Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Sulimo *Pan Borek.
10
Pan Borek
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @FcPortoFan1999 @Kessie
0
@tristan87 Pan Borek jednak zdemolowany przed weekendem.
1
@tbas Z tych newsów to mam polewke ale jestem przekonany że od wiosny będzie mnóstwo informacji o Williamsie w gazetkach ;p
2
@Faro Jaden Philogene
2
@Ziemny W tym ze Borek wolałby grać ze słabszymi i wtedy byłoby miło i przyjemnie, a przy okazji mówi ze mamy polepszyć grę... no wydaje mi się że żeby być coraz lepszym to trzeba się mierzyć z tymi lepszymi drużynami przede wszystkim.
@FcPortoFan1999 A no Borek jak zwykle kilka różnych opinii na jeden temat ;D
5
Borek po wczorajszym meczu mówi że wynik jest dobry ale jeśli chodzi o grę to mamy bardzo dużo do poprawy, a przed meczem mówił że może by było lepiej gdybyśmy grali dywizję niżej w Lidze Narodów... i wtedy pewnie gdybyśmy ograli w dobrym stylu jakiś kompletnych pastuchów to by mówił że zajebiscie gramy XD nie moge z tego gościa ale może jest zdemolowany przed weekendem ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @Kessie @Deviler
5
Piękna saga z Nico Williamsem ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
Wojciech Kowalczyk w kanale zero: "Słuchajcie, jak wygramy tą lige narodów z kompletem zwycięstw to tak, będę widział reprezentację. Ale jak bede się cieszył tylko zwycięstwa ze Szkotami.. no umówmy się to nie jest poważna reprezentacja."
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @barcelonaLM
1
Michał Probierz: Pokazaliśmy swoją moc, świetny mecz.
1
Hahahaha Moldawia vibe
0
@Destroyer_of_Worlds kolego. Pan Borek to nie jest Twój kolega. ;p
0
@kanver_ tak prawdopodobnie
0
Lewandowski na miesiąc out
3
Zieliński to jest strasznie nijaki piłkarz
0
Hahaha jeszcze to przewalimy, żałosna gra
1
Pamiętam jak mi tu niektórzy kiedyś próbowali wmówić jaki ten Kiwior to talent XD
0
Ale ten Kiwior jest cienki, maks 2 lata i gość wyląduje w Championship.
0
Lewy ależ podanie xd
2
@Kgorecki2500 Co by już nie zrobili to już tej AfD nie zatrzymają, wcześniej czy później dojdą do władzy bo widać w jakim kierunku zmierzają nastroje w Niemczech.
3
@Kgorecki2500 Laporta od początku kadencji jedzie na kłamstwie, wytarcie mordy Messim to był tylko wstęp ;p
Chłop opowiada ze mają biznesplan itp... przecież tu nie ma żadnego planu, co pol roku szukanie innych sponsorów bo ktoś tam znowu nie zapłacił i trzeba na biegu łatać dziury, wszyscy najlepsi fachowcy dyrektorzy odeszli od Laoorty i nie ma co sie dziwić, bo widać naocznie co wyrabia, a no i potraktowanie Xaviego jak śmiecia, byłem za zwolnieniem ale nie w taki żałosny sposób.
Dobrze ze chociaż tego Flicka ściągnęli bo chłop jest nadzieją na dobrą przyszłość sportową w tym klubie.
@FCB_dimiC Dokładnie, Laporty już sie nie da słuchać, gość odleciał.
3
@FCB_dimiC Też chyba takim kołczem zostanę, nauczę się cytatów z różnych stronek i bede mentorem ;p
5
Patrząc na wypowiedzi tego grubego oszusta Laporty to ktoś by mógł pomyśleć że w sumie to jesteśmy w ciul bogaci i ogólnie zajebiscie jest xD
Ciekawe jaki % kibiców jeszcze łyka te pierniczenie grubasa, bo to co on dzisiaj opowiada to raczej każdy mógł przewidzieć, te lanie wody od lat praktycznie takie samo ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
@Cvzx Listopad
1
@KamQiX Ja podobnie miałem dziś xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Yamal podania jak Messi, niesamowite to jest
3
@Marian_Pazdzioch Faktycznie, 4 po siódmej..
8
@Marian_Pazdzioch A za mną od wczoraj
0
@Lordzi wszędzie spisek wiadomo xd