0

luiz ? :D świetny zawodnik----------------- dla Betisu heh
brawo !!

0

nie ma to jak zeszmacić jednego z najwierniejszych jak nie najwierniejszego piłkarza w barcelonie :((( Obyy tak dalej !

0

ROSELL !!! RoseLL !!! tylko gratulować ...
w tej rodzinie to właśnie on jest czarną owcą, a nie Tito...
Abidal to marka, za to co zrobił dla klubu barca musiała dać mu możliwość zakończenia kariery w Alzugranie, a tu ?? jesteś stary - WON (bo nie jesteś wychowankiem ), BRAWOO !!
ta oszczędność...

0

Zlobcio, Tu o to chodzi, chcą troche odciążyć messiego dlatego kupują neymara, a nie po to żeby messi miał kolejnego asystenta

0

może teraz... :)
ogólnie to grał w kratkę ( więcej meczów złych ) , jak w następnym sezonie się nie poprawi to na listee

0

najlepszy nie był ale miał to coś co odróżniało go od pinto, spokój, i pewność siebie , co miało swoje plusy i minusy, ale dawało impuls starej barcelonie, co z tego że jest kilkunastu świetnych bramkarzy ? jak do barcy pasuje max 3.
i musi to być Pewny siebie bramkarz, z sukcesami ( jakimiś ) wiek 24- 27 lat

0

snoopy- barca nie zwolni trenera po jednym sezonie * czekam na kolejny sezon i Tito wygrywającego z Realem ! :) tak żebyście się wstydzili za tak krytyczne opinie po 1 sezonie

0

DaMilio
czyli lepiej go sprzedać za max 10 mln * ( tak wiem ogromna przesada )
a później wykładać 20 mln za jakiegoś dziadka ( coś ok 27 lat * ) zamiast dać mu szanse ? myślisz jak zarząd Barcy
liga jest do ogrywania takich zawodników, a w lidze hiszpańskiej nie ma aż takich równych drużyn jak w premier league * więc okazji do testowania jest dużo, jak się sprawdzi to co stoi na przeszkodzie żeby dostał szanse w LM ? przykład : faza grupowa ?

0

jupi jej ! kolejny sukces polityki blaugrany
sprzedawać młodych+ dawać grać starym= strata kasy na nowych zawodników co rok *
a na serio, kto go nied ocenia jest pseudofanem a nie fanem, świetny technicznie zawodnik, może czasem mu gra nie wychodzi, ale czego chcecie ? jak wchodzi to z ławki * a on musi się ograć

0

dać za niego 12- 17 mln i bramkarz na 10 lat ! a nie jak reina- 2, 3 sezony

0

to jest przyszłość, w tym wieku nie iść za kasą ?? przyszłość Katalonii no i hiszpanii

0

jupi jej
powrót do pasków ! FELICTA !!! :D

0

Bierzcie go jak nie macie kasy to zasponsoruje 0,000000001 no może jeszcze 2 zera % jego wartości :D

0

targować się o neymara ? najgorszy błąd,, jak już kilka osób pisało jest przecież Tello, na miejscu Tito załatał bym w dziury w obronie i na bramce

0

mamut1211
Mundo Deportivo, i tak lepsze niż The Sun :)
transfer = 5 % szans, Rossel nie da 15 mln żeby za bramkarza na jeden sezon, bo zmiennika będzie trzeba już w zimowym oknie transferowym szukać

0

Miki
jestem od 16 dni a widzę, że tymi komentarzami " wymiatasz " :D

0

ibra już miał swój czas, szkoda że się z pepem nie dogadywał :(

0

adriano, w każdej innej drużynie bylby nr1
ale nie u tito.
Tito jest świetnym trenerem, ale. nie wprowadzał rotacji w składzie i ? dostaliśmy dzięki temu 0: 7 w D***
lepiej dla adriano byłoby gdyby odszedł z Blaugrany :((( szkoda, bo lubie jego styl, akcje zakończone strzałami i rajdy skrzydłami, ale w Barcelonie nigdy nie będzie kluczowym zawodnikiem *
gra 3 skrzypce ( nawet nie drugie )

0

juliancarax, co do ter Stegena 100 % racja, ale skąd wiesz czy VV gdzie indziej by nie puszczał tylu bramek ? Barca kontroluje Całe boisko, przeciwnik musi mieć " SUPER " atak żeby stworzyć jakąś sytuacje, a Borussia ( nie dortmund ) do najlepszych klubów nie należy

0

andi
lewy i barca ?
nie ten poziom, nie mówię, że lewy jest słaby, ale nie każdy potrafi się odnaleść w stylu Barcy

0

dalszych sukcesów życze :)
za 2 sezony znajdzie się w premier League na 70 %

0

no i coś mądrego trzeba zarzucić, wole mieć 3 dobrych obrońców niż dwóch i dobrego bramkarza, sam bramkarz ile bramek uratuje ? 3, 4 max 5 w sezonie ( chodzi mi o Barce ) a obrońca swoimi akcjami ?
chyba więcej, + patrząc na przykład Verthongena może coś w ofensywie ugrać

0

nie ma głupich żartów, jest tylko głupie myślenie :D

0

destro
i tu się mylisz, zażartowałem patrząc na politykę transferową barcy :)
ale niektórzy nie mają poczucia humoru

0

to może zaoszczędzić te kilkanaście mln- ów i Oiera wypromować ? warunki ma :)
a 15 mln przeznaczyć na wzmocnienia w obronie-
nie hummels tylko Sakho ? taki następca Thurama :)

0

ile talentów wychwycił, znalazł i wytrenował ( tak ? )
ciekawe jakby wyglądał europejski football bez niego
jeden z niewielu " Prawdziwych " trenerów !

0

i jak nie kochać Barcy :)))))))))))))))))))
młodzież napawa optymizmem mimo nieudanego sezonu

0

przeciętniak !!! hummels ? przesadzona gwiazdka, w bundeslidze sporo błędów, a i w dwumeczu z realem nie błyszczał ( tylko głową piłki wybijał )
Verthongen !!, chyba za free do 11stki premier league go nie wzieli ? w duecie z bale' m powinni kilk MLN upuścić :)

0

neymar+ messi + alexis ? :D nieee
może by neymara na środku wypróbować ( fałszywą 9tke ) a messiego na szpice walnąć ? świetny technicznie, a zawsze w środku jest gęsto ( może by kilku naraz przeszedł )
było by miejsce na skrzydle dla iniesty a prawa strona to już się coś wymyśli, może tello/ delefeu ?

0

to na obrone walnijmy sobie jakiegoś 35 latka za 10 mln i styka :D po co wydawać kilkadziesiąt miliony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?