Kosmobagieta
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prawdopodobny scenariusz transferowy:
1.Sprzedamy Alexisa ( za mniej niż jest wart )
2. Nie kupimy Suareza ( za drogi lub nas ktoś uprzedzi)
3. Znów zajmą się transferem ŚO nie możliwym do zrealizowania ( skończy się na Mathieu z Valenci)
4. Zostaną wszyscy lub większość tych którzy Barcelonie są nie potrzebni.
I kolejny sezon stracony...
34
Bezsensowne to jest to jak napisałeś ten komentarz
4
To co ostatni grała Barcelona czy Hiszpania to nie była tiki taka. To było po prostu klepanie bez sensu aby tylko utrzymać się przy piłce.
4
Za 20 milionów to mogą go kupić co najwyżej grając w FIFE na konsoli
1
Jeśli chodzi o stopera to może czas dać w przyszłym sezonie szansę Bartrze w podstawowej 11 a kupić tylko jakiegoś rezerwowego z niższej pułki. Ewentualnie gdyby się nie sprawdzał kupić jakiegoś porządnego stopera zimą. Barcelona zawsze stawiała na wychowanków, może teraz też warto ?
2
Dajcie już z tym spokój, to się robi nudne...
2
Oficialnie Ter Stegen będzie grał z numerem 1.
pic.twitter.com/Lo6afCCAGZ
2
Jeżeli Alexis odejdzie to Kolumbijczyk może być idealnym zastępcą.
0
Jeśli to prawda to nie głupi pomysł
2
Mówcie co chcecie ale to Grecja bardziej zasłużyła na awans. Kostaryka zagrała wczoraj słabo, gra dalej dzięki świetnej dyspozycji swojego bramkarza - Navasa.
31
Jeśli Alexis zostaje to mogą ściągnąć Suareza
0
Mówcie co chcecie ale najlepsza i przede wszystkim możliwa opcja to transfer Matsa Hummelsa.
0
No i co z tymi transferami ? Miała być odnowiona i wzmocniona kadra a na razie nic się nie dzieje. Bo transfer Fabregasa za Rakiticia to nie jest jakieś ogromne wzmocnienie.
0
No bo chyba nie w Barcelonie :D
2
Strzelił bardzo ważną bramkę dla Argentyny, ale to nadal nie jest ten Messi co kiedyś
0
Byłoby świetnie gdyby udało go się ściągnąć do Barcelony. Niewątpliwie w aktualnej formie jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.
0
Nie wierze że taki klub jak Barcelona nie stać na najlepszych ŚO typu Silva, Kompany czy Hummels.
0
Podobno Agent Ochoi potwierdził że FC Barcelona chce podpisać z nim kontrakt
0
A może te wrzutki to nie jest jego wina tylko to że nie ma ich kto skończyć ? Dani Alves to nadal jeden z najlepszych PO na świecie.
0
Przez ostatnie mecze Niemiec i Portugalii można było zobaczyć jak grał m.in. Hummels, Luiz czy Thiago Silva.I każdy z nich rozegrał bardzo dobre mecze. Moim zdaniem trzeba było wyłożyć duże pieniądze za któregoś z tych ŚO bo kqżdy z nich jest warty tych pieniędzy. Rojo jest młody i nie doświadczony jak choćby Bartra. Barcelonie potrzeba stopera doświadczonego który mógłby grać na najwyższym poziomie w każdym meczu i z każdym przeciwnikiem.
0
Może i piłkarz dobry ale czy jest on warty 60 mln jeden dobry sezon ?
2
nikt inny tylko Marco Reus !
0
Niestety słaba Barcelona to i słaba Hiszpania
2
Ciekawe tylko czy Chelsea sprzedała by nam jednego ze swoich najlepszych zawodników za takie marne pieniądze, bo szczerze w to wątpię. No ale jak to w Barcelonie promocji ciąg dalszy...
1
Ok 25 mln ? A może za darmo ?
0
Nie myślałem że to powiem brawo Zubi
0
Brawo. Zamiast wzmocnić klub będą sprzedawać jednego z naszych najlepszych zawodników. Ciekawe kogo kupimy lepszego za te 36 mln
6
Tą jedenastkę sezonu układała redakcja tej strony czy było jakieś włamanie na serwer z Madrytu ?
0
Barcelonie trzeba rewolucji w kadrze a nie co rok zmieniać trenera
0
Takiego piłkarz jak Puyol Barcelona nie będzie mieć już nigdy.