Kosmobagieta
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nikt tak nie zasłużył na medal jak nasi piłkarze. Prawo panowie za walkę do końca. Mam nadzieję że pokażą taką samą klasę w przyszłym roku Polsce :)
4
Przynajmniej Brazylia wyszła z grupy
10
Ciekawostka: Leo Messi strzelił dla Barcelony więcej bramek ( 385 ) niż cały aktualny skład Barcelony ( 365 ).
31
Dla mnie ten projekt wygląda lepiej niż komplet meczowy
1
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
0
Przewidywane składy na dzisiejszy mecz:FC Barcelona: Bravo - Alves - Pique - Mascherano - Alba - Busquets - Rakitić - Iniesta - Suarez - Messi - Neymar/ Atletico Madryt: Moya - Siqueira - Giménez - Godin - Juanfran - Turan - Tiago - Gabi - Koke - Mandžukic - Griezmann
6
Porównanie Barcelony z tego i z ubiegłego sezonu po 17 kolejkach ligi, fazie grupowej ligi mistrzów oraz 1/16 CdR.
2013/2014: / 21 wygranych / 2 remisy / 2 przegrane
2014/2015 / 19 wygranych / 2 remisy / 4 przegrane
Do tego wzmocnili atak, ale czy napewno ?
2013/2014: 49 bramek w LL, 16 bramek w CL, 7 bramek w CdR = 72 bramki
2014/2015: 35 bramek w LL, 15 bramek w CL, 12 bramek w CdR = 62 bramki
A czy obrona się tak rewelacyjnie zmieniła po transferze 3 obrońców ?
2013/2014: 12 straconych w LL, 5 w CL, 1 w CdR = 18 bramek straconych
2014/2015: 8 straconych w LL, 5 w CL, 1 w CdR = 14 bramek straconych
1
Przypominam że specjalna strategia została zastosowana w ostatnim okienku. Mowa to oczywiście Vermaelenie czyli wzmocnieniu środka obrony w następnym sezonie :)
39
Chyba nikt nie ma lepszych wypowiedzi niż Ibra :)
Ibrahimović: ,, Ja jestem najlepszy na świecie, bo Leo Messi jest z innej planety. Cristiano zazdrości nam obu, jest przeciętnym graczem. "
4
Jeśli chodzi o bramki strzelone dla Barcelony w tym sezonie:
1. Messi - 23 ( 15 w Lidze i 8 w Lidze Mistrzów )
2. Neymar - 14 ( 11 w Lidze i 3 w Lidze Mistrzów )
3. Pedro - 7 ( 3 w Lidze i 4 w Copa del Rey )
4. Rakitić - 4 ( 3 w Lidze i 1 w Copa del Rey )
Sandro - 4 ( 2 bramki w Lidze, 1 w Lidze Mistrzów, 1 w Copa del Rey )
5. Suarez - 3 ( 1 w Lidze i 2 w Lidze Mistrzów)
Pique - 3 ( 2 w Lidze i 1 w Lidze Mistrzów)
6. Iniesta - 2 ( w Copa del Rey )
7. Xavi - 1 ( 1 w Lidze )
Busquets - 1 ( w Lidze )
Rafinha - 1 ( w Copa del Rey )
Alba - 1 ( w Lidze )
Adriano - 1 ( w Copa del Rey )
Jeśli chodzi natomiast o bramkarzy:
1. Bravo - 16 meczy / 11 czyste konto / 7 bramek wpuszczonych
2. Ter Stegen - 7 meczy / 3 czyste konto / 5 bramek wpuszczonych
3. Masip - 1 mecz / 0 czyste konto / 1 bramka wpuszczona
2
Ciekawostka: Sandro jest w tym sezonie pierwszym zawodnikiem Barcelony który strzelił bramkę we wszystkich rozgrywkach: 2 bramki w lidze, 1 w lidze mistrzów i 1 w Copa del Rey.
52
Mówcie co chcecie ale chyba nikt nie ma lepszych wypowiedzi :)
Ibrahimović: ,, To będzie niesamowite jeśli wygram Ligę Mistrzów, a jeśli nie to również będzie niesamowite że ktoś taki jak ja jej nie wygrał "
12
Powoli mam wrażenie że ta ,,rewolucja" dotknęła nie właściwych piłkarzy.
Rakitić - Fabregas - co z tego że Cesc grał dobrze pół sezonu ? Takich statystyk jak miał Fabregas to Rakitić nie będzie miała przez 2 sezony razem wzięte. Wiele z was się cieszyło ,, Rakitić - tylko 18 mln ? " teraz już chyba wiecie dlaczego.
Suarez - Alexis - tak wiem ile nie grał Suarez ale bez przesady gość kosztuje 80 mln a czasami nie umie przyjąć piłki już nie mówiąc o tym ile strat zalicza w meczu.
I jeszcze ten trener. Jest 0-0 zaraz stracimy punkty a on dokonuje zmiany obrońca za obrońce. Pytanie po co ?
0
Informacja nieoficjalna: Na dzień dzisiejszy to Leo Messi prowadzi w walce o Złotą Piłkę !
1
Podsumowując wczorajszy występ Sergio Busquetsa - od zera do bohatera.
0
Mam nadzieje że zrobi to co Rakitić w meczu ze swoim byłem klubem :)
5
Ciekawa informacja: Messi ma tyle Hattricków w Lidze Mistrzów, co wszyscy piłkarze Realu Madryt. :D
1
Zubi przewidział to że nie zawieszą nam zakazu transferowego i po prostu zrobił transfer na sezon 2015/2016 ;)
1
Rekordy które w najbliższym czasie może pobić Messi:
- Najwięcej asyst w historii Ligi Mistrzów - brakuje 9
- Najwięcej asyst w historii Ligi Hiszpańskiej - brakuje 6
- Najwięcej asyst w historii Barcelony - brakuje 14
- Najwięcej bramek w historii reprezentacji Argentyny - brakuje 8
23
Bardzo dobrze że nie celebrował gola - szacunek dla niego za to. Nie każdy umie się tak zachować - np. Villa ale chyba nie muszę nikomu przypominać...
0
Celta też miała być :)
1
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tego filmiku musi go koniecznie zobaczyć :D
7
Dobra wiadomość: Andrés Iniesta jest gotowy na mecz z Sevillą !
0
Z całym szacunkiem dla niego ale ja mam nadzieje że jednak nie otrzyma
18
Czy tylko ja przeczytałem Ebola ? :D
13
Haha zobaczcie co zrobił Mourinho. Może już ktoś to widział ale część pewnie nie
http://marszczerano.pl/img.php?id=360
0
Żeby Busquets tak u nas strzelał
0
Nw czy ktoś już to napisał czy nie ale Kamil Grosicki złamał rękę w meczu z Gruzją :/
1
Barcelonie potrzebni są przede wszystkim pomocnicy. Bo to jak gra pomoc w tym sezonie to jest tragedia...
2
LE na konferencji: Wyciągniemy wnioski i przeanalizujemy co było nie tak...