6

@Sulimo *Pan Borek.

10

Pan Borek


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@tristan87 Pan Borek jednak zdemolowany przed weekendem.

1

@tbas Z tych newsów to mam polewke ale jestem przekonany że od wiosny będzie mnóstwo informacji o Williamsie w gazetkach ;p

2

@Faro Jaden Philogene

2

@Ziemny W tym ze Borek wolałby grać ze słabszymi i wtedy byłoby miło i przyjemnie, a przy okazji mówi ze mamy polepszyć grę... no wydaje mi się że żeby być coraz lepszym to trzeba się mierzyć z tymi lepszymi drużynami przede wszystkim.

@FcPortoFan1999 A no Borek jak zwykle kilka różnych opinii na jeden temat ;D

5

Borek po wczorajszym meczu mówi że wynik jest dobry ale jeśli chodzi o grę to mamy bardzo dużo do poprawy, a przed meczem mówił że może by było lepiej gdybyśmy grali dywizję niżej w Lidze Narodów... i wtedy pewnie gdybyśmy ograli w dobrym stylu jakiś kompletnych pastuchów to by mówił że zajebiscie gramy XD nie moge z tego gościa ale może jest zdemolowany przed weekendem ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @Kessie @Deviler

5

Piękna saga z Nico Williamsem ;)


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

2

Wojciech Kowalczyk w kanale zero: "Słuchajcie, jak wygramy tą lige narodów z kompletem zwycięstw to tak, będę widział reprezentację. Ale jak bede się cieszył tylko zwycięstwa ze Szkotami.. no umówmy się to nie jest poważna reprezentacja."
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @barcelonaLM

1

Michał Probierz: Pokazaliśmy swoją moc, świetny mecz.

1

Hahahaha Moldawia vibe

0

@Destroyer_of_Worlds kolego. Pan Borek to nie jest Twój kolega. ;p

0

@kanver_ tak prawdopodobnie

0

Lewandowski na miesiąc out

3

Zieliński to jest strasznie nijaki piłkarz

0

Hahaha jeszcze to przewalimy, żałosna gra

1

Pamiętam jak mi tu niektórzy kiedyś próbowali wmówić jaki ten Kiwior to talent XD

0

Ale ten Kiwior jest cienki, maks 2 lata i gość wyląduje w Championship.

0

Lewy ależ podanie xd

2

@Kgorecki2500 Co by już nie zrobili to już tej AfD nie zatrzymają, wcześniej czy później dojdą do władzy bo widać w jakim kierunku zmierzają nastroje w Niemczech.

3

@Kgorecki2500 Laporta od początku kadencji jedzie na kłamstwie, wytarcie mordy Messim to był tylko wstęp ;p
Chłop opowiada ze mają biznesplan itp... przecież tu nie ma żadnego planu, co pol roku szukanie innych sponsorów bo ktoś tam znowu nie zapłacił i trzeba na biegu łatać dziury, wszyscy najlepsi fachowcy dyrektorzy odeszli od Laoorty i nie ma co sie dziwić, bo widać naocznie co wyrabia, a no i potraktowanie Xaviego jak śmiecia, byłem za zwolnieniem ale nie w taki żałosny sposób.
Dobrze ze chociaż tego Flicka ściągnęli bo chłop jest nadzieją na dobrą przyszłość sportową w tym klubie.

@FCB_dimiC Dokładnie, Laporty już sie nie da słuchać, gość odleciał.

3

@FCB_dimiC Też chyba takim kołczem zostanę, nauczę się cytatów z różnych stronek i bede mentorem ;p

5

Patrząc na wypowiedzi tego grubego oszusta Laporty to ktoś by mógł pomyśleć że w sumie to jesteśmy w ciul bogaci i ogólnie zajebiscie jest xD
Ciekawe jaki % kibiców jeszcze łyka te pierniczenie grubasa, bo to co on dzisiaj opowiada to raczej każdy mógł przewidzieć, te lanie wody od lat praktycznie takie samo ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

0

@Cvzx Listopad

1

@KamQiX Ja podobnie miałem dziś xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Yamal podania jak Messi, niesamowite to jest

3

@Marian_Pazdzioch Faktycznie, 4 po siódmej..

8

@Marian_Pazdzioch A za mną od wczoraj

0

@Lordzi wszędzie spisek wiadomo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?