3

Prawdopodobny scenariusz transferowy:
1.Sprzedamy Alexisa ( za mniej niż jest wart )
2. Nie kupimy Suareza ( za drogi lub nas ktoś uprzedzi)
3. Znów zajmą się transferem ŚO nie możliwym do zrealizowania ( skończy się na Mathieu z Valenci)
4. Zostaną wszyscy lub większość tych którzy Barcelonie są nie potrzebni.

I kolejny sezon stracony...

34

Bezsensowne to jest to jak napisałeś ten komentarz

4

To co ostatni grała Barcelona czy Hiszpania to nie była tiki taka. To było po prostu klepanie bez sensu aby tylko utrzymać się przy piłce.

4

Za 20 milionów to mogą go kupić co najwyżej grając w FIFE na konsoli

1

Jeśli chodzi o stopera to może czas dać w przyszłym sezonie szansę Bartrze w podstawowej 11 a kupić tylko jakiegoś rezerwowego z niższej pułki. Ewentualnie gdyby się nie sprawdzał kupić jakiegoś porządnego stopera zimą. Barcelona zawsze stawiała na wychowanków, może teraz też warto ?

2

Dajcie już z tym spokój, to się robi nudne...

2

Oficialnie Ter Stegen będzie grał z numerem 1.
pic.twitter.com/Lo6afCCAGZ

2

Jeżeli Alexis odejdzie to Kolumbijczyk może być idealnym zastępcą.

0

Jeśli to prawda to nie głupi pomysł

2

Mówcie co chcecie ale to Grecja bardziej zasłużyła na awans. Kostaryka zagrała wczoraj słabo, gra dalej dzięki świetnej dyspozycji swojego bramkarza - Navasa.

31

Jeśli Alexis zostaje to mogą ściągnąć Suareza

0

Mówcie co chcecie ale najlepsza i przede wszystkim możliwa opcja to transfer Matsa Hummelsa.

0

No i co z tymi transferami ? Miała być odnowiona i wzmocniona kadra a na razie nic się nie dzieje. Bo transfer Fabregasa za Rakiticia to nie jest jakieś ogromne wzmocnienie.

0

No bo chyba nie w Barcelonie :D

2

Strzelił bardzo ważną bramkę dla Argentyny, ale to nadal nie jest ten Messi co kiedyś

0

Byłoby świetnie gdyby udało go się ściągnąć do Barcelony. Niewątpliwie w aktualnej formie jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

0

Nie wierze że taki klub jak Barcelona nie stać na najlepszych ŚO typu Silva, Kompany czy Hummels.

0

Podobno Agent Ochoi potwierdził że FC Barcelona chce podpisać z nim kontrakt

0

A może te wrzutki to nie jest jego wina tylko to że nie ma ich kto skończyć ? Dani Alves to nadal jeden z najlepszych PO na świecie.

0

Przez ostatnie mecze Niemiec i Portugalii można było zobaczyć jak grał m.in. Hummels, Luiz czy Thiago Silva.I każdy z nich rozegrał bardzo dobre mecze. Moim zdaniem trzeba było wyłożyć duże pieniądze za któregoś z tych ŚO bo kqżdy z nich jest warty tych pieniędzy. Rojo jest młody i nie doświadczony jak choćby Bartra. Barcelonie potrzeba stopera doświadczonego który mógłby grać na najwyższym poziomie w każdym meczu i z każdym przeciwnikiem.

0

Może i piłkarz dobry ale czy jest on warty 60 mln jeden dobry sezon ?

2

nikt inny tylko Marco Reus !

0

Niestety słaba Barcelona to i słaba Hiszpania

2

Ciekawe tylko czy Chelsea sprzedała by nam jednego ze swoich najlepszych zawodników za takie marne pieniądze, bo szczerze w to wątpię. No ale jak to w Barcelonie promocji ciąg dalszy...

1

Ok 25 mln ? A może za darmo ?

0

Nie myślałem że to powiem brawo Zubi

0

Brawo. Zamiast wzmocnić klub będą sprzedawać jednego z naszych najlepszych zawodników. Ciekawe kogo kupimy lepszego za te 36 mln

6

Tą jedenastkę sezonu układała redakcja tej strony czy było jakieś włamanie na serwer z Madrytu ?

0

Barcelonie trzeba rewolucji w kadrze a nie co rok zmieniać trenera

0

Takiego piłkarz jak Puyol Barcelona nie będzie mieć już nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?