Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kocham te media. wiem że pieniądz na pierwszym miejscu ale ETYKE też powinno się zachować
0
wolniejszy ale za bardziej wyszkolony niż Tello który oprócz rozpędzenia się z piłką po prostej ( i jej tracenia ) nic nie pokazuje
0
i jak sie skończyły ? Milan go nie chce, a na wypożyczeniu też nie gra :)
może w III lidze włoskiej spróbuje...
0
mam nadzieje, że dożyje dni gdy będą pisać " Polski talent na celowniku Barcy " :)
0
jeżeli Afellay* ( jest progres ) i tak ma odejść to może lepiej by pokazał swoje możliwości ( choć skauci powinni je dobrze znać ) , co podniesie jego wartość przy sprzedaży :)
0
przepraszam, już poprawiam :)
robiąc kilkanaście rzeczy na raz nie da sie zrobić wszystkiego dobrze
0
czepiając się literówek, niepoprawnych form itd... dajesz do zrozumienia, że skończyły Ci się argumenty Mistrzu
0
hmm, zobacz jego mecze w Liverpoolu :) ( Mascherano )
jego gra na ŚO to nic w porównaniu z grą na DP... ale jego problemem jest Busi, z resztą tak jak Songa
0
wiem, że jest skrzydłowym i potrafi grać też w środku pola. NIE POTRZEBA NAM DWÓCH XAVICH NA BOISKU JEDNOCZEŚNIE, tylko kogoś kto weźmie na siebie 2, 3 zawodników ( jak Messi ) i " skaleczy " te często stawiane na Barce " autobusy "
klepanie od lewej do prawej i z powrotem nic nie da
0
rozwinąć... to maksimum jego możliwości ( wiem, że dostane minusy )
lepiej poczekać do końca sezonu i go wypożyczyć a rafinhie w jego miejsce wstawić, na pewno lepiej wykorzysta szanse... widziałeś jego dryblingi ? a teraz drugie pytanie, widziałeś indywidualne akcje Roberto ? - były takie ? bo nie pamiętam :)pamiętam tylko, że co dostanie piłke to ją oddaje innym
0
będę się śmiał jak Gerrardo zdobędzie Lige, Puchar i Lige Mistrzów + superpuchar Hiszpanii i Europy :D
ciekawe co powiedzą wtedy " socios " którzy od " lat są wierni Barcelonie i pamiętają czasy Cruyffa "
0
na pewno lepszy od faworyzowanego S. Roberto. w dodatku szybszy i zwinniejszy, więc mógłby pomagać w grze skrzydłami.
0
Affelay do pierwszego składu ! :) już tęsknie za jego akcjami
0
też nie chce sprzedaży ale Masche przecież jest DP
0
czy ja dobrze czytam ? Song ?
bez Jaj :)
0
Zuniga to super pomysł :)
0
a nie do la masii ? przecież to 1996 :)
0
nieźle... spryt jak u Leo :) w zwarciach nawet przy obijaniu się piłki staje się jego łupem heh
Barca ma nadmiar młodych talentów i niektórzy nawet nie dostają szansy gry w rezerwach a co dopiero w pierwszym zespole ale mam nadzieje że się wybije i za kilka lat zobaczymy jego gole w Gran Derbi :)
0
o ataki lewą stroną się nie martwie ale o prawą ?... Alves średnio co 2 minuty oddaje piłkę przeciwnikom. czy tylko kibice to widzą ?
bo jak na razie Tito, Roura i Martino stawiali na niego w znacznej większości spotkań... a co z Martinem ? kolejny talent idzie w Pupe...
0
hmm a czy w tamtym sezonie na początku nie rozgromiliśmy osasuny ? :D
8:0 tak ? a później przyszedł Bayern........
0
super... barca nauczyła się grać bez messiego, ale... zapomniała jak grać z nim
co do taktyki- stała się nudna...
więc zmiany są konieczne, a iniesta ? Don ma mały spadek formy... ale można by było spróbować rotacji xavi- iniesta/ iniesta/ xavi :)
0
no tu troche się wkopał.....
co do jego gry
niech zajmie się tylko obroną...
w każdym meczu barca strzela 2, 3 bramki mniej bo on zamiast pomyśleć dośrodkowuje na pałe w pole karne ( najczęściej już 1 obrońca od piłki ją strąca )- przykład- wczorajszy puchar króla heh
Kontrakt dla Montoyi i JAZDA :)
0
Rosell*
0
0
hmm, co ja czytam ? :D
prawdą jest to, że to nie jeszcze ta barca na którą wszyscy czekamy
- i niestety jak się nie wezmą do roboty do maks. co mogą osiągnąc to półfinał
choć przy tej grze z City nawet może być ciężko
więc według mnie czarny koń to City... ale liczę, że barca się przed tym dwumeczem odrodzi :)
0
a Marca jak zawsze... piszę tak, żeby jak najmocniej uderzyć w Barce..
Co to za słowo " Ucieka " ?
czy to niej est zniesławienie ?
0
i długi są jakie są.... dziękujemy panie Laporta
0
to ja zaczne nagonkę na Pereza ;D jak ma honor to niech też odejdzie
0
szkoda... ale trzeba przyznać, że zastępce ma świetnego... to nie jakiś kilkuletni socios... :) barce miał w sercu jak mnie jeszcze na świecie nie było heh
Panie Sandro- wygrania sprawy i udowodnienia prawdy
a za 4 lata- ZapraSzAmY :)
0
trzeba przyznać, barca byłaby w niezłym g/ó/wnie gdyby nie on..
dzięki !!!