0

ten transfer zdominowałby rynek w Brazylii
Ney, Alves, Silva
3 czołowe postacie w reprezentacji :)
więc nawet 50 tysi można za niego wyłożyć, i tak się zwrócą

0

wyłożył hajs żeby bayern go kupił ( dołożył ) a i tak tam będzie ławę grzał :)

0

hmm dziwne :P Jak Cesc przychodził to walczył o kilka mln więcej dla arsenalu za mniej kasy w umowie a tu ?
dają mniej, i się zrzeka ? Pomocy :)

0

w tamtym sezonie rezerwy " NIE MOGŁY SIĘ PODOBAĆ " grę ciągnęło 2, 3 zawodników
może to taka " R3volucja " ? :)

0

Afroeuropejczyk :)

0

dużo mniej dośrodkowań od Alvesa, ale szybkość hmmm.. chyba jest lepszy :) a dośrodkowania na Messiego i tak nic nie dają..
ten gol z malagą- Cudo !!!

0

20 lat ? młody.. może coś z niego wyrosnąć :)

0

dani za 2 sezony polegnie i przez 7, 8 lat będzie rządził *
musi zostać

0

mój typ to Subotić :P max cena 10- 20 ale tito będzie walczył tylko o Silve na pewno więc się nie dziwie jak ani ten ani ten ani ten do nas nie przyjdzie :)

0

szejk nie chce puścić Silvy przecież

0

gorzej niż w tym sezonie nie może być :)

0

lubię tego gościa :)
i szkoda, lepszy Manchester niż Monachium...

0

poszpiegowałem trochę i kibice bayernu sądzą że zastąpi Gustavo....

0

no tak, może stałość pozycji przywróci mu forme ( tą z Arsenalu )

0

Thiago może asyst nie miał, ale zamiast ciągle cofać jak Xavi to wolał dryblować do przodu albo próbował podawać co mu się często nie udawało.. myślę że jakby Xavi brał przykład z thiago to jego skuteczność podań zmalała by do okolic 80ciu, ale barca jak nic miała by z 10 bramek więcej

0

Ziomek, nie obrażaj Seby
z mojego miasta jest :P
z resztą i tak osiągnął więcej niż ty

0

racja, ciekawe jak się przywitaja
a mnie zastanawia co zrobi thiago w meczu sparingowym jak pójdzie od Bayernu, Skulona głowa ? ! ?

0

właśnie, na polskiej stronie bayernu wszyscy pewni że thiago jest ich :)

0

nieźle ;) co roku akcja na święta teraz to.... Chilijczyk z krwi i kości :)

0

że szykuje się trio ? Gaspart / Laporta/ Rossel ?
ciekawe wybory :) może jakaś Legenda Barcy wskoczy do 2016stego heh

0

niee, lepiej go od razu sprzedać... 23lata i jeszcze nie zabłysnął...

0

a Gerard czy Javier to obrońcy światowej klasy ?
stwierdzając po tamtym sezonie : NIEE

0

zmieniając temat trochę... szanse na silve są znikome Mou też luiza do barcy nie puści... to może Subotic ? :P

0

no to Rossel Team będzie miał tłumaczenia :)
VeB
DZIĘKUJEMY PEP

0

aż wszedłem na FB Miki :) czemu tego wcześniej nie zrobiłem ? no dlaczego :) hahh

0

papa, ciepłych ławek w Monachium życzę :)

0

hmm mówi się że młodzi mają wyobraźnie wiec * na mecz otwarcia postawiłbym na
Bartre, Sergi, Montoye + Leo i Ney
Levante wie jak gra barca- a taka nowość mogłaby zrobić zamieszanie, przynajmniej w pierwszej połowie :)

0

Laporta ? hmm raczej ktoś nowy :) chcesz długów ?

0

nie wszyscy- tylko Dzieciaki * które kibicują barcelonie od 2, 3 sezonów :

0

no ejj, co kopiujesz wypowiedź :)
i prawda, za jasna- ma za ciemną karnacje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?