Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Ronaldo coś ostatnio mówił o faworyzowaniu Barcy...
smutnE< no ale cóż- może znów pojawią się młode talenty
0
1:1 nie da nam awansu :)... a na karne wolałbym nie czekać
0
hmm a oglądałeś mecz od której minuty ? pierwsza połowa oprócz końcówki świetna, może malutki brak skuteczności no i strzałów... po pierwszej połowie 5 w światło bramki.fajnie by było jakby Martino do taktyki wprowadził częstsze strzały. Ney, Messi, Iniesta, Alves, Alexis,Adriano- to zawodnicy którzy potrafią uderzać- przepraszam jeśli pominąłem jakieś nazwisko :)
0
mecze z Los Rojiblancos są o wiele lepsze niż GD z realem :) ale mi pasuje-
co sezon 2 mecze z athletico i 2 z realem ( tylko liga, wiadomo że w pucharach mogą się też spotkać )
super że Simeone tak wystrzelił z tą ekipą... liga nie będzie się już kręcić tylko meczami Barcy i Realu ( czyli GD ) teraz czas na nową Valencie Pizziego i Liga bardziej widowiskowa niż Premier Lague
0
jesteś sezonowcem... ile meczy Barcy z tamtego sezonu oglądałeś ? to co nasi grają teraz to kosmos w porównaniu z końcówką tamtego sezonu- chciałbym zaznaczyć, że to debiutancki sezon Martino. a kto pamięta pierwszy sezon Pepa powinien pamiętać o brakach w obronie, z tego co pamiętam w samej lidze barca straciła 30 ileś bramek ale w drugim to już był skład na miare Dream Teamu
0
pinto jest klasą :) mi tam się jego gra podobała
0
bardziej zawinili obrońcy niż Pinto. mi się tam jego gra podoba
0
tak narzekacie na Ney-a a dzięki niemu Leo ma więcej miejsca, tylko, że... jeszcze tego nie wykorzystuje
0
a jednak Mashe... czyli jedna bramka w plecy jak nic, oby Pinto zagrał na 10tke :)
0
no tu nie zaprzeczę, ale lepiej by było jakby polska liga straciła na widowisku przynajmniej na kilka sezonów i zaczęła ogrywać młodych polskich zawodników. i tak polskie drużyny nie radzą sobie w ligach europejskich a plusem byłoby zmniejszenie płac. wiadomo, że jeśli ktoś ma rodzine za oceanem musi zarabiać więcej
0
no a gdzie flagi wolnej Katalonii ? :D w połączeniu z flagami Barcy wyglądałoby to Świetnie, chyba że to załatwią już kibice hehw końcu to goście z Kastylii
0
no nawet w koszu gdzie gra jednocześnie 5 zawodników reprezentacji nie możemy skleić :D
co z tego że mamy Centra i skrzydłowego ?
ale tak to jest jak w TBL grają same cieniasy z USA...
a młodzi Polacy się marnują heh
0
odezwał się..... :) ustanowili rekord... teraz nawet mogą przegrywać, no i mają racje, po co dawać z siebie 100 % ? teraz liga na 2 plan i całe siły w LM
0
technicznie i taktycznie na pewno lepszy od Tello
0
verthongen ? wiem, że Luiz to średniak ale ten sezon Verthongena to klapa, może to nieudane transfery Tottenhamu, a może złe przygotowanie taktyczne/ treningi, sezon temu można go było kupić ale teraz ? NIEEE
0
Songa na stopera a Mashe na DP
0
hmm ? ktoś pisał o hummelsie ? :D a kto to ?- słaba technika, błędy w przyjęciach, niepewne zagrania i interwencje, hmm zdziwiony ? co do meczy ( których nie oglądam ) Borussie oglądam na c+ w LM, większość wypowiadających się na ich temat pewnie też... więc panie Profesorze bez takich oskarżen :D
0
mam nadzieje, że nie kupią żadnego obrońcy Tottenhamu... bo jak widze ich wyniki z pierwszą piątką w Premier League to aż łzy lecą... szkoda chłopaków :D
0
no wiesz ty co ? chłopak jeszcze sobie formata walnie :) a hasła do FB pewnie nie pamięta, tylko ma zapamiętane... i co wtedy będzie ? tragedia--->rozpacz--->depresja---->the end :D
0
wy się śmiejecie a news prawdziwy ... ale nie ma tu wzmianki, że w czwartki grają razem w squash' a :D heh dopiszcie
0
nie 2 lata a z ponad pół roku temu :) z resztą co z tego że ma kontuzje ? przecież jak przejdzie to w lipcu ? sierpniu- diament to może nie jest, ale można go dopieścić :) barca to barca... w sumie to powinieneś wiedzieć jak słabi piłkarze przechodząc do innego klubu wyrastali na liderów, i odwrotnie -jak gwiazdy upadały no a wartość Suboticia przy obecnej grze Borusii maks 15 ? może nawet nie
0
hmm, walkower :)
ale z tego co pamiętam to jest waleczny, taki drugi Carles.. a taki jest nam potrzebne w miejsce Puyola
0
a ja dalej się upieram przy Subotic'u z Borusii, i tak im się skład sypie
0
Sakho był do wzięcia i zarząd dał Pupy... a jak widzę nazwisko Luiz to mi się śmiać chcę
0
sergio ? hehe to przez te avatary ? poprawie Marc *
0
sam jesteś żenujący pisząc takie bzdury, trochę BUSQUETSA nie zaszkodzi :)
0
więcej takich newsów :D najlepiej co tydzień
0
... pomyśl
0
jak przegrywa rywalizacje z takim Cahillem to dlaczego mamy go kupować ? może Subotic ? :)
0
hmm, a kiedy wróci mój ukofany avatar ? :)