KrulGabonu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niewielu było obrońców którzy strzelili bramę w finale euro.
0
Puyol z czupryna zawsze się wyróżniał. Prawdziwy berserk.
0
Prowadziłem tam debaty z normalnymi ludźmi, nie ma problemu. Być może ostatnio trochę się wyciszyli a płaczki mają swoje 5 minut. Na tej stornie 2 lata temu było to samo.
0
Rozumiem co masz na myśli i rozumiem zawodników Rayo.
Fakt, ze Rayo nie skupiało się na takich zagraniach tylko na grze w piłkę ma jednak znaczenie-jeśli weźmiemy pod uwagę, że inne drużyny skupiały się własnie na takich zagraniach a jednak nie dostawali za to czerwonych kartek. Np Espanyol. Gdyby w innych spotkaniach takie zagrania były tak samo oceniane, nie byłoby tematu. Wszystko sprowadza się do słabego sędziowania w Hiszpanii.
0
Idź i się zbanuj. Na stronie Realu są takie same chorągiewy jak tutaj, najpierw sprzedają potem wielbią albo na odwrót. Fajnie czyta się konferencje wuefisty ?
Są też normalni na jednej i drugiej stronie.
0
Messi ma do pobicia rekord klubowy który należy do Eto'o. Kto wie o jaki rekord chodzi.
0
Puchar Anglii to najstarsze rozgrywki na świecie więc odpowiedz jest jedna. Mimo to obecnie jedne i drugie rozgrywki nie maja większego znaczenia. Ewentualnie są traktowane jako puchar pocieszenia.
0
Były agent ma najwięcej do powiedzenia.
0
Niepotrzebnie na początku tak obszerne rozwiniecie co autor myśli o słowach Cristiano. Za duzo i za mocno. Bez tego akapitu tekst jest genialny, samemu mozna odkryć co myślicie na temat jego wypowiedzi.Podprogowy przekaz jak u dobrego artysty, niestety na samym początku zabawa popsuta, tekst nieco traci swój czarny humor a ja mam poczucie z góry narzuconego spojrzenia.
0
Tylko dlaczego sędziowie stosują ten przepis w meczu z Rayo które nie skupiało się na przeszkadzaniu. W innych meczach, rywale tylko się bronią i przy podobnych zagraniach nie są wyrzucani z boiska.
Z resztą wiele jest przepisów które są stosowane wybiórczo.
Czerwona karta uzasadniona ale nie była konieczna. Rayo nie wyszło z zamiarem łamania nóg jak inne drużyny w tym sezonie.
0
Co najwyżej bombka.
13
Gdy trafił do Barcy zahamował swój rozwój, zapowiadał się świetnie. W Villarreal udowadnia swój potencjał i lepiej dla niego żeby do Barcy nie wracał. Roberto ma problem z minutami, jest Rafinha i kilku innych.
0
Ma rację, inne zespoły murują się, grają równie ostro i nie są tak karani. Rayo w nagrodę za ambitna postawę jest surowiej oceniane.
Jedno, ze za takie faule spokojnie można pokazywać czerwone kartki, drugie, że w Hiszpanii sędziowie rzadko to robią a gdy juz to robią to drużynom które nie są wyłącznie skupione na przeszkadzaniu.
0
Legia z Lechem i Wisłą zrobiły zrzutę.
Widzę, moralistów sporo. Neymar chce doić pieniądze , normalne a co wyście myśleli. Kazdy tak robi, Messi gra w Barcelonie od gówniaka a jakie pieniądze trzepie.
Neymar może naskoczyć, jeśli zarząd ma łeb na karku to nie dadzą mu takich zarobków jak wymaga tylko go opchną. Żaden klub mu tyle nie da i tzw 100% od wizerunku.
1
Levante w ramach podziekowan powinno sie polozyc w najblizszym meczu na murawie.
licze chociaż na transparent za upokorzenie rywala
0
Komentarz usunięty
0
najpierw niech dogoni Cristino
0
1
gdzie destro ktory pisal monologi o ciezkim meczu
0
rzeczywiscie, Valencia grała jak o życie,
nastarszyli sie łeksperty przed meczem
0
gdzie ten hardkorowiec który postawił 5 dych na Valencie.
0
Ja brak polskich znaków w Twoejej wypowiedzi.
0
Nie mówie, że bedzie łatwo ale jestem przekonany, że trener nietoperzy cały mecz będzie przestraszony.
0
Neville cały mecz będzie trzymał dupsko zwarte żeby się nie obsrać ze strachu.
0
a ja idiotyczne pytanie uj wiec po co zadane.
0
a co grał w klubach które stawiały autobus, że takie bzdury piszesz ?
0
Ale mu pojechałes
0
Najlepszy szczelec Barcy w Pk nie gra.
0
bo bedziesz za nietoperami hehehehe
3
Komentarz usunięty