
Wychodzi na to że w TVP mecz Barcy w Lidze Mistrzów najwcześniej zobaczymy jeśli wejdziemy do Finału xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
@macio_944 Otóż to, byle w sobote dać rade, a później to sami się jeszcze bardziej nakręcą na reszte meczy. Poza tym patrząc na to jak zagrał wczoraj Eric na prawej obronie to wrzuciłbym go nawet na lewą w sobote, bardziej elektryczny od Martina nie będzie ;p
16
Niech wraca szybko Balde bo nie moge patrzeć na gre tego Martina xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
5
Sky News: Kijów odrzucił plan USA ws. Ukrainy. Rozmowy w Londynie odwołane
Brytyjski serwis informuje, że Kijów odrzucił plan Stanów Zjednoczonych ws. uznania Krymu za rosyjski. W Waszyngtonie nie spodobała się ta decyzja; w efekcie sekretarz stanu USA Marco Rubio nie weźmie udziału w szczycie w Londynie, jak było pierwotnie planowane.
Przedłożony plan zakłada również zamrożenie obecnej linii frontu w ramach porozumienia pokojowego. Jak czytamy, Ukraina i sojusznicy liczą na otrzymanie gwarancji bezpieczeństwa i projektów odbudowy w zamian za takie ustępstwa terytorialne.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756
2
@michal26 Mnie Sławek w ostatnich tygodniach tez mocno zirytował tym co zaczął wyrabiać, a ile dziewczyn i kobiet zniechęcił tymi durnymi wypowiedziami to nawet po swoim bliskim otoczeniu widze xD zaorana kampania w 3 tygodnie i brak pojawienia się w Końskich to był gwóźdź do trumny tej kampanii ;p
Ale jestem zaskoczony jak Nawrocki daje radę i po prostu dobrze wypada, ma szanse żeby zagrozić Trzaskowskiego, a tego bym sie jeszcze jakis czas temu nie spodziewał.
Tik toki były zawalone tymi wypowiedziami o aborcji i studiach itp, a młody wyborca nie będzie tego dogłębnie analizował i jak słyszy co Mentzen na tym filmiku gada to go później ma w dupie i nie głosuje i tyle.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Lucyffffer1922 Kolego. Jak już to Pan Borek. To nie jest nalepka na ubikacje.
3
@lajcior Ewidentnie mu opadło... w sondazach.
4
@Arkon Stały regularny pakiet kar w futbolu - zamknięty stadion/trybuna Legii, minusowe punkty dla Evertonu i karny dla Realu ;p
0
@Arkon No to jeszcze - 15 pkt dla Evertonu.
5
@Gaucho sądze że moje parodie Borka są bardziej wiarygodne niz el nacional.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Potwierdzam, fatalna zmiana.
22
Podobno głównym kandydatem na Papieża jest włoski kardynał i tamtejszy pasjonat piłki nożnej Matteo Borekiano.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @barcelonaLM @mekston @Comentateiro
1
@July_6_BcN I wtedy pseudonim "Konrado Moreno I"
10
@Roobo Okej dzisiaj wyjątkowo odpuszczę i nie zadzwonie.
7
Z Ferranem rekinem Torresem na szpicy po tryplet ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
5
No i znowu zamknęli mi morde xD mam nadzieje ze tak do końca sezonu ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10