Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Forma przyjdzie w marcu, także nie ma co panikować
1
@takisobiektos Spokojnie zaraz Małysz wyjdzie i powie że Kot po prostu musi odblokować głowę bo tylko to go blokuje XD
A Kota od 2018 roku nie powinno byc w zawodach albo i wcześniej już, on zawsze był nijaki.
3
FC Barcelona w trzech ostatnich sezonach po 14. kolejkach ligowych.
@pedritonumeros
- 37 punktów w sezonie 2022–2023 Xavi Hernandez.
- 31 punktów w sezonie 2023-2024 Xavi Hernandez.
- 34 punkty w sezonie 2024-2025 Hansi Flick.
Pan trener Xavi Hernandez ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FCB_dimiC Spora część ludzi to po tych 2 miesiącach dobrej gry dostała klapki na oczy xD każdy racjonalnie myślący wiedział że jedna kontuzja z przodu i nie mamy ataku praktycznie.
@RoberDzik jeśli ktoś jest w stanie tego typu meczu nie wygrać to jest to właśnie Barcelona tym bardziej w lidze mistrzów, po ostatnich występach to zdecydowanie nie nastawiam się na łatwą wygraną ;p
5
Yamal nie zagra we wtorek z Brestem.. no to będą ostre ciężary, my bez niego meczu nie wygraliśmy w tym sezonie xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
@Deviler to prawda, lecz obawiam sie że ta drużyna masowo potraci punkty do stycznia i będzie spory problem ale oby nie.
1
@Deviler tylko żeby do tego kluczowego momentu nie mieć czasem 10 punktów straty do realu ;p
3
@kemyt1995 ludzie po 2 miesiącach dobrej gry już podnieceni tutaj pisali że żaden Nico nie potrzebny i że praktycznie kompletny skład xd
1
Inigo Martinez: My bez 17 letniego Lamine Yamala nie potrafimy grać w piłkę. Jesteśmy beznadziejni i tyle mam do powiedzenia. ;p
0
@Kgorecki2500 póki co z meczu na mecz gra gorzej to wygląda, Celta była dużo lepsza.
2
@tbas to że gramy kupsko to fakt, bardziej miałem tu na myśli że jak się prowadzi mimo wszystko 0;2 w 80 minucie i się to wypuszcza to jest to frajerstwo.
3
Dalej ta drużyna ma frajerstwo we krwi, fajna była przewaga w lidze fajna xD ten miesiąc już znacznie gorszy niż poprzednie a wrócili kontuzjowani gracze...
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
@Batys z panem już nie rozmawiam.
1
@Comentateiro Wypompowali się
1
Fatalnie ten Martin wygląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Patrząc na to że znowu gra ten placek Martin i patrząc kto sedziuje to obstawiam dziś stratę punktów.
10
Obstawiam że obecny sezon skoków dla Polaków będzie wyglądał tak jak poprzedni, czyli do stycznia lanie wody że forma przyjdzie itp, a w lutym gadanie że gdzieś tam popełniliśmy błąd w przygotowaniach ale mamy potencjał by walczyć w kolejnym sezonie XD
1
@draxidox nie wygrają prezydenckich zobaczysz, za dużo takich rzeczy się dzieje
2
@michal26 Putin na pewno cały czas ma tą opcję na stole, gdyby nie Chińczycy to bardzo możliwe że już wiele miesięcy temu poleciałaby atomówka na Ukrainę ;p
@Benz Podobnie uważam, Europa nie odpowiedziałaby w żaden konkretny sposób, a USA? Tutaj zdecydowanie ciężko powiedzieć.
0
Prezydent Serbii Aleksandar Vucic uważa, że Władimir Putin nie zawaha się użyć broni nuklearnej, jeśli wyczerpią się inne możliwości.
Vucic stwierdził w orędziu do narodu, że zagrożenie konfliktem nuklearnym nigdy nie było większe niż obecnie.
– Ważne jest, abyśmy rozmawiali o pokoju, o rozejmie, bo tylko to nie doprowadzi nas do globalnej katastrofy. Jeśli do katastrofy jest 10 kroków, to już pokonaliśmy 9. Dziś obwód briański został ostrzelany rakietami, ataki z użyciem rosyjskiej amunicji będą kontynuowane. Każdy kolejny krok prowadzi nas do konfliktu nuklearnego – powiedział Vucic.
Serbski prezydent powiedział także, że Zachód myli się, sądząc, że Putin blefuje w sprawie możliwości ataku nuklearnego. Mówi, że "niewiele osób wie, jaki jest władca Kremla”:
– Mówią o nim, że grozi "pustą bronią", jeśli nie będzie wyjścia, to z góry mówię: nie będzie się wahał nawet przez chwilę – powiedział serbski przywódca.
@Kgorecki2500 @barcelonaLM @tomek8756 @michal26
13
@jacobFCB Nie mogę się doczekać jak Trzaskowski znowu zacznie mówić że ma skoro wspólnego z konfederacja i że wybierze się na marsz niepodległości xD
3
@Kgorecki2500 Przecież taki Nawrocki to nie wiem czy do drugiej tury wejdzie xD pewna porażka
1
Komentarz usunięty
1
Czerwone Diabły zdeterminowane, by pozyskać Alphonso Daviesa!
Czerwone Diabły są gotowe przebić finansowe oferty Bayernu Monachium i Realu Madryt, stosując strategię podobną do tej, która przekonała Leny’ego Yoro do przenosin na Old Trafford.
Wówczas United zaoferowało młodemu obrońcy aż 9,5 mln euro rocznych zarobków – ponad 280% więcej niż Real Madryt, który proponował jedynie 2,5 mln euro.
Christian Falk - Bild
2
@Gall Gdyby trafił do Realu to napisałby że to najbardziej przereklamowany młody piłkarz z Afryki na świecie ;)
15
#Parody
Mateusz Borek: Tak się nie da grać. To był 17 mecz Michała Probierza. 17 mecz. I jak ja słyszę. Takie zdania. Że my jesteśmy na etapie budowy. Ewolucji. Ludzie. Reprezentacja to nie jest budowa. Bo buduje to się. Apartamenty.
I generalnie. To takie podstawowe pytanie. Do was. brzmi. To ile ja mam jeszcze czekać? Ile jeszcze? Bo umówmy się. Ale to jest już żałosne. Ja jestem prostym człowiekiem. Z zasadami. A ta reprezentacja. Nie ma zasad.
Jeszcze mam apel do prezesa PZPN. Czarku. Na co jeszcze czekasz? Dlaczego Probierz dalej jest selekcjonerem? Apeluję. Jako przedstawiciel. Jako rzecznik kibiców. O natychmiastowe jego zwolnienie.
My lubimy rozmawiać. Lubimy polemikę. Ale teraz nadszedł czas. Na konkretne ruchy. Na konkretne działania. Trzeba mieć koncepcję. Plan. Tyle ode mnie. Ja mam dość. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @Kessie @Deviler @KrychaFCB @Lanosss
4
Wypierda wypierda wypierda... ć ;D
Brawo dla Szkocji
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
Cezary Kulesza: Michał Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski bezapelacyjnie do samego końca, mojego lub jej.