Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
błąd "Hiszpanie swojego gola zdobyli bo kontrowersyjnym rzucie karnym "
proszę :)
co do Holendrów ? hmm wiedziałem, że mogą powalczyć, ale chodziło mi o wynik 1:2 lub 2:3 :) a tu 1:5- WoW
0
pierwszymi obrońcami są napastnicy * z resztą Pique nie musi być szybki :) jak wspomniałeś, jest dobry w powietrzu... i właśnie o to chodzi ! wysocy obrońcy są do walki w powietrzu, a niscy od zasuwania za napastnikami
0
w Primera Division za ten "faul" by jeszcze czerwoną zobaczył :)
0
wszyscy winią zawodników... A Del Bosque to jest święty ? Miejsca w składzie za zasługi, gra tym samym składem, a jedyne co wprowadzał do reprezentacji to pomysły Carlo i Taty ( a wcześniej Tito )- przykład ? Cesc jako fałszywa 9tka.W tym starciu wygrał nasz były wielki trener- Van Gaal do spółki z Kluivertem, duet który tiki- take zna i to bardzo dobrze, w rozpracowaniu Hiszpanii pomógł im fakt, że Tiki taka nie zmienia się, azmiany są potrzebne, nawet drobne*
0
znając zarząd, to jeśli Messi odejdzie, sprzedadzą go za 50 mln... bo ktoś powie tyle i koniec
0
trafione w 10tkę ! pamiętasz może ile za dwupak ( Negredo i Navas ) wzięli ?
0
zaryzykuje stwierdzając, że Abramowicz Team w przyszłym sezonie mogą wygrać ligę mistrzów.Wypuszczać takiego pomocnika ? Niech ten zarząd się pakuje i W***Sukcesów życzę !- możecie mnie negatywnie komentować, ale to Cesc był najlepszym pomocnikiem w Barcelonie, przynajmniej do czasu kiedy to "TATA" znów nie ustawił go na pozycji Messiego ( fałszywej "9" ) po powrocie na swoją naturalną pozycje coś się popsuło- tak jak w tamtym sezonie*
0
jeśli chodziłoby o wypożyczenie to jestem za ! to jest talent :)
0
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o SOS :)
były kapitan Arsenalu na Stamford Bridge, ehhh
No ale cóż, teraz gdy jest już po transferze można Ceskowi liczyć tylko powodzenia w dalszej karierze.
A CO TERAZ ? FABREGAS ODSZEDŁ ! TRZEBA ZNALEŹĆ NOWEGO KOZŁA OFIARNEGO
0
Xavi to nie tylko wielki spokój, ale KLASA ! co z tego, że jest stary ?
Jeśli podporządkuje się Lucho, a nawet napisze więcej* wspomoże go, to Barca znów będzie wielka.
Xavi swoim doświadczeniem mógłby być już pierwszym trenerem w niezłym klubie. Wiem, że jego błysku już nie ma, ale inteligencja boiskowa i technika nadal są na najwyższym poziomie.
Z resztą z kim on nie pracował ? van Gaal, Rijkaard, Pep, czy Tito ( tu niestety za krótko )
De La Cruza czy Anticia pominę, ale przyznacie- od innych mógł wiele się nauczyć.
On nie musi dużo grać, ważne żeby był w szatni i pomagać nowemu trenerowi dotrzeć do zawodników ;)
A jeśli trzeba to jako kapitan ich " zrypać "
0
super, że Barca bierze przykład z ngielskich klubów, które jeśli chodzi dochody od sponsorów są najlepsi i szuka ich po całym świecie :)
0
pewnie o tym wiesz... ale Barca już nie ma drużyny C :)
0
Spurs ! ! ! 111- 92 :)
2:1 dla San Antonio
0
czas najwyższy !
jak widzę te jego rajdy "z piłką" ( tzn biegi za piłą ) to aż mi się płakać chcę, pisałem jakiś czas temu o jego marnej technice, szybkości- która po pierwszej połowie sezonu ( debiutanckim w pierwszym zespole ) przestała działać ( wszyscy nauczyli się gry przeciwko niemu) ) i słabym ustawianiu się w ofensywie ( o defensywie nawet nie będę pisał.. )... jego jedynym atutem są strzały z dystansu, ale to za mało. W sumie to jego odejście ułatwiłoby start Deulofeu- wiadomo, że mamy nadmiar skrzydłowych, więc jeden z nich by nawet tych "bajeranckich" krzesełek nie grzał :)
0
nawet jeśli podoła, to trzeba mieć PO nr 2. Jak Aves odejdzie to ???
