Kropniety
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
serio ? :D widzę, dodawanie i odejmowanie kuleje...
w przypadku zwycięstw i Barcy i Atletico w ostatnim meczu Ligi Atletico będzie miało ? 3 pkt przewagi na Barcą... Czyli w przypadku wygranej Barcy będzie remis, ale na tą chwile barca ma przewagę 21 bramek. Co w przypadku korzystnego bilansu spotkań i bramek da wygraną :)
0
bardzo spóźniona odpowiedź, ale musiałem :)
mógłbyś tak pisać gdyby Leo był po 30stce.. a to wciąż perspektywiczny i dalej rozwijający się piłkarz. Najlepiej odmłodzić skład tak jak w Fifie co nie ? bo tam młodzi zawodnicy się rozwijają a Ci po 25tce stoją w miejscu....... znajdź sobie inny klub bo messi pozostanie w Barcelonie do 2017*( a może i dłużej ! ) roku
1
no tak, nie był taki zły... ale nie zapominajmy, że wspaniałej techniki to nie miał, a jego argumentem była szybkość, tzn wypuszczenie piłki i sprint. Ale na doświadczonych obrońców to nie działa, wystarczy, że zajdą mu drogę :)... w sumie to tak nawet w okręgówce robię na obronie
1
co miał pokazać wchodząc na kilka minut ?
0
heh ooo tak. mini stadion ze znajomymi i krata :)
0
strzelców już dwóch mamy- Ney i Messi, nam potrzeba asystenta, marzy mi się Reus :) ale wiadomo... Zubi ściągnie jakiegoś przeciętniaka
5
"będziemy grać dla Tito " - zero szacunku... nic dodać nic ująć
0
heh.. aż tak to chyba nie będzie :)
a może opisywany sezon przez Ciebie jest Barcelonie potrzebny ?
0:7 z tamtego roku nie podziałało.
Ciekawe czy te 3 miejsce coś zmieni ?
1
super.. możliwości
1.wykorzystać je na przekonanie Courtoisa.
2. Ściągnąć 2-4 młodych zawodników do Barcy B :)
3. dodać drugie tyle i ściągnąć Mirande z Atletico
0
jego wartość to 25 mln... ale wart jest i te 50 :)
a jak go przekonać ? brak premii- 12 mln zaoszczędzonych... można zrobić z nich dobry użytek
i co by nie mówić... ter stegen dopiero pracuje na swoje nazwisko...
a courtois już je sobie wypracował
5
zmiennikiem ? hahah :D on jest lepszy od ter stegena
0
a sporym zredukowaniu zadłużenia nie pamiętasz ?
gdyby nie katar to Barca grałaby samymi wychowankami i zajmowała miejsca 7- 12
0
no to rozbijamy bank :D
0
a jednak coś osiągnął :)
a ty pewnie tak go krytykujesz bo w FIFIE/ FIFIE manager wygrałeś wszystko
Celta gra kosmiczny jak na ich możliwości futbol... ten "cienki trener" zrobił coś z niczego. Budżet mają xx mniejszy od takiego Rojiblancos a jednak sobie radzą :)
3
zmieściłbyś się w 150-180 mln ? :)
0
sezon nr1- poznawanie drużyny
mam nadzieje, że zostanie na drugi sezon i natchnie zawodników..
tu nie chodzi o odświeżenie stylu TYLKO O CHĘCI*
0
no tak Rafa to świetny zawodnik, bardzo znaczący w Celcie. no i ? drużyna zajmuje 12ste miejsce, a z tego co pamiętam na początku sezonu myśleli tylko o utrzymaniu. Tylko, że on i też jest niski, a nam potrzeba jakiegoś walczaka :) ale miejsce dla Alcântary też by się znalazło
5
o taak... Halilović którego nie widziałeś w żadnym meczu ( przecież to junior ) + jakiś dziadek Chiellini ... błagam
0
hmm, a ja myślę, że Spadek formy barcy w ostatnich sezonach to wina małej rotacji składu... Martino jak i Tito nie mieszali zbytnio składem, dlatego w najważniejszym momencie- czyli w końcówce znów Barcelonie zabrakło sił... Do tego kontuzje- trzeba wstawiać mało ogranych zawodników, a jak wiadomo tacy nie rozumieją się z naszym MAgikiem Iniestą :/ . forma Cesca ? to samo co sezon temu, początek super a później zgasł, Messi ? odnosze wrażenie że nie daje z siebie wszystkiego no a zespół wygląda bez niego o wiele lepiej. Pierwszy zespół nie liczy 15 zawodników a 24...
