Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo się przełamał, to najważniejsze :) teraz będzie z górki, może hat-trick ?
0
wy też zauważyliście tą nowość Taty ?
w drugiej połowie wprowadza defensywnego Songa za kreatywnego pomocnika i co ?
Busi częściej w okolicach pola karnego przeciwnika jest :)
super manewr - no i skuteczny, co potwierdza ostatnia bramka :)
0
czyli poziom i tak większy niż w polskiej lidze :)
0
szkoda, że mu nie wyszło z Lechem
0
ten Eusebio na stanowisku trenera to porażka...
Rubiego dać, niech się uczy :)
0
a no tak, dzięki :)
0
zmieniając temat, wiecie gdzie można znaleźć filmik z nieuznaną bramką Messiego ?
0
Lopez jest gdzieś w top30
Iker może już nie jest top1 czy 2 ale w pierwszej piątce się dalej mieści
0
chyba 250 ;p
i Kobiety.... :D
0
heh... ludzie z Borussi wyjdą na ... jeśli dadzą mu grać do końca sezonu.. chyba, że 30 mln ( minimum ) to dla nich nic, a z tego co wiem to ich sytuacja finansowa nie jest taka jak Bayernu
sprzedać go ! ! !
0
na miejscu Leo bym go zwolnił, ale wiadomo jak to z rodziną....
0
barca B to maszynka do marnowania talentów, dlaczego ?
- pytaj eusebio
0
nie sztuką jest kupienie zmiennika za 20- 30 mln tylko kupienie młodego zawodnika, ukształtowanie go i zrobienie z niego gwiazdy :)
0
co dla Ciebie jest nierealnego w transferze Sagny ? Barca lubi " podbierać " zawodników Arsenalu ponieważ są dobrzy technicznie:
Song, Cesc... o chlebie ( ciiichoo )
0
może Sagna ? :)
0
chodziło *
0
mały błąd w teksie " ...sposoba ..." chyba codziło o spodoba ;) ale chyba każdy wiedział o co chodzi
hmm, wiadomo że każdy chce wygrywać- nieważne jak
ale ja ( przynajmniej ) pokochałem Barce za jej styl * nieważne czy wygrywała czy przegrywała
i mam nadzieje że ten styl podtrzyma lub zmodernizuje ale " Tiki Taka " będzie w Katalonii zawsze ;)
0
hmm wiesz co to nowoczesna piłka ? boczni obrońcy też mogą, a właściwie mają obowiązek uczestniczyć w akcjach ofensywnych .
co dają jego wrzutki ? straty piłek= kontry przeciwników
0
alves- hmm początek ładny ale po kilku kolejkach wróciła codzienność- tzn wrzucanie piłek do wymyślonych przyjaciół.
-vaco ? piszczek niee
ale Sagna by się nam przydał :)
0
Messi za bardzo chce się przełamać, może jest to i dobre, ale radziłbym Leo się uspokoić, w ostatnich meczach gra bardziej " samolubnie " niż grał kiedyś
nie mówię, że nie ma wpływu na gre Barcy, bo dalej ją kreuje, ale wiadomo że jak za bardzo chcesz to nieraz się zatrzęsiesz, to emocje
ale mam nadzieje że w meczu z Milanem zobaczymy staarego dobrego Messiego :) który umie pogodzić swoje indywidualne akcje z grą zespołową no i bramkami ) VeB ! ! !
0
nie no Victor musi zostać
człowiek zmiennym jest heh
jeszcze pół roku... może coś się wydarzy i zostanie :)
co do transferu ter stegena... " Dobre opinie " o nim są mocno przesadzone
więc na zastępce pozostaje Courtois, ale on należy do Mou*
co przesądza o jego transferze na CN
ale jak miałbym wybierać to: Courtois i tylko on * a Oier na ławe
0
real ostatnio wygrał 7:3, mi wystarczy w derbach 5 ale z czystym kontem :)
0
czyli to Rosell go " skontuzjował " ? :)
idź spać
0
masz coś wspólnego z Ro$ellem ? lub madrytem ?
to Barca. i choć Pan Shrek tu rządzi mam nadzieje, że nie podejdzie do sprawy przedmiotowo i po powrocie D.Santosa nie sprzeda
0
to nie możliwe... no i smutne, przez takie kontuzje w tym wieku można stracić szanse... żeby te pół roku minęło szybko i bez komplikacji :)
Dos Santos to będzie człek który będzie konkurował o miejsce Xaviego/ Iniesty ( kiedy odejdą na emerytury )
0
Milan to według Ciebie przeciętniak ?
jakby to był byle jaki klub to przed meczem na stronie fcbarca.com nie byłoby napisane " wielkie derby europy " przepraszam jeśli przekręciłem
hah :)
mówisz o tym klubie który w ciągu ostatnich 10 lat zdobył 2 razy mistrzostwo, 2 krotnie zajmował drugie miejsce i 3 krotnie zajęła trzecie miejsce.. nie licząc pucharu i superpucharu europy
... ale doszukując się wpadek-
w tamtym sezonie z kim Barca przegrała pierwszy mecz ( chodzi mi o lige ) był to wielki real ? valencia ? niee- to dopiero był hiszpański przeciętniak
- o ile mnie pamięć nie myli :)
0
Cules, no w sumie w City jest nasz Txiki i podpowiedział coś szejkowi o szkoleniu juniorów
0
tak to jest jak się nie czyta do końca :P
0
jak się ogarnie to czemu nie ;) potrzeba nam typowej 9tki
0
i się Vidala czepili
najpierw musiał się tego nauczyć :)
większość z was/ nas pewnie tak nie potrafi :D
zaasdrość