padnę ze śmiechu jak napiszesz, że trzeba dać ogrywać się graczom z Barcy B. Akurat na Prawej obronie nikogo ponadprzeciętnego nie mamy
0
twardo ? Hulk z Zenitu :)
0
działacz to działacz, a piłkarz to piłkarz :)
to piłkarz robi to co kocha... jeśli chodzi o zarobki w klubie, to jeszcze zrozumie, ale jeśli chodzi o reprezentowanie swojego kraju ? ehhh.. no tak, przecież teraz tak jest wszędzie.
Zadziwia mnie jedno. Kamerun takim bogatym krajem nie jest. Czego oni się spodziewają ? pewnie przeczytali, jakie premie dostaną Hiszpanie lub Niemcy- tyle, że tam liczy się tylko mistrzostwo :)
0
hah,
podobno zatrudnia niezłego tłumacza, żeby mu takie wypociny tłumaczył
0
najpierw sam Fabregas, później Pique, a teraz Pedro :D
media łykają wszystko ! heh, jeszcze Messiego niech w to wkręcą...
to taka zemsta za te wyssane z palca historie transferowe :)
0
Dziennikarze widocznie nie wiedzą kiedy skończyć..., śmierć tito powinna zakończyć te domysły, ale je nasiliła. W sumie oni mają gdzieś człowieka, dla nich liczy się tylko kwota na koncie.
za miesiąc zrobią z Pepa wroga nr 1 Tito... a na koniec powiedzą, że byli wrogami nawet wtedy, kiedy Tito był jego asystentem.
Jako Cules, nie chce czytać wiadomości tak " pewnych" jak Sukces Polski na kolejnych mistrzostwach europy...
Niedługo śmierć Tito zejdzie na x-ty plan a ważne będzie to jakie to relacje miał z Guardiolą, ehh
0
z podobną fryzurą mamy już jednego zawodnika, a jest nim Gerard :) . Sezon wcześniej byłbym za.. ale po kolejnym sezonie, gdzie młodzi nie dostają szans przydałoby się wprowadzić kilku wychowanków. No chyba, że za Pedro :)
0
kto mówi o 90 minutach ? Szejkowie chcą nazwisk :) a Xavi to klasa *i przepraszam za błędy w pierwszej wypowiedzi
0
tylko 3 ? każdy chciałby mieć naszego GENERAŁA mimo jego wieku i formy...
Ale Xavi jest nasz, co wie każdy.
On nie musi grać, ważne żeby był ! :) najpierw do końca kariery a następnie na jakimś stanowisku. Przecież on wiedze o sposobie działania Barcy wie wszystko... Najpierw trener juniorów, później Barcy B... a następnie ? KTO WIE :)
0
Po co ktoś go ściągał.... przecież wiadomo było, że się do Barcy nie nadaje... a teraz ? w 2010 roku był wart kilkanaście mln ( jak nie więcej ), a teraz ? maks.5
Zarząd powinien zrobić wszystko co może i wynagrodzić mu straconą szanse i lata... czyli nawet oddać go komuś za darmo z jakąś tam na wszelki wypadek olśnienia klauzulą odkupu
0
Oceniajmy 1 września ;)
0
Nie targować się tylko brać ! stracimy 10 mln więcej, ale pozbędziemy się Alvesa i jego wrzutek... a jak Zubi tak będzie negocjował to znów nie kupimy obrońcy
0
super, ale wspomniał też o PSG... czyli pójdzie tam gdzie więcej dadzą.
8
jako fan Barcy od xx lat, Ciesze się, że nowy trener to były zawodnik Barcy... a Co wprawia mnie w euforie ? fakt, że występował w tym Dream Teamie :). do 3 razy sztuka. Liga i puchar musi być nasza ! ale Liga mistrzów też by się przydała
0
genialny* dobry to mało powiedziane :)... dajmy szanse młodszym ? Ciekawe komu ? może Samperowi, który nawet 20stki nie ma ?
On będzie grzał ławe a Busquets się G*** robił na treningach i meczach bo i tak będzie najlepszy ?
0
tyle, że ty zarabiasz tyle a Toure xx tyle. nie mówiąc już o jego statusie gwiazdy :) + ty masz 1 szefa i kilku jego asystentów... a taki zarząd w City to kilkadziesiąt osób ( tak ? )