1

Niewielu było obrońców którzy strzelili bramę w finale euro.

0

Puyol z czupryna zawsze się wyróżniał. Prawdziwy berserk.

0

Prowadziłem tam debaty z normalnymi ludźmi, nie ma problemu. Być może ostatnio trochę się wyciszyli a płaczki mają swoje 5 minut. Na tej stornie 2 lata temu było to samo.

0

Rozumiem co masz na myśli i rozumiem zawodników Rayo.
Fakt, ze Rayo nie skupiało się na takich zagraniach tylko na grze w piłkę ma jednak znaczenie-jeśli weźmiemy pod uwagę, że inne drużyny skupiały się własnie na takich zagraniach a jednak nie dostawali za to czerwonych kartek. Np Espanyol. Gdyby w innych spotkaniach takie zagrania były tak samo oceniane, nie byłoby tematu. Wszystko sprowadza się do słabego sędziowania w Hiszpanii.

0

Idź i się zbanuj. Na stronie Realu są takie same chorągiewy jak tutaj, najpierw sprzedają potem wielbią albo na odwrót. Fajnie czyta się konferencje wuefisty ?
Są też normalni na jednej i drugiej stronie.

0

Messi ma do pobicia rekord klubowy który należy do Eto'o. Kto wie o jaki rekord chodzi.

0

Puchar Anglii to najstarsze rozgrywki na świecie więc odpowiedz jest jedna. Mimo to obecnie jedne i drugie rozgrywki nie maja większego znaczenia. Ewentualnie są traktowane jako puchar pocieszenia.

0

Były agent ma najwięcej do powiedzenia.

0

Niepotrzebnie na początku tak obszerne rozwiniecie co autor myśli o słowach Cristiano. Za duzo i za mocno. Bez tego akapitu tekst jest genialny, samemu mozna odkryć co myślicie na temat jego wypowiedzi.Podprogowy przekaz jak u dobrego artysty, niestety na samym początku zabawa popsuta, tekst nieco traci swój czarny humor a ja mam poczucie z góry narzuconego spojrzenia.

0

Tylko dlaczego sędziowie stosują ten przepis w meczu z Rayo które nie skupiało się na przeszkadzaniu. W innych meczach, rywale tylko się bronią i przy podobnych zagraniach nie są wyrzucani z boiska.

Z resztą wiele jest przepisów które są stosowane wybiórczo.
Czerwona karta uzasadniona ale nie była konieczna. Rayo nie wyszło z zamiarem łamania nóg jak inne drużyny w tym sezonie.

0

Co najwyżej bombka.

13

Gdy trafił do Barcy zahamował swój rozwój, zapowiadał się świetnie. W Villarreal udowadnia swój potencjał i lepiej dla niego żeby do Barcy nie wracał. Roberto ma problem z minutami, jest Rafinha i kilku innych.

0

Ma rację, inne zespoły murują się, grają równie ostro i nie są tak karani. Rayo w nagrodę za ambitna postawę jest surowiej oceniane.

Jedno, ze za takie faule spokojnie można pokazywać czerwone kartki, drugie, że w Hiszpanii sędziowie rzadko to robią a gdy juz to robią to drużynom które nie są wyłącznie skupione na przeszkadzaniu.

0

Legia z Lechem i Wisłą zrobiły zrzutę.

Widzę, moralistów sporo. Neymar chce doić pieniądze , normalne a co wyście myśleli. Kazdy tak robi, Messi gra w Barcelonie od gówniaka a jakie pieniądze trzepie.
Neymar może naskoczyć, jeśli zarząd ma łeb na karku to nie dadzą mu takich zarobków jak wymaga tylko go opchną. Żaden klub mu tyle nie da i tzw 100% od wizerunku.

1

Levante w ramach podziekowan powinno sie polozyc w najblizszym meczu na murawie.
licze chociaż na transparent za upokorzenie rywala

0

Komentarz usunięty

0

najpierw niech dogoni Cristino

0

1

gdzie destro ktory pisal monologi o ciezkim meczu

0

rzeczywiscie, Valencia grała jak o życie,
nastarszyli sie łeksperty przed meczem

0

gdzie ten hardkorowiec który postawił 5 dych na Valencie.

0

Ja brak polskich znaków w Twoejej wypowiedzi.

0

Nie mówie, że bedzie łatwo ale jestem przekonany, że trener nietoperzy cały mecz będzie przestraszony.

0

Neville cały mecz będzie trzymał dupsko zwarte żeby się nie obsrać ze strachu.

0

a ja idiotyczne pytanie uj wiec po co zadane.

0

a co grał w klubach które stawiały autobus, że takie bzdury piszesz ?

0

Ale mu pojechałes

0

Najlepszy szczelec Barcy w Pk nie gra.

0

bo bedziesz za nietoperami hehehehe

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?