Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wojtek Kowappe
2
Największa ściema w historii Joana Laporty i jego przydupasów.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
2
@Danny Gaucho Dzięki za wyjaśnienie ;)
0
@Lionel_Messi10 To oni już wygrali MLS czy jeszcze jakiś puchar do wygrania jest? Bo niezbyt ogarniam jak to tam wygląda :D
1
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 Wszystko zależy od tego czy Laporta będzie chciał tego ruchu, jeśli będzie chciał to znając go ściągnie tego Neymara na rok.
Zobaczymy ale na pewno Romero może się szykować na gruby zarobek przy tej sadze xd
3
Erik ten Hag:
„W swojej karierze zawsze potrafię wygrywać. W ostatnich 6 latach zdobyłem 8 trofeów.”
2
Co do Neymara to pamiętam że rok temu we wrześniu pojawiła się informacja że Barca dogadała się z nim na transfer w 2025 roku i coś mi się wydaje że znowu czeka nas mocna saga transferowa z tym związana w przyszłym roku XD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
@Kgorecki2500 Potem daj znać czy udało się zakupić saszetke ;)
1
@Kgorecki2500 Spróbuję to zdobyć w tym tygodniu, może się uda ;D
0
Najlepsi: Ferran Torres, Balde i Pedri
Najgorsi: Lewandowski, Yamal i Pena
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Cuenca... mamy 2012?
1
@prokofiew wkurzony raczej xd
0
Ferran zasługuje na odpoczynek po ostatnich dobrych występach.
2
Ferran kolejny dobry mecz
0
Gramy z najgorszą drużyną obecnie w LM i delikatnie mówiąc wygląda to słabiutko xd
0
@Kgorecki2500 Bredzisz ;)
0
@Muszynianka Fati w Brighton nic nie pokazał, więc jakim cudem ma coś pokazać w takim wielkim klubie jak Barcelona? xD to wrak piłkarza i tyle.
0
Po prostu Fati musi być katastrofalny bardziej niz wszystkim sie wydaje i dlatego gra Ferran niestety.
1
@MOLESTA Nie musisz sie przedstawiać, bo to ze nim jesteś wszyscy tu wiemy.
4
Komentarz usunięty
3
Dzisiaj ludzie w Polsce nie umiom pić.
Tzn
Ja umiem
Pan umie
A taki Paździoch?
On jak pije to marnuje alkohol
0
Zwolnienie Erika ten Haga kosztowałoby Manchester United aż 17,5 miliona funtów!
Jeśli jednak Czerwone Diabły nie przedłużyłyby jego umowy, odejście Holendra wyniosłoby „zaledwie" 10 milionów euro. Kontrakt Holendra latem został przedłużony do 30 czerwca 2026 roku.
Co ciekawe, klub zwolnił niedawno 250 pracowników, by zaoszczędzić środki, a teraz rozstanie z menedżerem mogłoby pochłonąć ponad połowę tej kwoty.
Biorąc pod uwagę, że klub skupia się na finansowych konsekwencjach swoich działań, te liczby sprawiają, że decyzja o zwolnieniu ten Haga wydaje się mało prawdopodobna.
Richard Martin [GOAL]
1
@Kgorecki2500 Jeszcze nie wiem ale się dowiem :D w biedronce pewnie będzie bo oni lubią takie akcje
35
Powinni wycofać te jogurty w tych saszetkach, a zostawić tylko alkohol i nie byłoby już tego zbędnego zamieszania.
3
Zdenerwowany Pan Mateusz Borek
3
@Arden @FcPortoFan1999 Moja wczorajsza parodia Borka przewidziała że bedzie się pruł o tego Grabare xD jak zwykle Boras przewidywalny
5
Premier Donald Tusk liderem rankingu zaufania polityków
45,6% zaufania dla Donalda Tuska – najlepszy wynik od 2018 roku, Wyprzedza Rafała Trzaskowskiego (45,3%) i Andrzeja Dudę (44,1%).
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @barcelonaLM
0
@Gaucho Tak dla powrotu Neymara.
3
Borek uplastycznił sytuacje w bramce Barcelony -
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756