Kosmobagieta
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz wszystko w rękach a właściwie w nogach Barcy
0
Jak to mówią ,,zbyt piękne żeby było prawdziwe"
0
Nie rozumiem tego jak taka drużyna ja Barcelona może grać na równi z ligowym średniakiem ;/
0
Kto jak kto ale Ibra i Touré by nam się teraz bardzo przydali.
0
Może się mylę ale na razie to by był obrońca na LL ale nie na Ligę Mistrzów. Jest zbyt mało doświadczony i jeszcze ta cena.
0
Mam nadzieje że dzisiaj pokażą klasę i wygrają ten mecz dla Tito.
7
Jeżeli któryś z trójki Pedro Alexis Tello miał odejść, to zdecydowanie powinien być to Tello.
1
Z dwójki Brazylijskich obrońców wolałbym Thiago Silve który w defensywie gra lepiej, ale można by też zainteresować się takimi graczami jak Benatia lub Mangala.
3
Zmiana trenera co rok nie wyjdzie nam na dobre. Dlatego jestem za tym aby dostał szansę i został na drugi sezon
18
Trudno żeby powiedział inaczej skoro jest Walijczykiem i byłem trenerem realu
0
Szkoda że w dwa tygodnie przegraliśmy właściwie wszystko...
2
Wygramy ten mecz. Wiecie dlaczego ? Bo jesteśmy Barceloną ! VeB !
0
Nie rozumiem niektórych komentarzy na temat Alvesa. Może i nie gra tak jak dawniej ale dwumecz z City chyba pokazał że jak chce to potrafi rozegrać świetny mecz.
2
35 mln za Reusa ? Nie ma co czekać byłby to chyba jeden z najlepszych transferów jaki pamiętam.
11
A co to wina trenera że niektórym zawodnikom nie chce się nawet biegać ?
1
I to miała być ta wielka Barça? Szkoda gadać.
0
2 nasze bramki i powinno być po meczu
0
Polecam stronę meczyki.pl tam znajdziecie dużo transmisji
7
Pokonaliśmy na wyjeździe Real i Man City to i z Atletico damy rade VeB !
0
No i prawidłowo
0
Najlepszym możliwym do sprowadzenia zastępcą dla VV byłby Josè Reina
2
Damy radę nie takich przeciwników pokonywaliśmy :)
0
Z tego co słyszałem to nie zagra przez 2 tygodnie
0
No wreszcie Cesc i Neymar
0
No i tak to się kończy jak lekceważmy słabsze kluby...
2
Nie chcę nic mówić ale jeśli nie strzelimy na 2 - 0 to może się to bardzo źle skończyć :(