0

Jednak w pomocy.

0

To posyp kreskę na stole i zadzwoń na 112 . Jak wejdą to ją wciągnij i zobaczysz czy można spożywać. Dostaniesz za posiadanie i spożywanie. Nie dostaniesz za to że byłeś pod wpływem i nic ci nie zrobią jak cie na ulicy naćpanego złapią.
Znałem takich znawców jak Ty i na samowolnym interpretowaniu się skończyło.

0

Skrzydłowy, będzie grał w ataku na bokach.

0

Od 2008 i debiutu Pepa tylko dwa mecze Barca grała z rywalem który nie dostosował się do Barcy tylko narzucił swoją grę. Półfinał z Bayernem. każdy inny rywal dostosowuje się do Barcy, nie licząc kilku prób Realu które kończyły się ich dramatem.

0

Napastnik już jest- Turan.

0

Mozna byc pod wpływem choć posiadać i spożywać nie można.Przyda ci się na przyszłość.

0

spożywanie narkotyków jest niezgodne z polskim prawem.

0

Według mnie pozycja na boisku nie ma większego znaczenia.

0

To świetynie broniący Bravo ma iśc na drugi plan ? Bravo jest obecnie lepszy i to on zasługuje na pewność i stabilizacje.

0

Przede wszystkim robi głupie błędy.

0

Czemu za rok dwa powinien być numerem jeden ?
Przy takiej grze Bravo, Ter Stegen nie ma szans.

0

Wejdzie za Suareza.

0

Cos w tym roku cicho o Złotej Piłce. Rok i dwa lata temu to był główny temat od świąt.

0

Pilnowali by się, przynajmniej publicznie nie ujawniali komu kibicują.

0

I co Mourinho. Będzie zabawa
Jednak Zidane

0

sędziów podejrzanych od stronniczość powinno się degradować do niższej klasy.

0

Nie przypominam sobie. Na pewno na Euro 2008 gdzie zrobił wielką furorę grał na skrzydle.

0

Myślę, że Monaco mogłoby się skusić.

0

Oby dostali z piątkę i wrócili do domu. Liverpool gra w piłkę , Stoke to piłkarskie dinozaury .

0

Dlatego będzie dobry na skrzydle, wybiegany. Ewentualnie wjedzie do środka na ciężki autobus i będzie grał wyżej ale podstawowy do środka wątpię, tak jak mówię w razie plagi kontuzji.
No zobaczymy, ja tylko tak myślę ale do Enrique mi daleko.

0

Tak tylko Turan odpowiadał za ofensywę, w defensywnie jedynie biegał robił pressing po stracie ale nie zabezpieczał. w Barcy Pomocnicy zabezpieczają ofensywne boki obrony i trójkę z przodu.

0

Wątpię. Zagra tam w razie plagi kontuzji a głownie będzie harpaganem na skrzydle. jak Pedro.

2

Przyszedł jako zastępca Pedro. Zagrał niecałe 5 spotkań w środku pola w Atletico

2

drugie pytanie, ilu Barca ma zastępców dla MNS na ławce. ?

6

Ile spotkań Arda Turan zagrał w środku pomocy w Atletico ?

0

Lubię Villarreal. Szkoda, że Riquelme nie strzelił karnego z Arsenalem.

0

Tak czy inaczej bliżej mu do ławki.o to chodzi, Bravo jest pewny i najlepsze lata przed nim. Tym bardziej że Ter Stegen popełnia proste błędy.

0

to mniej wazne. rezerwy nie maja tworzyc druzyny tylko indiwidulanosci, ocenimy za kilka lat ilu z tych zawodnikow sie wybije.

0

jakiego dna.

0

Niedawno coś było że odejdzie jesli dalej bedą go męczyć z podatkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?