Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za dużo FIFY :D
0
hmm, nalega ? chyba mały sukces :)
może jeszcze zostanie
0
wypożyczeniu *
0
arujo był na wyporzyczeniu z river plate jeśli się nie myle :)
0
hah :) niee, no przecież na ślub zaproszenia nie dostali :D
0
hmm niedawno był jakiś artykuł o nazwie " Tito zrezygnuje z transferów aby zakupić Silve " czy jakoś tak... a tu BAM :D hahaha
0
brakowało mi klubu VillaReal mam nadzieje że nie dadzą klapy
0
arujo, świetny zawodnik, ale opcja wykupu za droga...
a mamy Dongou :) takiego następce Etoo !
0
popieram transfer Silvy, ile będzie on kosztował ? 30- 40 ?
co do thiago- i tak wróci :) a barca ma za dużo hajsu- jeszcze nowe CN ma być
heh jak kocha to wróci
to oczywiście sarkazm :)
0
następca Xaviego w ........ Manchesterze ...
super by było gdyby nie skorzystał z tej klauzuli w kontrakcie i został na jeden rok, ale wiadomo, Piłka rządzi się innymi zasadami,
mam nadzieje że jeszcze wróci :)
0
Fiorentina ? śmieszny Klubik ? ogarnij się, mają świetnych młodych... szkoda że nastasic odszedł ( do City tak ? )
za 2, 3 lata powinni wrócić na właściwe tory więc na zakończenie kariery klub świetny :) a we włoszech jest super atmosfera na tych nowoczesnych ( hah ) stadionach
0
Villa- niestety, jego czas dobiega końca na CN
Dos Santos- z 2, 3 mln powinni wziąść- więc cena w sam raz- 13 mln
0
przez sezon się nie przyzwyczaiłeś jeszcze ?
0
w 2015 roku barca wyjdzie z długu ( może * :)) ) a w 2017 wpadnie w 2 razy większe niż ma teraz, dzięki
naszemu kochanemu Laporcie :)
0
no nieee :/ fontas thiago ! kto jeszcze ?
0
ale ten zarząd mnie wkurwia ... ( przepraszam )
wszystko to co budowali od daaawna zostaje zniszczone w 2 lata *
0
50 ? heh max 20- 30 * zza obrońce to baaardzo dużo
0
jak nie ? xavi będzie do 67 grał :)
0
czy ja wiem, im większy rozgłos tym większa cena :)
0
jakie propozycje .. chiellini * sorki za błąd jeśli jest - koleś jest drogi i STARY, po co na niego hajs tracić
kościelny- widać sezonowcy arsenalu sie odezwali :P
ale napiszę tak: Barca lubi szkółke Arsenalu tzn taktykę, w ostatnich latach ilu kanonierów przechodziło do barcy ( Henry/ Song/ Fabregas i ktoś jeszcze, wypadło mi hmmm ) więc nawet jeśli ma nierówną forme to według mnie on ma największe szanse na dołączenie do blaugrany *
0
pamiętam jego debiut :/ szkoda, może gdyby nie ta kartka to pep by mu dał więcej szans i byłby porównywalny do Thiago czy Tello ( tak wiem, że nie te pozycje, chodzi mi o talent )
0
alexis- kierunek Juve
Delefeu/ sergi ( roberto )/ muniesa- pierwsza drużyna
Puyol- The End Story
0
kto jest jego doradcą finansowym ? :) bo leo ma czas na sprawdzanie zawartości swojego konta * pewnie ktoś błęda piznął, ale teraz robią etykiete przy L.M
0
będzie z niego trener * ale ma racje, jest za młody *
0
no ja pier... tylko nie laporta- znowu długi, tym razem barca stanie się własnością szejków... inaczej degradacja... może ktoś inny ? całkiem inny *
0
espanyol ? na pewno lepszy poziom od celty :)
i by się nauczył tam prawdziwej piłki od dziadków (np. Verdu * )
0
Po co nam Thiago ? :) Xavi będzie cisnął do 67 ( tam też jest tyle ? )
hah... a na serio, thiago to dobry piłkarz, ale nie ograny, jak dostaje szanse to za bardzo chce * dlatego mu nieraz nie wychodzi... a Barca daje mu powody do odejścia
0
cóż za niezwykle wnerwiający troll ( iniestinho ) a wy go podsycacie :)
nie karmcie go ! to sezonowiec
ten wywiad pokazuje jakiej klasy to piłkarz i człowiek
licze że po zakończeniu kariery wróci do alzugrany :)
0
chyba coś jest na rzeczy jak chce sie ich pozbyć ?
0
oo tak, laporta- znowu chcecie długów ? ten nasz aktualny skrzat- sami widzicie..
przydałby się ktoś nowy, po co wracać do starego prezydenta ? co z tego że barca była super jak miała długi- zbyt duże długi- deegradacja do najniższej.. . tego chcecie ?