0
to niech starają się dalej... :D
0
małe pytanko...
to ostatni sezon Munira w drużynie juniorów ?
0
hmm, zaczynam się martwić, że niektóre talenty będziemy musieli wypuścić... ale może to i dobrze :) lepszy nadmiar talentów niż ich brak
0
hehe, ty tak serio ?
Diego nie odejdzie przez najbliższe kilka lat.. dla niego to nie jakiś klub i pracodawca.. tylko DOM gdzie spędził wspaniałe lata w swojej karierze
0
chyba "morzna " :P
0
ta barca... Co z tego, że nasi prowadzą grę jak oprócz oddawania piłek komu popadnie niczego mistrzowskiego nie pokazują, liga już przegrana.. z tą formą mecz z Realem będzię Ciężki, można go już zaliczyć do przegranych. narzekania na trenera ? pff. trener ambitny, tyle że drużyna wygrała wszystko. Coś gdzieś było o Pepie- że odszedł bo nie potrafił zmotywować zawodników.
prawda jest taka, że Barca się rozleniwiła, Liderami są tylko w statystykach. Dlatego Zarząd musi zrobić wszystko, żeby UEFA zdjęła zakaz transferowy no i trzeba ROZBIĆ BANK ! ! !
D.Alves ? jak widzę jego akcje to aż mi się płakać chce...
w okręgówce widziałem lepsze dośrodkowania ;/
i prawdą jest to, że Barca przez jego dośrodkowania strzela mniej goli- bo oddaje piłke przeciwnikom, lub kończy dobrze zapowiadające się kontry/ ataki pozycyjne
0
hm ? czyżbyśmy mieli bramkarza nr 2 ? a Munir ? super zawodnik, nie możemy go wypuścić :) ten mecz, a wcześniej mecze z kopenhagą .. Mniam heh
0
nie zapominajmy o Bartrze :) miał tylko ? jeden błąd, który i tak nie dał bramki Athletico
0
mam nadzieje, że Zarząd wygra z UEFA i uda się ściągnąć jednego dobrego obrońce, pomoc ? hmm jak widzę mecze Celty i Rafinhe to o tą strefę boiska jestem spokojny. ale obrona leży... znowu zawinił mashe. Co drugi mecz to klapa... przez niego tracimy bramke, co to jest ? jest niepewny... i się wacha. przykład z końcówki podstawowego czasu gry, mogło być 2:0. jak to widze to chce mi się Bagnacka z barcy B do składu wstawić :D poziom taki sam - troszeczke sarkazmu
0
wiem, że czasy Pepa nie wrócą ale w tym meczu nie było tego czegoś... wymuszone sytuacje które nie mogły przynieść gola... Alves ? oprócz 2 ( tak ? ) dośrodkowań nic i wielkiego nie pokazał. zaryzykuje stwierdzając nawet, że przez jego oddawanie piłek przegraliśmy mecz. Messi ? hmm nawet jak nie strzelał z Athleticio grając jako fałszywa Dziewiątka to dawał więcej drużynie niż wczoraj grając na prawym skrzydle. Drużyna przegrała zasłużenie. Graty dla Simeone no i - do finału ! :) czekam na rewanż w lidze
0
takie szczęście w nieszczęściu
23 lata- hmm już czas dołączyć do grupy stoperów klasy światowej * :D