Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko płakać, strata 12 milionów ...
Ter stegen lub Guita, a może Costil ( nie wiem jak to się pisze :D )
0
no baa, aguero by się sprawdził, duet messi + aguero ( grają razem w reprezentacji przecież )
messi na skrzydle często wchodzący w pole karne a aguero bardziej z tyłu troche bardziej wysunięty niż ofensywny pomocnik, ale dalej pola karnego niż 9tka
0
Pawson
dos santos to środkowy a Cuenca to skrzydłowy dla informacji, to tak jakbyś porównywał napastnika do pomocnika, albo bramkarza do obrońcy
0
szkoda :( mimo tego że niewiele grał to według mnie nadaje się do Barcy, a dlaczego nie grał i w konsekwencji został wypożyczony ? taktyka Tito, grać 14, 15 lub 16stoma zawodnikami, a kadra liczy ich 25
Oby wrócił po kolejnym sezonie i pokazał Pedro jak się gra :)
0
sorki, Quatar Fundation nie szejkowie *
0
creatura
a co kibiców obchodzą długi które narobił zarząd ? :) szejkowie chcieli logo na koszulkach niech pomogą ! a nie tylko chcą zarobić
0
jak nic stracimy bramke, lub nawet dwie, ale wszyscy sie do tego już przyzwyczaili. Barca gra tą samą piłke co za czasów Pepa, tylko,... za ch....iny nie mogą się skoncentrować :P
0
ale jak na taki klub to troche mało na transfery, 50 mln ? co to jest :/
gdzie jest nasze kochane Qatar fundation ? by dorzucili 100 mln, niby dlaczego PSG ma być lepsze ?? :D
0
Messi91REM
reus- borussia bogatsza o 37 mln ( tak ? ), więc tak łatwo go nie puści, chociaż przyznam że takiego zawodnika blaugranie potrzeba
Bale- świetny fizycznie i technicznie, ale Tottenham też go nie puści, dlaczego ? grają o ligę mistrzów, a bez niego ? max o miejsce w pierwszej dziesiątce
0
Reina ? super.... wydawać 10 mln na starego zawodnika :/ za sezon, dwa będzie trzeba wydać kolejne 15 na jego zmiennika
0
Rossel, heh- nieodpowiedni człowiek w nieodpowiednim miejscu, precz z nim !
0
jak zwykle, tito Broni Piłkarzy, z Pepem " bali się przegrywać " ale Tito bawi się w dobrego " ojca " no ale co zrobić ;/ w następnym sezonie musi* być lepiej
0
no baa, jasne że wierze :) ale to nie to nie to * i " cieszyłbym " się gdyby barca wygrala, ale porażka też da nam nauke, jaką ?
czas na konkretne podrasowanie taktyki Cruyffa
0
to panowie i panie, jaki wynik ? :
mój typ:
4: 0
w dogrywce remis
no i karne
zwycięstwo- to by były emocje :)
0
BlaugranaNeymar
bo to " inna Barca ". pamiętacie czasy Ronniego, Deco, Eto, Maxwella itd ?
to był skład, teraz wszystko zależy od Messiego, wystarczy go pokryć i po Blaugranie :(
0
romek_messi
jego poglądy różniły się od poglądów zarządu :( ( chyba * )
0
z tego co Wiem to CUDÓW w historii świata jak i w piłce nożnej było bardzo dużo :)
a na serio, będzie ciężko, na pewno będą pilnować miessiego więc ważnymi postaciami będa ( musieli być * ) Xavi i Iniesta, musimy porzucić wolne konstruowanie ataku i w pierwszych 15stu minutach zaprezentować Futbol totalny, że to tak nazwę " APOKALIPSE " , czyli wielkie zamieszanie !
obrońcy też muszą grać w ataku, mam na myśli wypady Pique w pole karne
i granie momentami trójką obrońców. skrzydła, i tu chłopaki się napracują, będą musieli zatrzymać Robena no i jeszcze atakować, więc ważne będą zmiany na skrzydłach *
ogólnie licze na zacięty mecz ale momentami przewagą barcy i skutecznymi akcjami Leo i Tello ( chciałbym żeby zagrał )
a Pique, hheh, mam nadzieje że postara się bardziej niż ostatnio * a Valdes ? musi dać z siebie wszystko ! choćby miał nabawić się kontuzji, liga już i tak wygrana, więc wychodzić może Pinto, a w dwumeczu wygra bayern to po co nam Valdes ?
