0

następny sezon, Tito, aby naprawić błędy musi od pierwszej kolejki eksperymentować. Należy testować w pierwszym składzie dongou, grimaldo, Ilie i rafinhe, może być z niego nowy iniesta,
dawać szanse z ławki Deulefeu. tak aby obywał się z poziomem blaugrany bo to nasza przyszłość + trzeba szukać kogoś za Puyola, może Sergi Gomez ? jak nie podołają zadaniu to będzie jeszcze czas na zakup zawodników, nie wydawać milionów na neymara, bo w ataku jest ciasno
niewiem, może mam taki tok myślenia żeby stawiać na młodych bo sam jestem w tym wieku :) ale według mnie sierpień to powinien być test dla wychowanków

0

michal2007
ale chyba Boas ma kontrakt z Tottenhamem, więc z tego nici, należy mieć nadzieje że Tito w następnym sezonie poprawi swoje umiejętności motywacji, bo taktykiem jest świetnym

0

Xavi- thiago
sanchez- tello
pedro- villasanchez ( potrzebne jest zamieszanie )
busi- song
alves- montoya
zmiany spowodują zmiane taktyki, więc całe przygotowanie bayernu na nic się nie zda. mają 4 bramki przewagi, trzeba zaryzykować, a świeżość musi być !

0

to jest przyszłość, teraz go sprzedadzą a za 4, 5 sezonów odkupią i dołożą do interesu z 15 mln euro
czysty biznes, ale jak wiadomo, barca woli puszczać wychowanków, a później na nich kase wydawać ( Cesk, Alba )

0

może sakho ? młody silny i ma to coś

0

100 % racja N2O
nasi nie mają świeżości, osiągneli wszystko, dlatego ważne jest równoważenie składu i co jakiś czas napełnianie go świeżą energią młodych graczy, zamiast xaviego- którego technike i zachowania znają wszyscy dałbym szanse Thiago * ! Bartra ok spoko,decyzja, a na skrzydle tello zamiast Villi, można by wtedy było zaskoczyć bayern

0

TITO nie ma jaj :P trzeba to zrozumieć, spojrzeć prosto w twarz i powiedzieć " nie nadaje się na trenera " - na pewno dostane full minusów ale taka prawda.
jest świetnym asystentem, ale trener z niego taki jak Smuda :P 2 bundeslidze go nie chcą
cieszyłbym się jakby spasował po sezonie, a na jego miejsce przyszedł Andre villas Boas - portugalia, ale ... świetny sezon ma Tottenham dzięki niemu, grają ofensywnie, a Bale błyszczy- pamiętam jak zaczynał od obrony/ pomocy a teraz co ? świetny napastnik :P
co do talentów, w szkółce ich dużo a co robi Tito ? żadnemu szansy nie daje, w przeciwieństwie do PEPA, który w mniej znaczących meczach dawał szanse graczom rezerw

0

barcam23
jak nie ma fochów ? a co mówił ? " jeszcze jeden taki numer i z wami nie gram " :D polak w Katalonii ? to by Było wydarzenie :)
ale lepiej żeby dostał w BVB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?