0

bym ich jeszcze raz w akcji zobaczył
by zrobili jakiś mecz charytatywny z ich udziałem ( w jednej drużynie )

0

transfer większy niż 2/ 3 w ekstraklasie :D

0

przez Rossel Team ™ :P

0

w koszulce BarcY lepiej wyglądal, ZERO pojęcia o modzie heh

0

właśnie, co sądzicie o Suboticiu ? :P

0

10 bym za niego nie dał... nie ma pewnosci że wypali- za młody- z resztą mamy Marca który pokazywał się z lepszej strony niż Marqinhos

0

Kocham ten klub ( oprócz zarządu ) !
Stoo lat.. sto laat

0

Sergi Roberto :P

0

niech idzie, czytanie " Thiago bliski przejścia tu " " Thiago bliski Man utd " " transfer thiago do man utd to kwestia dni " i sratatatatam :)
niech idzie- mamy sergi

0

niż powiedzieć coś *

0

chłopak chce grać, tym wywiadem to potwierdził, wolał skulić głowę niż coś co mogło by zaboleć zarząd....
mógłby grać w duecie z mashe... on wysoki ale troche wolny a Javier ten zwinniejszy...

0

niby stary dziadek ( nie tak jak Puyol ) ale będzie mi brakować duetu Villa/ Messi :(

0

max 20/ 23 bym za niego dał...

0

po co nam eriksen ? żeby grzał lawę ? dać szanse S. Roberto

0

artykuł ciekawy, ale : "...byłoby moim zdaniem, gdyby ten diament La Masíi pokornie zadowolił się kapitałem minut, jaki w tym pejzażu kadrowym może zaoferować mu trener i cierpliwie czekać, aż jego czas w klubie nadejdzie. Może za rok, może za trzy, kto to przewidzi?..." przecież każdy piłaż chce grać, a nie grzać ławe

0

ale słoodzi :) chyba widzi szanse heh

0

wypowiedź do Prorok czy jakoś tam...

0

hmmm, to może Messi odejdzie żeby Neymar dostał 10tke ? :) - heh

0

Sergi jest lepszy od Santosa :)

0

hmmm, nie zdziwie się jak po 2, 3 klapach w negocjowaniu transferów przyjdzie Inigo Martinez

0

hmmm z pewnością młodzi odrzucają arogancje Ronaldo czy Agresje Pepe :)

0

no tak thiago do najlepszych nie należał, ale nie grał jak Xavi który miał mase podań .... do tyłu

0

no cóż PaPa....
płakać nie ma co, nie nasze pieniądze- a zarząd ma jej chyba za dużo :)

0

po co wypożyczać bartre żeby ściągać kolejnego młodego ? głupota...

0

powiem tak : tito jest innym trenerem niż Pep, woli stawiać na nieco bardziej doświadczonych graczy
więc wypożyczenia młodych * według mnie to dobre posunięcie, ale żeby wypożyczać obrońców ? nie pamięta co się działo w tamym sezonie ?
Adriano na środku,/ SONG na środku...

0

mam pytanie: co będzie jeśli Marc zostanie wypożyczony a Silva nie przyjdzie ? hmm będziemy mieli 3, 5 środkowych ? niee 3, 7 * jeszcze Song :)

0

bartra jest za " miętki" mimo wzrostu ma za mało masy..... więc w klubie na wypożyczeniu może nie wypalić...
Marc pasuje do Barcy * ale czy do innych klubów ? będę się śmiał jak pójdzie do Premier League

0

i ....wzrostem to Barcy pasuje :)
no racja, młody , utalentowany- warto zaryzykować za sezon

0

a co on winny ?
jego wypowiedzi świadczą o chęci zmiany barw ale ma jeszcze kontrakt więc jego karierą steruje szejk...

0

tak na dobicie twoje :
mam kilku znajomych o czarnej karnacji, to nie jacyś sportowcy ale min. 1,85 M mają :) chcesz to cie z nimi umówię ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?