0

co nie zmienia faktu że Song osiągnął sukces- gra w najlepszej na świecie a ty zamiast zrobić coś ze swoim życiem hejtujesz na stronie i robisz z siebie debila :P

0

wakacje się zaczeły dzieciaki testują nowe słowa których nauczyły się w roku szkolnym :)
Białydinho- a rodzice wiedzą ?

0

Ogarnij się dzieciaku :P ten czarnuch osiągnął xxxx razy więcej niż ty

0

też bym się cieszył gdyby silva do nas przyszedł ale " decyzja należy do PSG " a z tego co wiadomo to problemów z kasą tam nie ma....
jak nie thiago to może Sakho ? :) któregoś puszczą heh

0

coooo ? 32 mln za obrońce ? heh :)
ale mam nadzieje że się uda :)

0

mam nadzieje że nowy sztab pomoże odrodzić się Blaugranie :)
Puchar Ligi mistrzów musi wrócić do nas

0

co wy macie z tym ter stegenem.... ? borussia straciła 49 bramek, więc .. ?

0

czyli KONIEC biedy i.... Meczet ? :)

0

hah :) nie no nawet nie zagrał z koszulką Barcy a już głupoty mówi, cos myślę, że będzie z niego skandalista, do dobrze :) więcej hajsu wpadnie

0

nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży, ale lepiej żemy Manchester niż Real :/

0

według mnie Pinto się nie sprawdzi, nie ma co zaprzeczać że mimo wieku ma forme, ale ma mały zasięg ( jest niski ) więc w sytuacjach sam na sam może wpuścić kilka bramek- a obrone jak każdy wie mamy dziurawą,
powinniśmy szukać większego ( we wzroście ) bramkarza, obronę mamy niską... więc przy rzutach wolnych też Pinto niewiele może ugrać

0

Hiszpanie wydają w ch* kasy na szkolenia pomocników i napastników a tu co ? obrona i bramka to klapa.... ( nie wliczając flanek obrony, środek jest do D* ) nie chodzi mi o reprezentacje tylko system szkolenia :)
więc stwierdzam ( sarkastycznie ) że:
każdy klub chce mieć swojego Xaviego/ Inieste czy X.Alonso lub D. Silve
heh

0

no czegoś mi w temacie brakowało i ... tadam :) idioci wrócili

0

hmm bojan by się przydał.. wchodzący z rezerwy gdy mecz się nie układa a potrzeba typowej " 9tki "
co do villi- cenie jego umiejętności ale jego czas w Barcelonie się skończył
patrząc w przyszłość- lepiej żeby teraz odszedł za 10- 12 mln niż za sezon/ dwa za 5- 7

0

Koleś ;) przystopuj z czekoladą
Neymar jest świetny ale do Messiego mu wiele brakuje
więc nie zdziwiłbym się gdyby po odejściu L.M. barca walczyła o 3, 4 w lidze

0

dawać mu więcej ! to skarb..

0

i tu się mylisz, Muniesa miał być " super " wychowankiem
aleee w debiucie kartka i PAPA- a tito grał stałym składem... więc szans nie dostawał i talent się zmarnował

0

kolejny wychowanek :/
i po co wydawać miliony na szkolenie jak koleś odchodzi za darmo ?

0

jak zostanie wypożyczony to na pewno do jakiegoś beniaminka ... :P więc takie spekulacje są mało pewne *

0

Messi Neymar, Alexis, Tello, Pedro-
wepchaj tu Deulefeu panie profesorze ...

0

na mojego ch * to nie masz co liczyć :P
nie powiedziałem że tam może trafić- ale podłapał by francuski styl *

0

hmm bym go wypożyczył do Ligi francuskiej
coś typu Sant Etienne, czy Reims ? ale czy oni szukają skrzydłowego ...

0

koleś- PEDRO od początku był klapą, ale co do Tello- no szkoda chłopaka, ale villa odchodzi- więc i tak pewnie awansuje w hierarchii

0

liczę że trafi z formą na następny sezon bo jak wiemy różnie z tym bywa
choć nawet jak miał gorsze momenty grał lepiej niż Pedro- chociaż odciągał obrońców od messiego
na pewno ma zadatki na gracza który może strzelić z 15- 20 bramek ;)
a może i więcej

0

już się nie mogę następnego sezonu Doczekać :P
Najlepszy ATAK świata.. żeby tylko alexis z formą trafił- a jak nie to jest jeszcze Tello
bo na przełamanie się Pedro to już chyba liczyć nie możemy

0

Raczej czy na pewno ? :)) jeszcze się nie cieszcie bo ... Przyjdzie ( Oby NIE )

0

hah :) al ja głupi :P tam było " BEZ " SOrki

0

" Deulofeu zostanie wypożyczony bez możliwości wykupienia przez klub, w którym będzie grał. "
czyli kolejny Wychowanek pożegna się z klubem... brawo :/

0

Andree jest najlepszy nie ma co obijać w bawełne
chociaż 1 złota. piłka mu się należy... ! :)
Brak afer + Super umiejętności= Iniesta heh
może trochę nie na temat ale jest ;)

0

będzie trzeba Naklejkki na parckiecie zmieniać hah :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?