5

@tbas i przez takich idiotow z kazdej ze stron ludzie skacza sobie do gardeł xd smieszne to i żałosne

0

Krzysztof Stanowski o debiucie Maxiego Oyedele:

"Debiutant zawsze przyciąga wzrok. Jeśli dodatkowo jest to debiutant - wybacz mi - z dupy, przyciąga wzrok tym bardziej.

Wszyscy patrzyli, kim jest "wynalazek" Probierza i zobaczyli gościa, którzy przetruchtał mecz, jakby to był Las Kabacki, a nie Stadion Narodowy."

0

Jakub Wawrzyniak: „Nie widziałem debiutu piłkarza w reprezentacji Polski, który by przeszedł tak obok meczu jak Oyedele.”

1

@lucas/catalan już dawno temu wylizał, być może nie fizycznie ale na pewno psychicznie. Nic tylko mieć ubaw z tych fanatyków politycznych ;)

1

@Kgorecki2500 według mnie zwykle słowo dziękuję by mu wystarczyło.

2

Mała analiza zachowań naszego zbawcy narodu - Donalda Tuska ;)



@Kgorecki2500 @tomek8756 @barcelonaLM @michal26

2

Manchester United zbudował mur za 200 tysięcy funtów!

Erik ten Hag zlecił wzniesienie ogromnego, białego muru, aby utrzymać prywatność sesji treningowych oraz chronić drużynę przed warunkami pogodowymi.

Koszt konstrukcji wywołał zdziwienie wśród pracowników klubu, którzy na co dzień mierzą się z cięciami budżetowymi.

Daily Mail

1

@adi7adi8 Dokladnie ;p

13

Donald Tusk z przesłaniem do mieszkańców Florydy: "Prognozy nie są zbyt alarmujace, spokojnie. Troche podmucha, wiatr przecież musi wiać." ;P

@Kgorecki2500 @barcelonaLM @Lionel_Messi10 @tomek8756

2

@Hosh Tak jest!

@Faro Może być, nazwisko z koszulki jakoś się usunie i będzie większa wartość.

3

@MessiForeverTheBest @Kgorecki2500 @Hosh @vangoor @Lucyfffer
Kategoria... wędkarstwo ;P

@Faro Niestety muszą być rzeczy minimum o wartości 500 zlotych.

4

Biorę po 500 złotych z konta każdej drużyny i słucham Państwa

2

@tristan87 Ciezko znaleźć czas między meczami na naukę, ale na gadkę z Borkiem jest czas.

9

@pt9 @regatta52 Wszystko co dobre to się kojarzy z alkoholem, szkoła, kolonie, bierzmowanie, pierwsza miłość i ja bym chciał panom powiedzieć że po prostu lubię alkohol ;P

1

@Bzyczekk Haha też zawsze z nim go kojarze xD

1

@takisobiektos @Safrani Pewnie z tych 115 zarzutów które mają ostatecznie wyjdzie że dostaną jeszcze "odszkodowanie" i przeprosiny od władz ligi xD

3

OFICJALNIE: Manchester City wygrywa bitwę prawną z Premier League!

Zasady regulujące umowy sponsorskie między klubami a powiązanymi firmami zostały uznane za niezgodne z prawem, co może mieć ogromne konsekwencje dla całej ligi.

Warto podkreślić, że jest to osobna sprawa, niezwiązana ze 115 zarzutami postawionymi Manchesterowi City.
Przepisy wprowadzone w 2021 roku, znane jako „Associated-party transaction” (APT), miały zapobiegać zawyżaniu wartości umów sponsorskich z firmami powiązanymi z właścicielami klubów. Celem było zapewnienie uczciwej konkurencji w Premier League.
Manchester City udowodnił, że blokada dwóch kluczowych umów — z Etihad i First Abu Dhabi Bank — była bezpodstawna, co teraz otwiera im drogę do wyższych kontraktów. Klub może również ubiegać się o odszkodowania od Premier League za nadużycie swoich przepisów.
Kluby, które zeznawały na korzyść Premier League przeciwko Man City w tej sprawie:
Arsenal
Manchester United
Liverpool
West Ham
Brentford
Bournemouth
Fulham
Wolves

0

Ousmane Demebele niewykluczone, że wkrótce zakończy swoją przygodę z Paris Saint-Germain. Fichajes.net podaje, że Francuz może zakotwiczyć w jednej z ekip z Arabii Saudyjskiej. Na dzisiaj jeszcze żadne rozmowy nie zostały sformalizowane.

1

@Deviler A dla mnie Zieliński to grajek strasznie nijaki i bez psychiki do grania na prawdziwym TOP poziomie.

1

@abram3k otóż to XD

1

Inaki Pena? Pewność. Opanowanie. Refleks. Charakter. Dojrzałość.

1

@NeroTFP1 Wydaje mi się, że elfsborg
lekko się zagalopował, by nie napisać, że pomylił odwagę z odważnikiem. Co myślicie? Przesadzam, czy ktoś jednak mnie próbował wykorzystać darmowo do swojego biznesu?

5

Bardzo fajna ta nowa Awantura o kase i chce się to jak najbardziej oglądać, a Ibisz to po prostu chyba ma jakiś dar do prowadzenia programów ;D

49

Pep Guardiola o Klubowych Mistrzostwach Świata 2025:

„FIFA mówi, że mamy przywieźć naszych najlepszych zawodników na Klubowe Mistrzostwa Świata? A kim są nasi najlepsi zawodnicy? FIFA ma mi powiedzieć, którzy to są? NIE ROZUMIEM TEGO! Nie zamierzam ich pytać, którymi zawodnikami mogę zagrać, JA O TYM ZDECYDUJĘ!”

0

@kanver_ Otóż to ale ludzie lubią się nakręcać a potem szok że jednak coś nie wyszło ;p
Jak wygramy wszystkie pozostałe mecze w tym miesiącu to wtedy nawet u mnie optymizm bardzo wzrośnie co do tej drużyny, a póki co na spokojnie.

0

@kanver_ ludzie już tutaj tak piszą choćbyśmy mieli z 10 punktów przewagi nad Realem xD

0

Erik ten Hag o aktualnej sytuacji Manchesteru United:

„Jesteśmy w trakcie procesu. Po prostu poczekajcie...”

„Osiągniemy to, co zamierzamy. Nie oceniajcie nas teraz, ocenicie nas na koniec sezonu. Poprawimy się”.
„W ciągu ostatnich dwóch sezonów doszliśmy do finałów. Dajcie nam czas”.

0

Marc Cucurella o transferze do Manchesteru United:

„W zeszłym sezonie chcieli mnie sprzedać do Manchesteru United. Powiedziałem żonie, że wolę siedzieć na ławce w Chelsea, niż grać w Manchesterze. Bez urazy dla nich, ale niebieski mam we krwi.”

0

Mimo wcześniejszych plotek, władze Manchesteru United przyjmują długoterminową perspektywę wobec Ten Haga, niezależnie od wyników nadchodzących spotkań z FC Porto i Aston Villą.

The Athletic

2

My tego Vitora"kotka"Roque to chyba nawet za 2 miliony nie sprzedamy, niesamowity slabiak xD @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?