Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Nawrocki to niech pierw sie skupi na wejściu do II tury, bo jak widze sondaże które dają mu 13%, a Mentzenowi 12% i 17% osób które jeszcze nie wiedzą na kogo oddać głos to jak najbardziej Mentzen ma z czego tutaj rzeźbić xD
i Nawrocki to generalnie na nic zbytnio nie potrafi odpowiadac i jest zesrany na ten moment krotko mowiac.
1
@Szmulek Lewus sie skończył.
0
@Lucyfffer Niech Trubin bierze karabin i jazda na front.
1
Nunez to placek nic nowego
2
@tbas Mentzen w sondażach lawiruje między 11-15% i jesli przez dluzszy czas nie bedzie przebijał tych 15% to opcja Bosaka bardzo mozliwa, a Nawrocki? No po prostu tragedia tak jak zreszta myslalem.
1
Z Peną nie wygramy żadnego pucharu, to jest poziom jakiegoś Radomiaka i taka jest prawda futbolu.
0
@JoeSatriani musze do redakcji napisać żeby mi usuneli wszystkie komentarze w których krytykowałem Martina ;p
0
Od zawsze wierzyłem że ten Martin ma wielki potencjał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widze ze najlepszy napastnik na świecie Erling Haaland już 46 bramek w LM, przyszły rekordzista.
1
Nic specjalnego znowu nie gramy, widać zdecydowany dołek formy, a Olmo póki co zagrał dobry miesiąc potem połamał sie, wrócił i gra kupsko.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
Kagawa takim talentem jest, a Lewandowski po prostu nie, ja znam Lewandowskiego dobrze
0
Z karnego się nie liczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB wystarczy ze został pupilkiem Flicka i ten będzie go wystawiał bo tak.
2
@KamQiX Martin i Pena: Potrzymaj nam piwo.
1
No jeśli dalej Flick nie widzi tego że Martin to poziom co najwyżej Leganes, to znaczy że można zaczynać się martwić, przecież ten Martin jest żałośnie słaby...
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@michal26 myślisz że jest jeszcze szansa na tą podmianke Mentzena z Bosakiem?
1
@Kgorecki2500 Sporo właśnie zależy od tego jak będzie wypadał w kampanii, no i warto przypomnieć że taki Kukiz w styczniu/lutym 2015(czyli na początku kampanii) w sondażach miał około 1% i nie miał zaplecza a wynik wykręcił na 21% ;P
2
W najnowszym badaniu opinii publicznej przeprowadzonym przez pracownię Opinia24 dla "Faktów" TVN i TVN24 Rafał Trzaskowski, kandydat KO, uzyskałby 41 proc. głosów w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Karol Nawrocki, popierany przez PiS, plasuje się na drugiej pozycji z wynikiem 26 proc. W wyścigu o prezydenturę na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Mentzen z Konfederacji, zdobywając poparcie 13 proc. respondentów. Szymon Hołownia, mający wsparcie Trzeciej Drogi, zanotował 9 proc. głosów
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @GeneralXavi
0
@D10SLEO @Omoziu Nawet jakby wygrał to i tak by przegrał.
2
Braun o Dudzie ;P
0
@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 dobry ruch, po co mieć awatar z jakimś rezerwowym bramkarzem.
0
@Pedri16Future Oni jako jedni z nielicznych pisali gdy Wojtek dołączał do Barcelony, że Pena nie ma zamiaru być zmiennikiem i że Flick mu zapewnił że pozostanie numerem jeden w bramce po przyjściu Szczęsnego, także akurat w tej sprawie coś tam wiedzą ;p
32
Mocna opinia jak po 3 miesiącach od czasu tego transferu, z czego połowę z tego czasu to Olmo juz był w szpitalu XD
9
@KamQiX Według mnie Wojtek nie chce oficjalnie robić kwasu poprzez wywiady, to inteligentny gość.
A puszczając delikatne przecieki do prasy to już trochę inna zagrywka i bardzo dobrze że coś takiego się pojawia, bo z tym ręcznikiem Pena nie wygramy żadnego trofeum i takie jest moje zdanie.
4
Wojciech Szczęsny jest wściekły i niezadowolony ze swojej roli rezerwowego bramkarza w Barcelonie – donosi kataloński portal El Nacional, powołując się na otoczenie zawodnika. Polski bramkarz liczył, że przychodząc do Barcy będzie kimś więcej niż tylko zmiennikiem – komentuje portal.
"Według źródeł bliskich zawodnikowi, czuje on, że jego decyzja o powrocie do profesjonalnego futbolu mogła nie być najlepsza, jeśli miał po prostu zająć miejsce na ławce rezerwowych" – pisze El Nacional
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @Lanosss
0
@Kgorecki2500 Mentzen musiałby perfekcyjnie kampanie poprowadzić by w ogóle liczyć na cud w postaci II tury.
1
@Kgorecki2500 Ciekawe jakie sondaże będzie miał w styczniu Nawrocki, jeśli poniżej 30% w I turze to wymiana kandydata bardzo możliwa.
0
Kubacki przeleciał skocznie, forma rośnie