0

pamiętam, że wychwalano go już sezon temu, Trzeba poczekać jeszcze sezon, dwa, ale mam nadzieje, że da rade

0

coś czuje, że wraz z bratem będą nieźle mieszać w lidze. Szkoda, świetny technicznie piłkarz, niestety kontuzja ewidentnie przekreśliła jego przygodę z Barceloną

0

z niewolnika nie ma pracownika :) chciał odejść to odszedł

2

przeciętny ? nasz Fabs mógłby mu buty wiązać :)
co ważniejsze, Rakitić miał formę cały sezon a Fabregas ?

0

nie, to pewnie błąd, chodziło o 70 mln złotych* :)

0

nie widziałeś jego gry od 2/3 sezonów a go krytykujesz ? bezsens :)

0

racja :) wpadłem na to 2 sekundy po wciśnięciu "dodaj komentarz " i już mi się go nie chciało edytować

0

no tak, 5:1 z Hiszpanią i są Bogami :) a prawda jest taka, że całą robotę w defensywie odwalili pomocnicy, obrońcy akurat mieli najmniej roboty

0

tak, tak, tak :)
i kilka meczy River oglądałem

0

szkoda, że nieuznanym

0

nasze orły przy takim sędziowaniu "Wywalczyliby " z 5 karnych :)= 5 bramek Lewego

0

jeszcze trzeciego brakuje :)

0

pff, gdyby nie " SPALONY " to miałbym 3 punkty :/

3

w rozgrywkach juniorskich 2 bramki przewagi to nic pewnego :)

1

a jak będzie 2:1 to punkty i tym co obstawiali 3:1

0

racja, LATO na przewodniczącego ! ! !

0

hmm, czy ja wiem czy nazwałbym takiego " kibicem " ? Szukając u nas, też takich "kibiców" kilku by się znalazło :)

1

jak mi wynik przez to nie wejdzie to będę zły :/
pozostaje modlić się o te 2 bramki dla szwajcarów

1

aż mi Ciśnienie skoczyło :)

0

niech dają 30 mln i "se " nazwą tak Mini Estadi :)

0

w sumie z tą 1 bramką dla Bośni dobry pomysł ;) Nasz Masche będzie grał jako DP czy ŚO ?

3

całus od Conchity :)

0

heh, do 15stej miałem tak samo : ale później przypomniały mi się tematy z fcbarca.com i tytuły " Messi się oszczędza na Mundial " - zmieniłem na 4:0 :)

0

dośrodkowanie jak u Daniego, ehh :)

0

teraz jeszcze dwie bramki ! Szwajcarzy ! do boju do booooooooju :D ( 3:1)

0

jabi89
tak ? kiedy ostatnio go oglądałeś na boisku ?

0

Balanta- River Plate- wartość rynkowa 3 mln * :)
tani i nietknięty przez Szejków, dlatego transfer do nadrojższych by nie należał

3

na trzech się zgodzę.. ale na Bojana nie, Chłopak zasługuje na jeszcze jedną szanse co nie ? od 2011 roku był tylko wypożyczany- co sezon inny system gry, nawet najlepsi by nie nadążyli, aż taki stary nie jest, a mógłby dać odpocząć Messiemu.

0

dokładnie* - był najlepszym obrońcą, a w ataku ? oddawał piłki za free, co dostał piłkę to dośrodkowanie na Messiego, a raczej pierwszego bliższego obrońcę.

Choć trzeba przyznać, że pierwszy mecz na MŚ był niezły, próbował dryblingów, dośrodkowywał może ze 3, 4 razy. Choć miał kilka błędów na początku to można zaliczyć jego wytęp na plus

0

ma niezłe warunki, talent ? w sumie trafił do Barcelony, więc musi go mieć. Ale czy nie za późno ?...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?