Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG samo szuka hajsu... ostatnio mówiło się o sprzedażach piłkarzy bo chcą kogoś kupić ;) Jakby byli tak bogaci to by nikogo nie sprzedawali
1
pewnie van Gaal działa
0
Oni wiedzą lepiej.. ;)
a tak na serio... to jest jakieś lepsze miejsce dla młodych zawodników ? przecież w La Masii jest wszystko.. edukacja, warunki do treningu jak i życia codziennego... Czy te 50-60 letnie zgredy z FIFY mieli lepiej, że wiedzą co dla młodych jest najlepsze... ?
0
27,1
ale liczę, że po sezonie- dwóch będzie coś około 25* a patrząc na presezon trzeba przyznać że LE daje szanse młodym
0
tyle, że Rafinha kreował grę w Celcie, asysty, dryblingi, kontry...
A Gerard w Evertonie co robił ? właściwie to prawie nic
4
walić tych zgredów z FIFY... Ogólnie co oni mają do tego ? Młody zawodnik chyba ma swojego przedstawiciela co nie (rodzic/opiekun)? razem z nim podejmuje decyzje o przejściu do innego klubu ?!? ale FIFA ma to w PUPIE, zawsze musi wyjść na ich...Porozwalać tą mafie razem z Kremlem... to już nudne
0
a na treningach może gryźć ? Czy też zabronione ? :)
0
Pewnie FIFA sypnęła groszem, tak żeby nie było, że się pomyliła...
Walić tą mafie
0
nie tak miało być... szczęście w nieszczęściu, że trenować może
2
Song przed dołączeniem do Barcelony był warty 28 mln, teraz 14... ehh Nasz kochany klub potrafi psuć zawodników
2
o Halilovicia i Munira się nie martwię, ale na DP mamy Busiego i Mashe... Samper lepiej, żeby grał w rezerwach, a nie notował 5-6 występów w sezonie
0
Sato ? lepszy od tego 36 letniego dziadka ;)
3
ta, a pewnie rok temu byłeś zwolennikiem wydania ponad 55 mln na niedużo młodszego Thiago Silve...
1
8 ? miałby zarabiać mniej niż wielki Dani Alves ? :)
0
Na Orange sport serio z tym Piszczkiem w futbol raporcie ( lub inna nazwa )? no fajnie by było jakby przyszedł, ale za 30 mln ?!?!? oby to tylko była plotka nr 8175;)
0
odezwał się wielki piłkarz ligi okręgowej...
0
i ten plecaczek + ta mina. ehh- zagubione dziecko ;)
Oby zadziałało bo chcę widzieć jak pakuje bramki w El Clasico
0
gorzej ? po prostu nie da się ciągle wszystkiego wygrywać.
1
Song ma gorszą technikę od wyżej wspomnianych - no i tak dziwnie biegał, tak jakby nie chciał na coś nadepnąć.. :)
0
-Tu, ale jak nasz Mascherano ma grać jako DP to nie ma dla niego miejsca
1
niektórzy sądzą, że powinniśmy mieć 4 najlepszych obrońców świata ( jak nie 4 pierwszych to z top5 )... Co z tego, że Ci którzy dostali by mniej minut psuli by atmosferę w szatni ? ważne są "Trofea " :)- nie twierdze, że teraz ich nie będzie
4
tanio, a o wiele lepszy w defensywie od Luiza ( który kosztował 50 mln tak ? ) :) Pomyślane. Zubi ! Zubi ! ale coś mi się nie chcę wierzyć, ma jakiegoś asystenta ? ;)
0
te jego wrzutki, MNIAM :)
0
trofea najważniejsze... zadłużenie w setkach milionów to nic.. ;)
0
BVB podobno chcę 30, Ale kwota odstępnego wynosi 20 mln funtów ;).. prawie jak za ziemniaki, Reus w Barcelonie ? to by było coś.. a po tych meczach towarzyskich- ( nie chcę oceniać ) nic wielkiego nasi nie pokazują
0
jasne. Coś słyszałem, że Liverpool i United się o niego biją ;)
kwota odstepnego to 20 mln
1
co ty pieprzysz ? perspektywicznych mamy kilku : Deulofeu, Rafinha, Bartra, Neymar, Ter Stegen, Sergi Roberto....
my potrzebujemy Pewnego solidnego obrońcy... już w końcówce sezonu pisałem o Mirandzie jako kimś, kogo Barca potrzebuje, jeśli transfer Mirandy się uda będę w 7 niebie ;)
Barca mając takiego zawodnika pewnie też
0
według transfmarkt.de ? :) Jego wartość jest taka duża tylko dlatego, że gra w Barcelonie.. Kiedy z niej odejdzie nawet 10ciu mln nie będzie warty
2
10 mln. hah ;) humor to ty masz
0
Jaki klub nie chciałby wrzutek Daniego ? heh- jak się go uda sprzedać to jeszcze mniej zarobi Barca niż na transferze Villi