Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z takimi piłkarzami jak Ter Stegen, Ferran czy ten cały Martin to my możemy co najwyżej grać o puchar myszki myki, a nie o poważne cele.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
@MesQueUnClub96 Ter Stegen ostatni raz TOP był w 18/19, okej jeszcze 22/23 miał przebłyski ale tam więcej rywale obok bramki strzelali już niż on bronil.
0
Ter Statement nie broni? Stare, znałem.
0
@Kgorecki2500 Ciężko odpowiedzieć na to pytanie bo są sprzeczne informacje, wiec na dniach się okaże ;D
0
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle @LukaszFan Ja bym wyrejestrował już do końca cały blok obrony i ruszyl po Leao za 150 milionów ;p
0
@VeB 1899 De Jong nie wiadomo kiedy wróci, może październik a może styczeń xd
0
@MarFan @Aragorn33 O tej kasie od nike to chyba od zeszłej jesieni jest mówione ze negocjacje idą dobrze i miało byc oficjalnie na wiosne a tu zaraz kolejna jesień ;D
2
Ciekawe jak nasze grubasy planują zarejestrować w styczniu Araujo, Christensena i jeszcze raz Olmo(bo ten ma byc tylko tymczasowo zarejestrowany do 31 grudnia) XD
Ale będą cyrki zimą
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
1
@AssisMoreira Titanic zawsze top, niby film nie w moim guście ale ma u mnie wyjątkowy status ;D
0
To teraz krótkie podsumowanie kapitanów
- Ter Stegen spoko, 10 lat w klubie wiec zrozumiałe.
Araujo - Gość od wielu miesięcy flirtował z innymi klubami, nie spieszy mu sie do przedłużenia kontraktu, a gdyby nie kontuzja to już by go tu prawdopodobnie nie było.
De Jong - Bez komentarza, 5 lat w klubie a znamy go głównie z tego że ma największą pensje w lidze i ze jest fatalny w grze defensywnej
Raphnia i Pedri - zdecydowanie na plus wybór.
2
Mam nadzieje że Romero znów się myli ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
2
@JimMorrisonFCB @ViscaelBarca2007 Według niektórych tutaj trzeba ślepo wierzyć że będzie super xD a potem szok ze jednak nie jest super.. rozwala mnie takie podejście z ślepą wiarą bez żadnych podstaw.
0
FC Barcelona nie wyklucza złożenia oferty w wysokości 100-200 tysięcy euro za Kamila Grosickiego
6
Gundogan pisze wprost w swoim pożegnaniu "Odchodzę w trudnej sytuacji, ale jeśli moje odejście może wspomóc klub finansowo, to trochę mniej smuci mnie to odejście."
A Flick leje wodę ze Gundo odchodzi bo sobie nagle zdanie zmienił itp xD więcej odwagi dla trenera, bo jak widać zdania swojego wypowiedzieć nie można w tym klubie, bo sie bedzie zwolnionym jak np Xavi.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
7
@PiotrR Na wakacjach to jest de jong czy tam Ferran, a Gundogan faktycznie chciał coś tu osiągnąć.
3
@blakkudium tak jak mówiłem w tym klubie nic nie jest pod kontrolą, wyprzedadzą dobrych graczy żeby zarejestrować cienkiego Olmo
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
3
Laporta to kibiców ma za kompletnych idiotów, każdy widzi że zwykłego Olmo nie potrafią zarejestrować i że wypychają przez to innych piłkarzy, a ten grubas puszcza przecieki do prasy ze niby starają się o Leao, a wszystko po to zeby uciszyć tłum xd
0
@AlwaysBlaugrana Tak niestety serio, jego agent to bliski przyjaciel Laporty przy okazji również to agent Chiesy...
21
Bardzo dobrze młody, nie daj się wypchnąć grubemu oszustowi ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
wiecie kto jest agentem Andreasa Christensena? Ilhan Gundogan, wujek Ilkaya
0
No no sprzedajmy kolejnego z najlepszych piłkarzy w klubie czyli Christensena, ciekawe jak długo Flick wytrzyma w tym burdelu... A wszystko przez jakiegoś Olmo xD
7
Jak czytam te pierdoły, tą propagande grubasa że to niby Flick znowu chce jakiegoś cienkiego Pibulla z Almerii to śmiać mi się chce... przecież ten Pibull i Chiesa mają tego samego agenta a jeszcze taki "przypadek" ze ten agent to bliski przyjaciel Laporty xD Ale ok jak ktoś chce wierzyc to niech sobie wierzy ze Flick ma w ogóle coś do gadania przy tym grubym narcyzie.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
2
Barca nie wyklucza odejścia Christensena xd
3
@NeroTFP1 I to jest najbardziej prawdopodobna opcja właśnie xd
6
Gerard Pornero: Barca poprosi Lamine oraz Gaviego o obniżenie pensji by móc zarejestrować Daniego Olmo.
3
#TakDlaNeymara.
1
Według COPE po oddaniu Gundo dalej barcy nie stać na zarejestrowanie Olmo i potrzebny jest Kontrakt z Nike
8
Neymar za wszelką cenę chce teraz wrócić do Barcelony
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Pawel13sz
0
@PatrykBarca Skończył mu się tam kontrakt więc nie mieli nic do gadania, a my niestety jako klub jesteśmy takimi frajerami że mimo ważnych kontraktów często odchodzą gracze za darmo.
27
Widać że ten Guardiola to jakiś amator trener, przecież wiadomo że Gundogan jest stary, nie biega, nie potrafi w pressing no i ogólnie narzeka jak ktoś coś źle robi