KrulGabonu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Catalonia tez mozna pisac.
0
nie wiem
0
Jak CFC go kupi to będą mieli środek obrony. Zouma nowy Desailly i Stones nowy Rio.
3
o co ci chodzi?
0
Niby racja tylko ja nie widzę w jego wpisie nic strasznego. Jedno zdanie które jest w tym wpisie najmniej ważne a stoi na świeczniku, nawet na tej stronie.
0
Granada ma mniej wspólnego z Hiszpanią niż Catalonia.
0
Z drugiej strony ciężko powiedzieć ile takie sensacje w mediach dają piłkarzom dodatkowej popularności i jak to się przekłada na ich większą wartość marketingową i co za tym idzie większe zarobki.
0
Ty możesz mieć to gdzieś bo bezpośrednio Ciebie to co piszą nie dotyka więc nie rozumiem krytyki Alvesa za to co napisał.
0
Jak nic nie zmieni ? pomyśl że niektórzy ludzie żyją tymi bredniami z prasy i myślą, ze to prawda.
0
Co za różnica ile zarabia ? Napisał prawdę, media ich wykorzystują więc o co chodzi.
8
Bartomeu i spółka się skompromitowali.
0
Boateng i Ramos na pewno nie. Vidal to kompromitacja.
0
Granada kulturowo jest dalej od Madrytu niż Catalonia.
0
Murzyn w młodzieżowej Lidze Mistrzów wymiatał. Jeszcze o nim usłyszymy.
0
Prędzej wybudują stadion na księżycu.
0
jak zmniejsza na jeden to nie ma problemu. Poza tym i tak to jest cyrk na kółkach.
0
Gdyby nie zachowanie bramkarza nie byłoby o czym mówić. Grali ostro ale nie z zamiarem połamania kości. Poza zachowaniem bramkarza które było idiotyczne i rzuca cień na ich co jak co ambitną postawę.
2
Rzeźnia ? Daj spokój to co powiesz o meczach w Argentynie Turcji czy Egipcie gdzie się tłukli w czasie meczu po meczach i inne zabawne historie.
0
Dokładnie tak jak piszesz. Wszystko do góry nogami stawiają.
8
Murzyny są nietykalne.
0
To murzyn, można mu wybaczyć.
23
Ale obraza 'ty odpadzie'. Idę na policję zamkną cię na całe życie i będą dymać w celi. Smiech na sali
0
czemu nie ma prawa czegoś takiego mówić ?
2
Po Atletico najlepszy klub w Madrycie więc nie są tacy słabi.
0
Jak zagrał Turan ?
0
Wybierają jak w Barcy. Z tym, że kiedyś było coś o tym, ze mógłby przejąc klub na stałe i ponoć te rozwiązanie miało duże poparcie w Madrycie. jak sprowadzil Crisiano i Kake.
12
0
Jest tego duzo więcej niż koszulki. Koszulki nie są najlepszym towarem marketingowym.
0
5. Rekordowy transfer.
0
Myślałem, że na skrzydłach i dalej tak myślę. Jeśli pomocnicy będą zdrowi to Turan będzie pełnił taką rolę w drużynie jak Pedro.