Kosmobagieta
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A wpadłeś na to że to może trener chciał tych zawodników w kadrze ?
0
Nie ma obrońców źle, a jak są to okazuje się że też źle...
0
Wtedy UEFA dała by walkower na oba mecze...
0
Wiem że tak to nie działa, ale akurat w tym wypadku tak. UEFA napisała że walkower jest tylko za drugi mecz :)
0
Widzę że nie wszyscy to ogarniają. Gdyby Legia wykorzystała chociaż jednego karnego to grała by dalej. Tylko mecz na wyjeździe został uznany jako walkower 3:0 więc w dwumeczu było 4:4 ( zdecydowały bramki na wyjeździe ). Wystarczyło wygrać u siebie 5:1 a okazji do tego nie brakowało...
1
To że strzela dla Stoke to nie znaczy że strzelałby też w Barcelonie, to nie ten poziom
11
Nie żeby coś ale strasznie tu się zrobiło różowo na stronie głównej :D
0
Jakby ktoś nie widział to tu macie bramkę Cesca ,, zdrajcy " Fabregasa.
https://vine.co/v/ME1zid1EDTd
0
OFICIALNIE: Agger opuścił zgrupowanie Liverpoolu.
Czyżby się coś szykowało ? Z Mathieu było podobnie.
2
Nie ma to jak porównywać Valencie z Bayernem...
0
Możecie się z tym zgodzić lub nie ale naszym jedynym nowym ŚO będzie Mathieu ( o ile się uda ) który będzie rezerwowym, natomiast parę stoperów będą tworzyć Pique z Bartrą.
0
To jest chyba jakiś żart. No ale cóż dla niektórych Mathieu oraz Blind są lepsi...
0
Nie ważne jak będziemy się bronić ważne aby to było skuteczne.
2
Szkoda ale taka jest kolej rzeczy. Dla mnie to zawsze będzie razem z Andresem najlepszy pomocnik na świecie.
0
Bardzo lubiłem tego piłkarza no ale cóż po raz kolejny pokazano że liczy się tylko kasa. Oby jak najmniej takich " wychowanków " w klubie.
0
Serio ? Uważają że Blind będzie lepszy od Hummelsa...
0
Jeśli w jego miejsce sprowadzą Cuadrado to czemu nie ?
0
Jeśli w jego sprowadzą Cuadrado to czemu nie ?
0
Jeszcze jest dużo czasu. Skąd pewność że Neymar nie wróci
0
Typowy Niemiec
3
Wyluzuj, jeszcze jest 1,5 miesiąca okienka transferowego.
11
Uwierz mi że nie cała :D
0
Pizza zamówiona teraz pozostaje czekać na nią i oczywiście na mecz :D
0
Trzeba wpłacić klauzule BVB i sprowadzić na Camp Nou Hummelsa
0
Jeszcze tylko jakiś klasowy obrońca i wracamy do gry o najwyższe cele
0
Co wiadomo ? Jest oficjalnie ? Na razie same plotki i spekulacje
5
Mówcie co chcecie ale póki co to tylko osłabiliśmy nasz skład tymi transferami
PS: I nie piszcie mi że przyjdzie Suarez bo jeszcze nic nie wiadomo
A Rakitic...czas pokaże czy jest lepszy od Cesca
0
Moim zdaniem to ogromny błąd że Barcelona sprzedała Cesca i Alexis. To nie oni powinni opuścić Camp Nou. No ale trener zna się lepiej i skoro uważał że nie są potrzebni to miał w tym swoją rację. Ale coś mi się wydaje że szybko za nimi zatęsknimy.
0
No trudno skoro uważają że nie jest potrzeby Barcelonie pozostaję podziękować Alexisowi za to co zrobił i życzyć powodzenia w nowym klubie
2
Koszulki z nazwiskiem Luisa Suareza w sklepie Barcelony !!!
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10487342_739080736152028_5226807485012366106_n.jpg