0

za dużo FIFY :D

0

hmm, nalega ? chyba mały sukces :)
może jeszcze zostanie

0

wypożyczeniu *

0

arujo był na wyporzyczeniu z river plate jeśli się nie myle :)

0

hah :) niee, no przecież na ślub zaproszenia nie dostali :D

0

hmm niedawno był jakiś artykuł o nazwie " Tito zrezygnuje z transferów aby zakupić Silve " czy jakoś tak... a tu BAM :D hahaha

0

brakowało mi klubu VillaReal mam nadzieje że nie dadzą klapy

0

arujo, świetny zawodnik, ale opcja wykupu za droga...
a mamy Dongou :) takiego następce Etoo !

0

popieram transfer Silvy, ile będzie on kosztował ? 30- 40 ?
co do thiago- i tak wróci :) a barca ma za dużo hajsu- jeszcze nowe CN ma być
heh jak kocha to wróci
to oczywiście sarkazm :)

0

następca Xaviego w ........ Manchesterze ...
super by było gdyby nie skorzystał z tej klauzuli w kontrakcie i został na jeden rok, ale wiadomo, Piłka rządzi się innymi zasadami,
mam nadzieje że jeszcze wróci :)

0

Fiorentina ? śmieszny Klubik ? ogarnij się, mają świetnych młodych... szkoda że nastasic odszedł ( do City tak ? )
za 2, 3 lata powinni wrócić na właściwe tory więc na zakończenie kariery klub świetny :) a we włoszech jest super atmosfera na tych nowoczesnych ( hah ) stadionach

0

Villa- niestety, jego czas dobiega końca na CN
Dos Santos- z 2, 3 mln powinni wziąść- więc cena w sam raz- 13 mln

0

przez sezon się nie przyzwyczaiłeś jeszcze ?

0

w 2015 roku barca wyjdzie z długu ( może * :)) ) a w 2017 wpadnie w 2 razy większe niż ma teraz, dzięki


naszemu kochanemu Laporcie :)

0

no nieee :/ fontas thiago ! kto jeszcze ?

0

ale ten zarząd mnie wkurwia ... ( przepraszam )
wszystko to co budowali od daaawna zostaje zniszczone w 2 lata *

0

50 ? heh max 20- 30 * zza obrońce to baaardzo dużo

0

jak nie ? xavi będzie do 67 grał :)

0

czy ja wiem, im większy rozgłos tym większa cena :)

0

jakie propozycje .. chiellini * sorki za błąd jeśli jest - koleś jest drogi i STARY, po co na niego hajs tracić
kościelny- widać sezonowcy arsenalu sie odezwali :P
ale napiszę tak: Barca lubi szkółke Arsenalu tzn taktykę, w ostatnich latach ilu kanonierów przechodziło do barcy ( Henry/ Song/ Fabregas i ktoś jeszcze, wypadło mi hmmm ) więc nawet jeśli ma nierówną forme to według mnie on ma największe szanse na dołączenie do blaugrany *

0

pamiętam jego debiut :/ szkoda, może gdyby nie ta kartka to pep by mu dał więcej szans i byłby porównywalny do Thiago czy Tello ( tak wiem, że nie te pozycje, chodzi mi o talent )

0

alexis- kierunek Juve
Delefeu/ sergi ( roberto )/ muniesa- pierwsza drużyna
Puyol- The End Story

0

kto jest jego doradcą finansowym ? :) bo leo ma czas na sprawdzanie zawartości swojego konta * pewnie ktoś błęda piznął, ale teraz robią etykiete przy L.M

0

będzie z niego trener * ale ma racje, jest za młody *

0

no ja pier... tylko nie laporta- znowu długi, tym razem barca stanie się własnością szejków... inaczej degradacja... może ktoś inny ? całkiem inny *

0

espanyol ? na pewno lepszy poziom od celty :)
i by się nauczył tam prawdziwej piłki od dziadków (np. Verdu * )

0

Po co nam Thiago ? :) Xavi będzie cisnął do 67 ( tam też jest tyle ? )
hah... a na serio, thiago to dobry piłkarz, ale nie ograny, jak dostaje szanse to za bardzo chce * dlatego mu nieraz nie wychodzi... a Barca daje mu powody do odejścia

0

cóż za niezwykle wnerwiający troll ( iniestinho ) a wy go podsycacie :)
nie karmcie go ! to sezonowiec
ten wywiad pokazuje jakiej klasy to piłkarz i człowiek
licze że po zakończeniu kariery wróci do alzugrany :)

0

chyba coś jest na rzeczy jak chce sie ich pozbyć ?

0

oo tak, laporta- znowu chcecie długów ? ten nasz aktualny skrzat- sami widzicie..
przydałby się ktoś nowy, po co wracać do starego prezydenta ? co z tego że barca była super jak miała długi- zbyt duże długi- deegradacja do najniższej.. . tego chcecie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?