Kosmobagieta
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten mecz pokazuje że środek obrony powinien wyglądać następująco: Mathieu i Bartra. Ewidentnie są w lepszej formie niż Pique.
1
Dla tych co myślą że Bartra będzie grał, przypominam że jest jeszcze duet Pique i Mascherano.
0
Spokojnie, jutro wszyscy wyciągną z tego wnioski... jednym słowem żenada. Dobranoc, chociaż dla kibica Barcelony wątpię aby taka była...niestety.
0
Powoli możemy się pożegnać z Bartrą i Montoyą...
0
Gdyby Laporta wrócił to wcale bym się nie zdziwił gdy trenerem został z powrotem Guardiola. Choć nadal wierzę że nie będzie takiej potrzeby bo Lucho poprowadzi drużynę tak jak na Barcelone przystało.
0
Mówcie co chcecie ale ja nadal uważam że najlepszy pod wieloma względami dla Barcelony byłby powrót Guardioli ale niestety to raczej nie realne.
0
Przegraliśmy 1 mecz z Realem trudno. Przypominam tylko że w tamtym sezonie graliśmy z nimi 3 razy i 2 razy wygraliśmy i co nam to dało ? No właśnie Puchar Króla w Madrycie a liga i tak przegrana. Pewne jest to że jeszcze nie raz pogubimy punkty w lidze tak samo z resztą jak nasi przeciwnicy. Jeszcze jest czas na poprawę przypominam że to jest nadal początek sezonu.
1
Przewidywany skład według Sportu i Mundo Deportivo
Bravo - Alves - Pique - Mascherano - Mathieu - Busquets - Xavi - Rakitić - Iniesta - Messi - Neymar
Miejmy nadzieje że nie wszystko się sprawdzi...
0
Ma ktoś jakąś stronę na której obejrzę mecz bez ścinania z polskim komentarzem ? Może być płatna ważne aby nie ścinało.
0
Munir, Sandro Ramirez jak i Deulofeu zostali nominowani do European Golden Boy 2014
0
Prawdopodobnie skład na jutro ma wyglądać tak:
Jeśli Busquets będzie mógł zagrać:
Bravo - Alves - Mascherano - Pique - Mathieu - Busquets - Xavi - Rakitić - Iniesta - Messi - Neymar
Natomiast jeśli Busquets nie dostanie pozwolenia na grę w składzie nastąpią 2 zmiany
Bravo - Alves - Pique - Mathieu - Alba - Mascherano - Xavi - Rakitić - Iniesta - Messi - Neymar
PS: Tak wiem Busquets już trenuje ale nie jest powiedziane że zagra w jutrzejszym meczu.
1
Chyba pomyliłeś forum...
11
Ja rozumiem że Pique nie jest w swojej najwyższej formie ale to 25 mln to chyba jakiś żart :)
0
Przestańcie już gadać o tym Realu i Ronaldo bo to się już robi nudne. Wylewacie podczas ich meczu tutaj swoje żale ,, że karny i że sędzia ". Wygrali to wygrali po co drążyć temat. Polecam robić tak jak ja jedyny mecz Realu jaki oglądam to ten kiedy gra właśnie z Barceloną bo nie mam wyjścia gdy chce obejrzeć mecz swojego klubu.
5
Co tu dużo mówić jak tak dalej pójdzie to razem z Bartrą za sezon lub dwa opuszczą Barcelone
1
Wow. Co się stało że piłkarz Barcelony znalazł się na okładce madryckiej gazety.
1
Prawdziwy kibic zawsze znajdzie czas na mecz swojego klubu :)
2
Składy:
Brazylia: Jefferson - Filipe Luis - David Luiz - Miranda - Danilo - Elias - Luiz Gustavo - Neymar - Willian - Oscar - Diego Tardelli Martins
Argentyna: Romero - Rojo - Fernandez - Demichelis - Zabaleta - Lamela - Mascherano - Di Maria - Pereyra - Aguero - Messi
1
Bramka Słowacji w meczu z Hiszpanią, jakby ktoś nie widział ;)
http://gfycat.com/PartialFelineBlackrhino
5
Tą akcję Barcelony z wczorajszego meczu mógłbym oglądać codziennie :)
http://gfycat.com/BogusPitifulHarrier#
0
Niektórzy zachowują się tak jakby Barcelona nie miała już szans na tytuł mistrza. Trudno straciliśmy 2 pkt ale nadal Barca jest liderem.
0
Tu macie bramkę Lamparda vs Chelsea jakby ktoś nie widział:
https://vine.co/v/O7Krg1tOpKL
2
Bo co bo strzelił 2 bramki Deportivo ?
1
Może i Apoel to nie jest jakiś mocny klub ale patrząc na naszą pomoc to mam wrażenia że trochę za bardzo ich lekceważą
0
Ma ktoś link do meczu USA-Polska z polskim komentarzem ?
0
63 dni temu ?! Ale ten czas szybko leci
1
Jak patrze na to że Benatia kosztował 6 mln więcej od Mathieu to aż coś się robi... może i Marokańczyk trochę przereklamowany ale na pewno jest o wiele lepszym stoperem od naszego a przede wszystkim jest stoperem na lata
0
Zależy komu będzie szkoda, ja liczę na jak najwięcej bramek Barcy ;)
0
Już lepiej żeby Alves został niż na jego pozycji miał grać ten cały Douglas.
2
Znając życie odwołanie się do Trybunału Arbitrażowego skończy się tak jak skończyło się dla Suareza czy dla Legi... więc nie ma na co liczyć.