0

hehe no tak, 1 kwietnia :D proszę o 32 wiarygodne źródła które to potwierdzą

0

mówisz o tym ligowym średniaku sprzed kilku lat ? :)

0

i za ten szacunek go cenie. Mou by mógł się od niego uczyć :)

0

Mashe jako DP ? przypominają mi się jego Mecze w Liverpoolu- Mniam :D
tyle, że my mamy Busquetsa...

0

brawa od publiczności murowane :)

0

dobrze, stawiać na Neymara ! może pokaże ten błysk z GD :)
najlepszy z możliwych składów
pomoc/ atak świetna technicznie
Messi do pomocy będzie miał Neya... czyli 0,5 obrońcy mniej ( bo będą musieli się asekurować- Ney też kiwa )
w dodatku świetne zagrania Cesca no i wysoka forma Iniesty. Cóż do obrony, wolałbym Bartre za Mashe, który popełnia ostatnio sporo błędów... i na koniec
Wszystko w rękach Pinto :)
VeB

0

szkoda, że dwie drużyny hiszpańskie trafiły na siebie... obydwu drużynom kibicuje, no ale... Barca ! Barca ! BAAARCAAA ! :)

0

hahahha, kto pisał że Gortat sobie nie radzi ? jeden z najlepszych i najlepiej punktujących Centerów w lidze, dzięki niemu Waszyngton jest w pierwszej 7 i wszystko na to wskazuje że wejdzie do Play-offów...
no a co do Maćka- może powrót do NBA ? :)

0

no to panie Carlo... podziękuj Ramosowi
w sumie to jeden z najlepszych klasyków :)- nie chodzi o dominacje tylko o wymiane ciosów

0

więcej takich wywiadów z zawodnikami madrytu proszę :D chociaż nie.. w sumie to wszyscy trąbią to samo= to wina sędziego... 2 karne to wina sędziego ? hmmm SPOKO :)

0

" Real nigdy nie był faworyzowany przez arbitrów. "
no błagam, A Ci zawsze widzą tylko zło które uderza od nich... a ile meczy wygrali, ile bramek strzelili, bramek nie stracili dzięki sędzią w tym i tamtym sezonie ?„Możliwe, że był poza polem karnym, ale był jeszcze karny na Neymarze i niepodyktowany karny na Camp Nou...”.pamiętliwa bestia :D

0

no baa, no i gramy na CN, mam nadzieje że znowu nie zremisują... jak w meczach Copa Del Rey i w lidze na wyjeździe...

0

racja, że przez kilka kolejek był liderem, początek miał udany, ale później przygasł no i CR go wyprzedził, a nie długo Dogonią go Messi no i Alexis :)

0

heh, na początku :)

0

no to może być najważniejszy Mecz w sezonie... Jeśli nasi wygrają, to przewaga zmniejszy się do 1 pkt... no i oczywiście może poprawić humory zawodników w barcelonie- POTRZEBNY IM ZASTRZYK-
ale należy pamiętać, że wygranie tego meczu nic nie da, jeśli będziemy tracić pkt-y ze spadkowiczami...
do boju Barca ! :)

0

heh, bez jednego głupie* :) nie wyszło

0

żyj dalej w swoim świecie :)... to kogo sprowadzasz za VV ?
wyczaruj mi nazwiska bramkarzy chociaż w połowie tak utalentowanych jak on, pamiętaj że umiejętności to nie wszystko, trzeba też mieć charakter
właśnie... i takich których można wyciągnąć z jakiegoś klubu*

0

hmm chyba stronka ma za mało moderatorów :)
przydałyby się jeszcze 2, 3 osoby które by zapanowały nad niechcianymi gośćmi i ograniczyły prowokacje do 000

0

ile on ma lat ? co za prostactwo... wiem, że ludzie związani z Barcą nie znoszą ludzi związanych z Realem ( i odwrotnie ) ale słowa pana Heradii są nie tyle co nie na miejscu co GŁUPIE czy głupie
Messi jak i Ronaldo są wybitnymi piłkarzami, za ich kariery ( obydwoje nie mają 30tki ) już się mówi że są na innym poziomie a tu taki ŚREDNIAK mówi takie coś... Ciekawe co on osiągnął ?

0

hmm, pamiętam jak na początku sezonu wszyscy mówili o Bartrze... Co z nim ?
aż tak źle nie grał, nie chodzi mi o to żeby grał z Realem, ale dlaczego Martino nie wystawia go do składu ? czyli kontynuujemy tradycje wyniszczania wychowanków i oddawania ich za grosze ?zamiast dać mu szanse wystawia songa/ adriano do obrony... oczywiście jako stopera... co to ma być ?

0

racja :D a w pierwszym składzie na skrzydłach będą: Ney i Alexis heh

0

ja wolałbym kogoś kto może przetrzymać piłke jak Messi.
Neymar-Messi-Alexis

0

i wy w to wierzycie ? :) to tylko kolejna akcja ( nie madrytu ) a przeciwników Barcy, no ale cóż.. są fani i fani

0

to że CN padło z Valencią przełkne, w końcu musiało :)
ale że tracimy pkt z takim kimś jak Valladoid ?
i wy myślicie o potrójnej koronie ?

0

Rafa może też w pomocy grać :)

0

w sumie to tak, bo wszyscy się przyzwyczaili że wystarczy tylko do niego podać piłkę.

0

tu pasowałoby stwierdzenie
" graliśmy w piłkę bez namiętności... "

0

czuje się tak samo jak przed meczami reprezentacji
wszyscy się w mediach nakręcają, że Polska wygra i... nawet bramki nie strzela

0

dobrze, że nie oglądałem :/

0

na zasadzie wolnego transferu tak ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?