Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pamiętam, że wychwalano go już sezon temu, Trzeba poczekać jeszcze sezon, dwa, ale mam nadzieje, że da rade
0
coś czuje, że wraz z bratem będą nieźle mieszać w lidze. Szkoda, świetny technicznie piłkarz, niestety kontuzja ewidentnie przekreśliła jego przygodę z Barceloną
0
z niewolnika nie ma pracownika :) chciał odejść to odszedł
2
przeciętny ? nasz Fabs mógłby mu buty wiązać :)
co ważniejsze, Rakitić miał formę cały sezon a Fabregas ?
0
nie, to pewnie błąd, chodziło o 70 mln złotych* :)
0
nie widziałeś jego gry od 2/3 sezonów a go krytykujesz ? bezsens :)
0
racja :) wpadłem na to 2 sekundy po wciśnięciu "dodaj komentarz " i już mi się go nie chciało edytować
0
no tak, 5:1 z Hiszpanią i są Bogami :) a prawda jest taka, że całą robotę w defensywie odwalili pomocnicy, obrońcy akurat mieli najmniej roboty
0
tak, tak, tak :)
i kilka meczy River oglądałem
0
szkoda, że nieuznanym
0
nasze orły przy takim sędziowaniu "Wywalczyliby " z 5 karnych :)= 5 bramek Lewego
0
jeszcze trzeciego brakuje :)
0
pff, gdyby nie " SPALONY " to miałbym 3 punkty :/
3
w rozgrywkach juniorskich 2 bramki przewagi to nic pewnego :)
1
a jak będzie 2:1 to punkty i tym co obstawiali 3:1
0
racja, LATO na przewodniczącego ! ! !
0
hmm, czy ja wiem czy nazwałbym takiego " kibicem " ? Szukając u nas, też takich "kibiców" kilku by się znalazło :)
1
jak mi wynik przez to nie wejdzie to będę zły :/
pozostaje modlić się o te 2 bramki dla szwajcarów
1
aż mi Ciśnienie skoczyło :)
0
niech dają 30 mln i "se " nazwą tak Mini Estadi :)
0
w sumie z tą 1 bramką dla Bośni dobry pomysł ;) Nasz Masche będzie grał jako DP czy ŚO ?
3
całus od Conchity :)
0
heh, do 15stej miałem tak samo : ale później przypomniały mi się tematy z fcbarca.com i tytuły " Messi się oszczędza na Mundial " - zmieniłem na 4:0 :)
0
dośrodkowanie jak u Daniego, ehh :)
0
teraz jeszcze dwie bramki ! Szwajcarzy ! do boju do booooooooju :D ( 3:1)
0
jabi89
tak ? kiedy ostatnio go oglądałeś na boisku ?
0
Balanta- River Plate- wartość rynkowa 3 mln * :)
tani i nietknięty przez Szejków, dlatego transfer do nadrojższych by nie należał
3
na trzech się zgodzę.. ale na Bojana nie, Chłopak zasługuje na jeszcze jedną szanse co nie ? od 2011 roku był tylko wypożyczany- co sezon inny system gry, nawet najlepsi by nie nadążyli, aż taki stary nie jest, a mógłby dać odpocząć Messiemu.
0
dokładnie* - był najlepszym obrońcą, a w ataku ? oddawał piłki za free, co dostał piłkę to dośrodkowanie na Messiego, a raczej pierwszego bliższego obrońcę.
Choć trzeba przyznać, że pierwszy mecz na MŚ był niezły, próbował dryblingów, dośrodkowywał może ze 3, 4 razy. Choć miał kilka błędów na początku to można zaliczyć jego wytęp na plus
0
ma niezłe warunki, talent ? w sumie trafił do Barcelony, więc musi go mieć. Ale czy nie za późno ?...