0
fanbarcynasze bardzo współczuje rodzicom :(
0
bandhero
za dużo gier typu FIFA/ PES itd..
Neymar będzie nikim w europie, taka prawda. Messi, który jest świetnym dryblerem przechodzi obrońce raz na trzy próby, a to wyczyn, zrozumcie że liga hiszpańska to nie brazylijska. która przyznaje, ma świetnych techników, ale w ataku, a nie w OBRONIE, co innego jest w hiszpanii
0
oddamy go i za 2 sezony będziemy wydawać 15 mln na zmiennika alvesa ? :D super, jak go puszczą będzie przekichanie
0
ach ta polityka transferowa blaugrany :) lubimy tracić pieniądze *
0
i znowu bronimy Barce LewyFCB
jakby to był zespół z polskiej ligi to kij mu w D* ale barca nie może sobie pozwolić na przegraną 4:0 , to było tragiczne spotkanie, zawiódł iniesta/ xavi/ busi i Obrona, atak też do najżywszych nie należał, messi blokowany,
1, 2 albo 3 strzały celne, no LUDZIE,
to w takim razie coś z historii, pamiętacie mecz z osasuną ? 8:0 ( chyba ) i co ? oni nie zagrali źle tylko barca grała wspaniale ? :D gratki myślenia
0
haa, przecież o to chodzi :) niech atakują, tello i alexis na skrzydła, messi na szpicy * ( powinien być bardziej wysunięty ) i jedziemy ich kontrami :D a w końcówce dobijemy !
0
bartek9720
no według mnie ten sezon tito nie wyszedł, ale nie należy patrzeć tylko na porażki, należy pamiętać o jego przejściach, dlatego ciesze się że zostanie na następny sezon i POKAŻE NAM TO CO ROBIŁ JEGO POPRZEDNIK, a może i więcej :)
0
cyt " Od początku ery Guardioli, to jest od sezonu 2008/2009, Barcelona zaliczyła 84 mecze z czterema lub więcej trafieniami. 59 z nich miało miejsce na Camp Nou. "
dokładnie, ERY GUARDIOLI, a z tego co wiem to pepa już niema a tito zawodzi
0
daniel4321
no tak, a mecz z realem albo PSG ? szkoda słów :(
0
wygrać 4: 0 nie stracić gola w dogrywce i wygrać w karnych- mało realne. więc w małym stopniu wierzę w Blaugrane, ale liczę, że mimo tego że jest już Po awansie do finału to skopią im D*** w pięknym stylu :) tak żeby pokazali że ERA BARCY TRWA DALEJ, a to był wypadek przy pracy *
0
Co racja to racja, Tito rozpieszcza piłkarzy, przykład: zachowanie jordiego w LM ? jak dzieciak... by ich raz zje...ał i by się wzięli do roboty
0
gratuluje baskom :D
co do remontady na CN, heh, co z tego że Barca strzeli 4, 5 bramek jak straci 2, 3... wygrana w kieszeni i co ? 90 minuta, gooooool :)
dziury w obronie mamy straszne, cel na następny sezon ? klasowy obrońca ! a nie jakiś neymar... w ataku mamy tłoczno
0
a ja marzyłem o Andre ( villas boas ) :(
barcelona ogrywa kluby o niskim prestiżu a nie radzi sobie z równymi sobie
dlaczego ? Tito jest za " miętki " :D twardym trzeba być !
rozpuścił piłkarzy, teraz za to przyjdzie mu po sezonie zapłacić ( 50 % )