1

A wpadłeś na to że to może trener chciał tych zawodników w kadrze ?

0

Nie ma obrońców źle, a jak są to okazuje się że też źle...

0

Wtedy UEFA dała by walkower na oba mecze...

0

Wiem że tak to nie działa, ale akurat w tym wypadku tak. UEFA napisała że walkower jest tylko za drugi mecz :)

0

Widzę że nie wszyscy to ogarniają. Gdyby Legia wykorzystała chociaż jednego karnego to grała by dalej. Tylko mecz na wyjeździe został uznany jako walkower 3:0 więc w dwumeczu było 4:4 ( zdecydowały bramki na wyjeździe ). Wystarczyło wygrać u siebie 5:1 a okazji do tego nie brakowało...

1

To że strzela dla Stoke to nie znaczy że strzelałby też w Barcelonie, to nie ten poziom

11

Nie żeby coś ale strasznie tu się zrobiło różowo na stronie głównej :D

0

Jakby ktoś nie widział to tu macie bramkę Cesca ,, zdrajcy " Fabregasa.
https://vine.co/v/ME1zid1EDTd

0

OFICIALNIE: Agger opuścił zgrupowanie Liverpoolu.

Czyżby się coś szykowało ? Z Mathieu było podobnie.

2

Nie ma to jak porównywać Valencie z Bayernem...

0

Możecie się z tym zgodzić lub nie ale naszym jedynym nowym ŚO będzie Mathieu ( o ile się uda ) który będzie rezerwowym, natomiast parę stoperów będą tworzyć Pique z Bartrą.

0

To jest chyba jakiś żart. No ale cóż dla niektórych Mathieu oraz Blind są lepsi...

0

Nie ważne jak będziemy się bronić ważne aby to było skuteczne.

2

Szkoda ale taka jest kolej rzeczy. Dla mnie to zawsze będzie razem z Andresem najlepszy pomocnik na świecie.

0

Bardzo lubiłem tego piłkarza no ale cóż po raz kolejny pokazano że liczy się tylko kasa. Oby jak najmniej takich " wychowanków " w klubie.

0

Serio ? Uważają że Blind będzie lepszy od Hummelsa...

0

Jeśli w jego miejsce sprowadzą Cuadrado to czemu nie ?

0

Jeśli w jego sprowadzą Cuadrado to czemu nie ?

0

Jeszcze jest dużo czasu. Skąd pewność że Neymar nie wróci

0

Typowy Niemiec

3

Wyluzuj, jeszcze jest 1,5 miesiąca okienka transferowego.

11

Uwierz mi że nie cała :D

0

Pizza zamówiona teraz pozostaje czekać na nią i oczywiście na mecz :D

0

Trzeba wpłacić klauzule BVB i sprowadzić na Camp Nou Hummelsa

0

Jeszcze tylko jakiś klasowy obrońca i wracamy do gry o najwyższe cele

0

Co wiadomo ? Jest oficjalnie ? Na razie same plotki i spekulacje

5

Mówcie co chcecie ale póki co to tylko osłabiliśmy nasz skład tymi transferami

PS: I nie piszcie mi że przyjdzie Suarez bo jeszcze nic nie wiadomo
A Rakitic...czas pokaże czy jest lepszy od Cesca

0

Moim zdaniem to ogromny błąd że Barcelona sprzedała Cesca i Alexis. To nie oni powinni opuścić Camp Nou. No ale trener zna się lepiej i skoro uważał że nie są potrzebni to miał w tym swoją rację. Ale coś mi się wydaje że szybko za nimi zatęsknimy.

0

No trudno skoro uważają że nie jest potrzeby Barcelonie pozostaję podziękować Alexisowi za to co zrobił i życzyć powodzenia w nowym klubie

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?