Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardziej do lechii ( jakiś niemiec kupił ) lub do Korony ( gdzie jakiś rosjanin ma 51 % akcji ) :D
0
dobrze, ale dopiero po 1000 meczu w koszulkach blaugranY ! :)
0
Prof. Xavi do końca będzie nasz :)
0
te pieniądze można by było wydać na transfery kilka lat temu
CN jest zaniedbane, trzeba to przyznać
dlatego popieram wydatki na modernizacje stadionu
0
jako kibic barcy muszę przyznać że nagroda dla CR7 jest słuszna, gdyby otrzymał ją Messi ( co byłoby skrzywdzeniem 2 innych finalistów ) pewnie że bym się cieszył, no co zrobić, Messi miał słaby rok ( kontuzje ) więc zostaje
pogratulować Christiano
no a w tym roku licze na obydwu panów ( choć trzymam strone naszego )
ponieważ oglądam mecze Alzugrany i Madrytu :)
0
OoO, świetny krok, ale... dobra nic :)
0
też na taki skład bym postawił, tyle że to Gerrardo płacą za ustawianie drużyny. ale jak widzę marnowanie Cesca to aż " Cules-owskie serce " mnie boli :D
0
wczoraj ktoś pisał o Pique jako 9tce- może żartobliwie a może nie :)
ale może pamiętacie mecz Borussia- Szahtar z tamtego sezonu ?
jak była nadzieja to Santane ( dobrze pamiętam ?) jako 9 wstawił.. no i wygrali
- choć o tym zadecydowały stałe fragmenty... to według mnie ten manewr mógłby się sprawdzić- ( oczywiście chwilami- kilkanaście minut max )
bo dośrodkowania na Messiego ( jak nie miał kontuzji ) wiele nam nie dawały
0
w sumie to w Katalonii był tylko sezon, a w realu 5 ( tak ? ) ale widać że bardziej jest za Barcą :)
co chyba potwierdza to że w Realu się gra tylko dla hajsu
0
super koleś :)
na koniec sezonu miał świetną formę, fajnie by było gdyby za rok był pierwszą rakietą :D
0
hmm, w tym sezonie Messi nie grał we wszystkich meczach a i tak wygrywaliśmy ( m.in. dzięki Neyowi, Fabregasie i Alexisie )
jako jeden z niewielu chciałbym zobaczyć Tello od pierwszej minuty :)
0
ty jesteś za głupi na kibica realu :)
ale chyba Ci się Krystyna podoba ? :D
0
nooo , 54 do 46 dla barcy ( posiadanie ) ? super mecz :) ale szkoda mi teraz graczy Betisu... grali ładniej a tu 1 czy 2 minuty i 2:0
0
hahaha :D
0
hehe, to się SONG rozbrykał :D taki Xabi Alonso
0
jeszcze 3 ;)
0
GOl gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol golissimo :D
0
pff, Pedro się w Leo chciał bawić... trzeba było huknąć :)
GOOOOL :D
0
gdyby Barca się przyłożyła to by był Piękny mecz :) tylko nagrywać i odtwarzać po sezonie
0
spoko, niech krystyna ją bierze :) króla strzelców też niech weźmie !
wszystko za pozbawienie madrytu Korony (znowu )
0
no wiesz ty co :)
może wrzutka nr1246161 będzie udana ?
0
mi to pasuje :)
byle żeby Madryt w tym sezonie znów nie miał korony
0
heh, powiększyć lige do 30 zespołów :D
0
sezonowcy= Wypier*alać
jak Messi strzelał- był waszym bogiem...
teraz jak ma kontuzje- sprzedać go bo nieprzydatny
ale czego się spodziewać po dzieciakach....
0
Krystyna ma szanse na miss świata 2013 :D
a Bale na kolana i czyścić buty Ney-owi
0
hanson ? jak chcesz polegać na messim jak ma ciągle kontuzje ? polecam włączyć Myślenie...
- ii.. znowu kontuzja
0
Betis, gdyby uporządkowali grę w obronie pierwsza 10 znów byłaby pewna
no i nie sprzedawali Benata
0
nie porównuj pozycji Cesca do pozycji Neymara... profesorze :)
0
hmm, przecież już wszystkich przyzwyczaił że co mecz strzela min.1 lub 2 bramki :)
a teraz czas odrobić zaległości- więc hat-trick
0
może kompromis ? 6:0
4 messi, po 1 ney i Don Iniesta ? :)