0

bardziej do lechii ( jakiś niemiec kupił ) lub do Korony ( gdzie jakiś rosjanin ma 51 % akcji ) :D

0

dobrze, ale dopiero po 1000 meczu w koszulkach blaugranY ! :)

0

Prof. Xavi do końca będzie nasz :)

0

te pieniądze można by było wydać na transfery kilka lat temu
CN jest zaniedbane, trzeba to przyznać
dlatego popieram wydatki na modernizacje stadionu

0

jako kibic barcy muszę przyznać że nagroda dla CR7 jest słuszna, gdyby otrzymał ją Messi ( co byłoby skrzywdzeniem 2 innych finalistów ) pewnie że bym się cieszył, no co zrobić, Messi miał słaby rok ( kontuzje ) więc zostaje
pogratulować Christiano
no a w tym roku licze na obydwu panów ( choć trzymam strone naszego )
ponieważ oglądam mecze Alzugrany i Madrytu :)

0

OoO, świetny krok, ale... dobra nic :)

0

też na taki skład bym postawił, tyle że to Gerrardo płacą za ustawianie drużyny. ale jak widzę marnowanie Cesca to aż " Cules-owskie serce " mnie boli :D

0

wczoraj ktoś pisał o Pique jako 9tce- może żartobliwie a może nie :)
ale może pamiętacie mecz Borussia- Szahtar z tamtego sezonu ?
jak była nadzieja to Santane ( dobrze pamiętam ?) jako 9 wstawił.. no i wygrali
- choć o tym zadecydowały stałe fragmenty... to według mnie ten manewr mógłby się sprawdzić- ( oczywiście chwilami- kilkanaście minut max )
bo dośrodkowania na Messiego ( jak nie miał kontuzji ) wiele nam nie dawały

0

w sumie to w Katalonii był tylko sezon, a w realu 5 ( tak ? ) ale widać że bardziej jest za Barcą :)
co chyba potwierdza to że w Realu się gra tylko dla hajsu

0

super koleś :)
na koniec sezonu miał świetną formę, fajnie by było gdyby za rok był pierwszą rakietą :D

0

hmm, w tym sezonie Messi nie grał we wszystkich meczach a i tak wygrywaliśmy ( m.in. dzięki Neyowi, Fabregasie i Alexisie )
jako jeden z niewielu chciałbym zobaczyć Tello od pierwszej minuty :)

0

ty jesteś za głupi na kibica realu :)
ale chyba Ci się Krystyna podoba ? :D

0

nooo , 54 do 46 dla barcy ( posiadanie ) ? super mecz :) ale szkoda mi teraz graczy Betisu... grali ładniej a tu 1 czy 2 minuty i 2:0

0

hahaha :D

0

hehe, to się SONG rozbrykał :D taki Xabi Alonso

0

jeszcze 3 ;)

0

GOl gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol golissimo :D

0

pff, Pedro się w Leo chciał bawić... trzeba było huknąć :)
GOOOOL :D

0

gdyby Barca się przyłożyła to by był Piękny mecz :) tylko nagrywać i odtwarzać po sezonie

0

spoko, niech krystyna ją bierze :) króla strzelców też niech weźmie !
wszystko za pozbawienie madrytu Korony (znowu )

0

no wiesz ty co :)
może wrzutka nr1246161 będzie udana ?

0

mi to pasuje :)
byle żeby Madryt w tym sezonie znów nie miał korony

0

heh, powiększyć lige do 30 zespołów :D

0

sezonowcy= Wypier*alać
jak Messi strzelał- był waszym bogiem...
teraz jak ma kontuzje- sprzedać go bo nieprzydatny
ale czego się spodziewać po dzieciakach....

0

Krystyna ma szanse na miss świata 2013 :D
a Bale na kolana i czyścić buty Ney-owi

0

hanson ? jak chcesz polegać na messim jak ma ciągle kontuzje ? polecam włączyć Myślenie...
- ii.. znowu kontuzja

0

Betis, gdyby uporządkowali grę w obronie pierwsza 10 znów byłaby pewna
no i nie sprzedawali Benata

0

nie porównuj pozycji Cesca do pozycji Neymara... profesorze :)

0

hmm, przecież już wszystkich przyzwyczaił że co mecz strzela min.1 lub 2 bramki :)
a teraz czas odrobić zaległości- więc hat-trick

0

może kompromis ? 6:0
4 messi, po 1 ney i Don Iniesta ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?