0

Teraz wszystko w rękach a właściwie w nogach Barcy

0

Jak to mówią ,,zbyt piękne żeby było prawdziwe"

0

Nie rozumiem tego jak taka drużyna ja Barcelona może grać na równi z ligowym średniakiem ;/

0

Kto jak kto ale Ibra i Touré by nam się teraz bardzo przydali.

0

Może się mylę ale na razie to by był obrońca na LL ale nie na Ligę Mistrzów. Jest zbyt mało doświadczony i jeszcze ta cena.

0

Mam nadzieje że dzisiaj pokażą klasę i wygrają ten mecz dla Tito.

7

Jeżeli któryś z trójki Pedro Alexis Tello miał odejść, to zdecydowanie powinien być to Tello.

1

Z dwójki Brazylijskich obrońców wolałbym Thiago Silve który w defensywie gra lepiej, ale można by też zainteresować się takimi graczami jak Benatia lub Mangala.

3

Zmiana trenera co rok nie wyjdzie nam na dobre. Dlatego jestem za tym aby dostał szansę i został na drugi sezon

18

Trudno żeby powiedział inaczej skoro jest Walijczykiem i byłem trenerem realu

0

Szkoda że w dwa tygodnie przegraliśmy właściwie wszystko...

2

Wygramy ten mecz. Wiecie dlaczego ? Bo jesteśmy Barceloną ! VeB !

0

Nie rozumiem niektórych komentarzy na temat Alvesa. Może i nie gra tak jak dawniej ale dwumecz z City chyba pokazał że jak chce to potrafi rozegrać świetny mecz.

2

35 mln za Reusa ? Nie ma co czekać byłby to chyba jeden z najlepszych transferów jaki pamiętam.

11

A co to wina trenera że niektórym zawodnikom nie chce się nawet biegać ?

1

I to miała być ta wielka Barça? Szkoda gadać.

0

2 nasze bramki i powinno być po meczu

0

Polecam stronę meczyki.pl tam znajdziecie dużo transmisji

7

Pokonaliśmy na wyjeździe Real i Man City to i z Atletico damy rade VeB !

0

No i prawidłowo

0

Najlepszym możliwym do sprowadzenia zastępcą dla VV byłby Josè Reina

2

Damy radę nie takich przeciwników pokonywaliśmy :)

0

Z tego co słyszałem to nie zagra przez 2 tygodnie

0

No wreszcie Cesc i Neymar

0

No i tak to się kończy jak lekceważmy słabsze kluby...

2

Nie chcę nic mówić ale jeśli nie strzelimy na 2 - 0 to może się to bardzo źle skończyć :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?