Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bym ich jeszcze raz w akcji zobaczył
by zrobili jakiś mecz charytatywny z ich udziałem ( w jednej drużynie )
0
transfer większy niż 2/ 3 w ekstraklasie :D
0
przez Rossel Team ™ :P
0
w koszulce BarcY lepiej wyglądal, ZERO pojęcia o modzie heh
0
właśnie, co sądzicie o Suboticiu ? :P
0
10 bym za niego nie dał... nie ma pewnosci że wypali- za młody- z resztą mamy Marca który pokazywał się z lepszej strony niż Marqinhos
0
Kocham ten klub ( oprócz zarządu ) !
Stoo lat.. sto laat
0
Sergi Roberto :P
0
niech idzie, czytanie " Thiago bliski przejścia tu " " Thiago bliski Man utd " " transfer thiago do man utd to kwestia dni " i sratatatatam :)
niech idzie- mamy sergi
0
niż powiedzieć coś *
0
chłopak chce grać, tym wywiadem to potwierdził, wolał skulić głowę niż coś co mogło by zaboleć zarząd....
mógłby grać w duecie z mashe... on wysoki ale troche wolny a Javier ten zwinniejszy...
0
niby stary dziadek ( nie tak jak Puyol ) ale będzie mi brakować duetu Villa/ Messi :(
0
max 20/ 23 bym za niego dał...
0
po co nam eriksen ? żeby grzał lawę ? dać szanse S. Roberto
0
artykuł ciekawy, ale : "...byłoby moim zdaniem, gdyby ten diament La Masíi pokornie zadowolił się kapitałem minut, jaki w tym pejzażu kadrowym może zaoferować mu trener i cierpliwie czekać, aż jego czas w klubie nadejdzie. Może za rok, może za trzy, kto to przewidzi?..." przecież każdy piłaż chce grać, a nie grzać ławe
0
ale słoodzi :) chyba widzi szanse heh
0
wypowiedź do Prorok czy jakoś tam...
0
hmmm, to może Messi odejdzie żeby Neymar dostał 10tke ? :) - heh
0
Sergi jest lepszy od Santosa :)
0
hmmm, nie zdziwie się jak po 2, 3 klapach w negocjowaniu transferów przyjdzie Inigo Martinez
0
hmmm z pewnością młodzi odrzucają arogancje Ronaldo czy Agresje Pepe :)
0
no tak thiago do najlepszych nie należał, ale nie grał jak Xavi który miał mase podań .... do tyłu
0
no cóż PaPa....
płakać nie ma co, nie nasze pieniądze- a zarząd ma jej chyba za dużo :)
0
po co wypożyczać bartre żeby ściągać kolejnego młodego ? głupota...
0
powiem tak : tito jest innym trenerem niż Pep, woli stawiać na nieco bardziej doświadczonych graczy
więc wypożyczenia młodych * według mnie to dobre posunięcie, ale żeby wypożyczać obrońców ? nie pamięta co się działo w tamym sezonie ?
Adriano na środku,/ SONG na środku...
0
mam pytanie: co będzie jeśli Marc zostanie wypożyczony a Silva nie przyjdzie ? hmm będziemy mieli 3, 5 środkowych ? niee 3, 7 * jeszcze Song :)
0
bartra jest za " miętki" mimo wzrostu ma za mało masy..... więc w klubie na wypożyczeniu może nie wypalić...
Marc pasuje do Barcy * ale czy do innych klubów ? będę się śmiał jak pójdzie do Premier League
0
i ....wzrostem to Barcy pasuje :)
no racja, młody , utalentowany- warto zaryzykować za sezon
0
a co on winny ?
jego wypowiedzi świadczą o chęci zmiany barw ale ma jeszcze kontrakt więc jego karierą steruje szejk...
0
tak na dobicie twoje :
mam kilku znajomych o czarnej karnacji, to nie jacyś sportowcy ale min. 1,85 M mają :) chcesz to cie z nimi umówię ?