0

Ten mecz pokazuje że środek obrony powinien wyglądać następująco: Mathieu i Bartra. Ewidentnie są w lepszej formie niż Pique.

1

Dla tych co myślą że Bartra będzie grał, przypominam że jest jeszcze duet Pique i Mascherano.

0

Spokojnie, jutro wszyscy wyciągną z tego wnioski... jednym słowem żenada. Dobranoc, chociaż dla kibica Barcelony wątpię aby taka była...niestety.

0

Powoli możemy się pożegnać z Bartrą i Montoyą...

0

Gdyby Laporta wrócił to wcale bym się nie zdziwił gdy trenerem został z powrotem Guardiola. Choć nadal wierzę że nie będzie takiej potrzeby bo Lucho poprowadzi drużynę tak jak na Barcelone przystało.

0

Mówcie co chcecie ale ja nadal uważam że najlepszy pod wieloma względami dla Barcelony byłby powrót Guardioli ale niestety to raczej nie realne.

0

Przegraliśmy 1 mecz z Realem trudno. Przypominam tylko że w tamtym sezonie graliśmy z nimi 3 razy i 2 razy wygraliśmy i co nam to dało ? No właśnie Puchar Króla w Madrycie a liga i tak przegrana. Pewne jest to że jeszcze nie raz pogubimy punkty w lidze tak samo z resztą jak nasi przeciwnicy. Jeszcze jest czas na poprawę przypominam że to jest nadal początek sezonu.

1

Przewidywany skład według Sportu i Mundo Deportivo

Bravo - Alves - Pique - Mascherano - Mathieu - Busquets - Xavi - Rakitić - Iniesta - Messi - Neymar

Miejmy nadzieje że nie wszystko się sprawdzi...

0

Ma ktoś jakąś stronę na której obejrzę mecz bez ścinania z polskim komentarzem ? Może być płatna ważne aby nie ścinało.

0

Munir, Sandro Ramirez jak i Deulofeu zostali nominowani do European Golden Boy 2014

0

Prawdopodobnie skład na jutro ma wyglądać tak:

Jeśli Busquets będzie mógł zagrać:

Bravo - Alves - Mascherano - Pique - Mathieu - Busquets - Xavi - Rakitić - Iniesta - Messi - Neymar

Natomiast jeśli Busquets nie dostanie pozwolenia na grę w składzie nastąpią 2 zmiany

Bravo - Alves - Pique - Mathieu - Alba - Mascherano - Xavi - Rakitić - Iniesta - Messi - Neymar

PS: Tak wiem Busquets już trenuje ale nie jest powiedziane że zagra w jutrzejszym meczu.

1

Chyba pomyliłeś forum...

11

Ja rozumiem że Pique nie jest w swojej najwyższej formie ale to 25 mln to chyba jakiś żart :)

0

Przestańcie już gadać o tym Realu i Ronaldo bo to się już robi nudne. Wylewacie podczas ich meczu tutaj swoje żale ,, że karny i że sędzia ". Wygrali to wygrali po co drążyć temat. Polecam robić tak jak ja jedyny mecz Realu jaki oglądam to ten kiedy gra właśnie z Barceloną bo nie mam wyjścia gdy chce obejrzeć mecz swojego klubu.

5

Co tu dużo mówić jak tak dalej pójdzie to razem z Bartrą za sezon lub dwa opuszczą Barcelone

1

Wow. Co się stało że piłkarz Barcelony znalazł się na okładce madryckiej gazety.

1

Prawdziwy kibic zawsze znajdzie czas na mecz swojego klubu :)

2

Składy:

Brazylia: Jefferson - Filipe Luis - David Luiz - Miranda - Danilo - Elias - Luiz Gustavo - Neymar - Willian - Oscar - Diego Tardelli Martins

Argentyna: Romero - Rojo - Fernandez - Demichelis - Zabaleta - Lamela - Mascherano - Di Maria - Pereyra - Aguero - Messi

1

Bramka Słowacji w meczu z Hiszpanią, jakby ktoś nie widział ;)

http://gfycat.com/PartialFelineBlackrhino

5

Tą akcję Barcelony z wczorajszego meczu mógłbym oglądać codziennie :)

http://gfycat.com/BogusPitifulHarrier#

0

Niektórzy zachowują się tak jakby Barcelona nie miała już szans na tytuł mistrza. Trudno straciliśmy 2 pkt ale nadal Barca jest liderem.

0

Tu macie bramkę Lamparda vs Chelsea jakby ktoś nie widział:
https://vine.co/v/O7Krg1tOpKL

2

Bo co bo strzelił 2 bramki Deportivo ?

1

Może i Apoel to nie jest jakiś mocny klub ale patrząc na naszą pomoc to mam wrażenia że trochę za bardzo ich lekceważą

0

Ma ktoś link do meczu USA-Polska z polskim komentarzem ?

0

63 dni temu ?! Ale ten czas szybko leci

1

Jak patrze na to że Benatia kosztował 6 mln więcej od Mathieu to aż coś się robi... może i Marokańczyk trochę przereklamowany ale na pewno jest o wiele lepszym stoperem od naszego a przede wszystkim jest stoperem na lata

0

Zależy komu będzie szkoda, ja liczę na jak najwięcej bramek Barcy ;)

0

Już lepiej żeby Alves został niż na jego pozycji miał grać ten cały Douglas.

2

Znając życie odwołanie się do Trybunału Arbitrażowego skończy się tak jak skończyło się dla Suareza czy dla Legi... więc nie ma na co liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?