0

bo Mou go puści do nas :) Sakho brać ! i to szybko bo mówią że Milan się o niego stara i dobrze im to wychodzi

0

właśnie, czy wy też zauważyliście zmiany u Neymara między pierwszym ostatnim meczem ?
w pierwszym trzymał piłke z 2, 3- 5 sekund dopiero podawał lub dryblował
a w ostatnim takiego czegoś nie zauważyłem :)
szybko się uczy Europejskiej piłki !
i dobrze

0

skoro tak twierdzisz :)

0

dołączam się do strajku :)
Xavi się wypalił.... może w rezerwach pograć :D
i opaskę też mu dadzą

0

kuźwa, ludzie, nauczcie się czytać...
" W linii pomocy Barcelony spodziewamy się tradycyjnego ustawienia .... "
czy ktoś powiedział że tak będzie ?
niee, czy jest tu napisane że " Martino powiedział że... będą grać Busi, Xavi i Iniesta "

0

w ostatnim sezonie mieliśmy Problem z obroną, Pierwsze mecze je zdemontowały: bilans 8:0 a błędów hmm- jeden z athletico ? tak ?
teraz od początku mamy problemy z pomocą-
Busi- zbyt schematyczny
Song- Liczę, że zagra przekonał mnie
Roberto- za mało szans * już w meczu z Levante powinien się przyzwyczajać do 1 składu
Xavi- ...
Iniesta- średnio choć i tak niema go kim zastąpić
Cesc- Liczę że utrzyma wysoką forme przez cały sezon, oby nie zgasł :)
Dos Santos- to on u nas gra ? :) ( sarkazm )

więc
Valdes/ Pinto ( 50 na 50 )
od lewej: Alba , Masche Pique, Alves ( ok 60- 70 m Montoya )
pomoc: Song, Fabregas, Iniesta ( za najsłabszego ok 75 minuty Sergi )
atak: od Lewej : Ney, Leo, Alexis :)
ostatnia zmiana dla... Tello !:)

0

ale się starał dryblować rozgrywać itd.. :) a Xavi ?
Cień Xaviego...

0

Cesc *

0

Proszę ! tylko niech nie wystawiają Xaviego- ostatnie dwa mecze były żenujące... było wiadome że szybkością nie będzie zachwyca bo już ma swój wiek, ale nawet do rozgrywania piłki nie ma siły... Cesk od 1wszej :)

0

i kuźwa, i teraz co Bartra nie ma grać wcale * tak ?
to po co wydawano na jego szkolenie Miliony czy setki tysięcy Euro ?

0

Song / Busi :D

0

oglądał ktoś mecz PSG z Ajaccio ?
co sądzicie o Ocho-i ? ( chyba źle odmieniłem ;)
lub Costil z rennes
precz z Ikerem, po co wydawać miliony na gk który za 2 sezony pójdzie na emeryture
właśnie. jeszcze 2 lata i
Inaki Pena - ktoś o nim słyszał ? :)

0

ja też ! i... trochę się zawiodłem :D

0

ciekawe jak ty się ubierasz :P
Zobacz co ten " wieśniak " zrobił dla atletico kiedyś i robie do teraz
jak tak Atletico wytrenował to co by się z Barcą działo :P- to nie była by tici taca tylko " kosmos taca " :)

0

właśnie ? a co sądzicie o grze naszych na Ville ?
trochę było tych brzydkich fauli ... to trochę dziwne ziomka kosić...
a większość wejść była ostra

0

co ty pierdzielisz ?
oczekujesz że grając w LM, PK i Lidze Leo nigdy nie złapie kontuzji ?

0

mam nadzieje że w rewanżu zobaczymy młodych :)
tello, Roberto no i Montoye
+ mam nadzieje że od początku zagra ( za Xaviego ) był w tym meczu " nie sobą ? " ale teraz w większości meczów tak będzie wyglądać :(

0

jak zobaczyłem ten strzał Villi ! Mniam :D
mam nadzieje że Atletico to klub, gdzie mam nadzieje będzie kluczowym zawodnikiem aż do emerytury :D

0

Bale może grać na Szpicy :)
na pewno będzie lepszy od benzemy

0

Iker to jeden z nielicznych piłkarzy Realu których lubię :)
nie bawi się w różne gry jak mou czy Pepe ( na boisku )
świetna charyzma, kapitan nr 1
a tu co ? na ławe go sadzają znowu :(

0

ślij to do Marc'i niech zacytują Simeone

0

ciekawe co będzie mówił jak za kilka sezonów trafi do Barcy lub Realu :)
czego mu życzę, to świetny ( i młody ) trener

0

jako iż Silva jest marzeniem
tak jak i Luiz
to może kilka mniej/ więcej znanych nazwisk ? ( bardziej mniej )
Subotić
Zapata
-----
lub postawienie na Bartre

0

srararaarataam :)
ja tam się ciesze ze sprzedaży Garetha.... Totenham kupi za to 4, 5 piłkarzy więc przy sukcesach kibice szybko zapomną o Bale' u, Sprzedaż Modricia według mnie też była korzystna.... " Taka jest piłka " trzeba liczyć się ze sprzedażą zawodników... i sprowadzać na ich miejsce nowych

0

mecz " treningowy " na przećwiczenie taktyki " nowego trenera ;)
świetny początek
liczę na takie El Clasico jak za kadencji Pepa, a może i lepsze

0

hmmm to Sergi nie przejmie numeru Thiago ?

0

lepsze to niż nic :)

0

hmm przepraszam za opóźnienie *
dla waszej wiadomości:
tysiące, setki tysięcy i może więcej takich wypowiedzi nadają sens znaczeniu " mes que un Club "
i wspierają tito w trudnych dla niego chwilach....

0

mam nadzieje że wyleczy się na dobre i wróci :)
coraz bardziej go lubię ... ( jako człowieka i trenera )

0

najlepszym sposobem uhonorowania pracy jak i walki Tito powinno być sprowadzenie trenera z bardzo dużym doświadczeniem jak i prestiżem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?