0

konferencja o 20;30... dlaczego tak szybko :(

0

w AS- ie też jest chyba o tym

0

pożegnanie musi być, a skoro Pep i Tito byli takimi przyjaciółmi to może w Monachium ? " odwalony " pomysł ale i thiago mógłby się pożegnać....
tzn na Stadionie przed Meczem *

0

już mi się odechciewa do gdańska jechać...

0

DZIECIAKI !!! skąd możecie wiedzieć jakim trenerem był/ jest tito ?
przez większość czasu był w stanach, widzieliście go tylko z grą z imbecylami 3 rzędu w Primiera Division
a jeden czy dwa mecze na szczycie nie mogą nic nam powiedzieć
Mam do tego człowieka SZACUNEK * i mam pytanie *
czy nawrót choroby mogły sprawić ostatnio nerwowe dni, tygodnie w barcelonie ?

0

jak ktoś jest debilem to nawet minusy nie pomogą

0

no tak Diego pokazał w derbach Madrytu że jest świetnym taktykiem

0

kibic- pseudo
człowiek- kiepski
trochę współczucia trollu

0

informacje o tito usłyszałem przed chwilą w meczu Pogoni z Lublinem
no cóż
Mam nadzieje że Tito ponownie zwycięży z chorobą
słyszałem, też że zastąpić ma go Rubi ? wiecie ile w tym prawdy
Szybkiego powrotu do zdrowia

0

hmm nie obchodzą mnie wszystkie statystyki, Leo już pewnie też, więc fajnie by było gdyby cel nr 10 został osiągnięty :)

0

tyke że Messi musi chcieć przejść do PSG :) Rosjanie też próbowali

0

co ma obrońca do rozgłosu ? jak chcemy być na topie musimy być top *- większa kasa od sponsorów
a Barca chcę czy nie chcę musi odsunąć tradycje na dalszy plan bo bez kasy nie zawojuje

0

większość to sezonowcy i dzieciaki +10 :(

0

ale mięśnie napiął :)
a teraz cofnijcie się do zdjęcia Isaaca ... :)
to tłumaczy ilość kontuzji tego drugiego

0

hmm, chodzi ci o Leo heh
Pedro przecież jest taaki Super- sarkazm

0

raczej Neymar- Messi- Alexis

0

zaje*iste getry :)

0

świetny zawodnik, ale strasznie szczupły co zwiększa % podatności na kontuzje... słyszałem że da się wyćwiczyć jakiś zmysł czy co ... dokładniej o sztukę opadania :) podobno wysocy sportowcy się uczą upadać czy co, bo też są podatni na kontuzje... więc może jakieś CD z ćwiczeniami dla Cuenki ? :D

0

co ma pozycja sergi do skrzydłowego jakim jest Cuenca ?
nie można go sprzedać, bojan dostaje tyyle szans więc Cuence też się należy, a potencjał ma

0

znowu ? co z tego że jest dobry jak ciągle ma kontuzje
wiem, że niektórzy mogą się nie zgodzić, ale jego dośrodkowania były lepsze od tych w wykonaniu Daniego :)

0

valdes- "Nie odchodzi, ponieważ chce zostać"
czy Barca umie kupować"...Najlepsi zawodnicy są z nami, na co mniejsze drużyny nie mogą sobie pozwolić”.
a Eric ? chciał grać i w ostatnim meczu pokazał klasę, z resztą jak zawszę !

0

Tito nie miał super kariery piłkarskiej, może dlatego jest taki podporządkowany Rosselowi ?
potencjał ma, ale jaj niestety nie
ale jest coś co sprawia, że nie chce żeby odchodził :)
liczę na Sukcesy i obronienie Mistrzostwa Hiszpanii !

0

bo widzą że Barca ma okres słabości *

0

i w ratach po 1 mln rocznie :))

0

mi się pomysł podoba, kilka sekund na przepisanie kodu Cię nie zbawi a trollów zniechęci

0

" Mniej niż ZERO " :D

0

i wuwuzele na koniec sagi :)
w końcu oczy odpoczną
i tak będzie lawę grzał

0

hmm, lepsza by była 7demka, ale skoro chce 11stke ;)

0

i dlatego że był chory by go zwolnił ?
skoro piszesz, że to " Barca " to jak możesz pisać takie rzeczy....
zwolnić trenera bo był słaby... a prawdą jest to że nie poznał zespołu * jeszcze
myślę, że ten sezon będzie o wiele lepszy

0

tysi heh.. mln * sorki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?