0

karny i czerwona, nie licząc darmowych żółtych :P

0

ooo " białasy " wróciły bo sporo minusów do komentarzy w sprawie Krystyny :D

0

w ostatnich meczach realu zauważyłem dosyć sporo " dziwnych zachowań sedziów " nie oceniam czy to przypadki czy nie.
ale ludzie z góry mogli by wpaść na pomysł możliwości sprawdzenia zdarzeń na monitorze ;)
albo 1, 2 sędziów ( dodatkowych ) którzy siedzą przy PCe-tach i mają kontakt z sedzią głównym

0

mamy młodego bartre- wysoki ale szczupły, przydał by się jakiś masywniejszy młodziak
więc czemu nie
" Kto nie ryzykuje NIE PIJE szampaaana " :)

0

to teraz będzie Serveto Barcelona ( sekcja koszykówki ) ? :)

0

heh, no to Santos nie zarobił ;/

0

wreście ;p u 6 na 6 plusów- heh, to idiotyzm :D

0

lepiej zgubić 2 pkt w Osasunie niz w meczu z realem ;p ( albo i 3 )
wpadki się zdarzają
a pierwsza porażka musiała mieć miejsce, żaden zespół nie może ciąąągle wygrywać :)

0

30 mln za de Gee i zero na nowych obrońców ;) + Gratis Pedro heh ( to już żart )

0

poza tematem :D ciekawa rubryka ulubionych zespołów...
dokładniej: Juve i Milan ?
jaaak ? :D to się wyklucza

0

co mają do rzeczy statystyki sprzed 10 lat ( dobrze liczę ? :D )

0

cyt." O co cię prosi Tata Martino?
Poprosił mnie, bym był zaangażowany w drużynę, skoncentrowany, żebym się nie zniechęcał, jeśli nie gram tyle, co oczekiwałem, żebym był spokojny, a wszystko przyjdzie w swoim czasie."
i o to chodzi :)
na każdego przyjdzie pora

0

jesteś świeży czy głupi ? :D
przecież Miki to emeryt nudzący się w chacie
a że nie ma nic do roboty to trolluje

0

hmmm, Valdes dostał szanse ale Ondoa w rezerwach miał swój krótki ale ciekawy epizod.
więc może dać mu kilka szans w lidze ze średniakami ? lub we wczesnej fazie PK ?

0

hmmm ups ;) przepraszam, ale w tej chwili " jaram się " słuchaniem Demonologii II więc jestem rozkojarzony :)

0

dzięęęękujemy Panu Panie Barnett ;)
dzisiejszy Bale to ....
90 mln klapa Realu

0

haaa jak ja kocham artykuły gdzie wyciągane są słowa z podtekstu :)

0

przecież GD maa tradycje...
ale rozumiem, że każdy chce zarobić
choć najlepsza pora to 21- 22
dlaczego ?
chyba każdy wie ;)

0

lepiej wydać teraz 6 mln i nawet jeśli nie wypali to go komuś oddać niż później wydawać 50 :P

0

jeśli to prawda to Martino już wykorzystuje swoją znajomość piłkarzy z Ameryki Południowej :)
aaaaleee nam potrzeba obrońcy * nie napastnika

0

tzn bez silnego realu *

0

wszyscy wiemy że bez realu liga nie będzie taka sama
cyt " wróg, ale swój " :D
a Ancelotti to świetny trener, masa sezonowców piszę bzdury, że się nie nadaje... bo jest za " Słaby na Real " zobaczcie statystyki chelsea, kiedy było pod jego wodzą
mógłbym długo drążyć temat, ale po co
... wyobraźcie sobie, że Martino przychodząc do Barcy chce zmienić styl na defensywny - jakie ma szanse że drużyna zacznie odnosić sukcesy od początku ? marne- już od najmłodszych lat w La Masii uczy się pressingu, ataku pozycyjnego czy przetrzymywania piłki
odwrotnie jest w realu
trener chce grać ofensywnie, a piłkarze umieją grać defensywnie z kontry ( wystarczy zobaczyć ich skrzydła )

0

Tata= nowy Van Gaal :D
no może z wyjątkiem tego ostatniego sezonu

0

i dostawali za to normalne wynagrodzenie heh-

0

by popracowali przez miesiąc normalnie, tzn tak jak przeciętny człowiek to może by zrozumieli ile oni mają wolnego czasu :D

0

do stylu Barcy nawet następce Valdesa ciężko znaleść ;)
może jakiś młodzik się pokaże ? ( między innymi Ondoa )

0

trzeba daniemu niestety podziękować... to nie ten Alves- zamiast dryblingów on... dośrodkowuje na Messiego ( bo tylko leo jest w polu przeciwnika ) :P no błagam
Liczę, że zarząd nauczył się czegoś z sytuacji Thiago i postara się aby Martin został bo to nasza przyszłość, po części już sprawdzona :)
a młodzi zawodnicy z Barcy B potrzebują jeszcze z 2, 3 lat zanim osiągną poziom " Pierwszego składu "

0

jasne. znowu pierwsza połowa super a druga ?
heh zamiast ich dobić to barca grała żeby utrzymać wynik

0

to po o do Barcy przechodził :D dziwnie to zabrzmi ale.. " to typowy sezonowiec " hah ;)

0

no tak :) będzie 300 wypowiedzi typu ten za tego...
jaki wynik obstawiacie ? :)
3: 1 dla Alzugrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?