1

@Kgorecki2500 Nawrocki to niech pierw sie skupi na wejściu do II tury, bo jak widze sondaże które dają mu 13%, a Mentzenowi 12% i 17% osób które jeszcze nie wiedzą na kogo oddać głos to jak najbardziej Mentzen ma z czego tutaj rzeźbić xD
i Nawrocki to generalnie na nic zbytnio nie potrafi odpowiadac i jest zesrany na ten moment krotko mowiac.

1

@Szmulek Lewus sie skończył.

0

@Lucyfffer Niech Trubin bierze karabin i jazda na front.

1

Nunez to placek nic nowego

2

@tbas Mentzen w sondażach lawiruje między 11-15% i jesli przez dluzszy czas nie bedzie przebijał tych 15% to opcja Bosaka bardzo mozliwa, a Nawrocki? No po prostu tragedia tak jak zreszta myslalem.

1

Z Peną nie wygramy żadnego pucharu, to jest poziom jakiegoś Radomiaka i taka jest prawda futbolu.

0

@JoeSatriani musze do redakcji napisać żeby mi usuneli wszystkie komentarze w których krytykowałem Martina ;p

0

Od zawsze wierzyłem że ten Martin ma wielki potencjał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widze ze najlepszy napastnik na świecie Erling Haaland już 46 bramek w LM, przyszły rekordzista.

1

Nic specjalnego znowu nie gramy, widać zdecydowany dołek formy, a Olmo póki co zagrał dobry miesiąc potem połamał sie, wrócił i gra kupsko.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

2

Kagawa takim talentem jest, a Lewandowski po prostu nie, ja znam Lewandowskiego dobrze

0

Z karnego się nie liczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB wystarczy ze został pupilkiem Flicka i ten będzie go wystawiał bo tak.

2

@KamQiX Martin i Pena: Potrzymaj nam piwo.

1

No jeśli dalej Flick nie widzi tego że Martin to poziom co najwyżej Leganes, to znaczy że można zaczynać się martwić, przecież ten Martin jest żałośnie słaby...
@Kgorecki2500 @tomek8756

0

@michal26 myślisz że jest jeszcze szansa na tą podmianke Mentzena z Bosakiem?

1

@Kgorecki2500 Sporo właśnie zależy od tego jak będzie wypadał w kampanii, no i warto przypomnieć że taki Kukiz w styczniu/lutym 2015(czyli na początku kampanii) w sondażach miał około 1% i nie miał zaplecza a wynik wykręcił na 21% ;P

2

W najnowszym badaniu opinii publicznej przeprowadzonym przez pracownię Opinia24 dla "Faktów" TVN i TVN24 Rafał Trzaskowski, kandydat KO, uzyskałby 41 proc. głosów w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Karol Nawrocki, popierany przez PiS, plasuje się na drugiej pozycji z wynikiem 26 proc. W wyścigu o prezydenturę na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Mentzen z Konfederacji, zdobywając poparcie 13 proc. respondentów. Szymon Hołownia, mający wsparcie Trzeciej Drogi, zanotował 9 proc. głosów
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @GeneralXavi

0

@D10SLEO @Omoziu Nawet jakby wygrał to i tak by przegrał.

2

0

@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 dobry ruch, po co mieć awatar z jakimś rezerwowym bramkarzem.

0

@Pedri16Future Oni jako jedni z nielicznych pisali gdy Wojtek dołączał do Barcelony, że Pena nie ma zamiaru być zmiennikiem i że Flick mu zapewnił że pozostanie numerem jeden w bramce po przyjściu Szczęsnego, także akurat w tej sprawie coś tam wiedzą ;p

32

Mocna opinia jak po 3 miesiącach od czasu tego transferu, z czego połowę z tego czasu to Olmo juz był w szpitalu XD

9

@KamQiX Według mnie Wojtek nie chce oficjalnie robić kwasu poprzez wywiady, to inteligentny gość.
A puszczając delikatne przecieki do prasy to już trochę inna zagrywka i bardzo dobrze że coś takiego się pojawia, bo z tym ręcznikiem Pena nie wygramy żadnego trofeum i takie jest moje zdanie.

4

Wojciech Szczęsny jest wściekły i niezadowolony ze swojej roli rezerwowego bramkarza w Barcelonie – donosi kataloński portal El Nacional, powołując się na otoczenie zawodnika. Polski bramkarz liczył, że przychodząc do Barcy będzie kimś więcej niż tylko zmiennikiem – komentuje portal.

"Według źródeł bliskich zawodnikowi, czuje on, że jego decyzja o powrocie do profesjonalnego futbolu mogła nie być najlepsza, jeśli miał po prostu zająć miejsce na ławce rezerwowych" – pisze El Nacional

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @Lanosss

0

@Kgorecki2500 Mentzen musiałby perfekcyjnie kampanie poprowadzić by w ogóle liczyć na cud w postaci II tury.

1

@Kgorecki2500 Ciekawe jakie sondaże będzie miał w styczniu Nawrocki, jeśli poniżej 30% w I turze to wymiana kandydata bardzo możliwa.

0

Kubacki przeleciał skocznie, forma rośnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?