KrulGabonu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak w pomocy.
0
To posyp kreskę na stole i zadzwoń na 112 . Jak wejdą to ją wciągnij i zobaczysz czy można spożywać. Dostaniesz za posiadanie i spożywanie. Nie dostaniesz za to że byłeś pod wpływem i nic ci nie zrobią jak cie na ulicy naćpanego złapią.
Znałem takich znawców jak Ty i na samowolnym interpretowaniu się skończyło.
0
Skrzydłowy, będzie grał w ataku na bokach.
0
Od 2008 i debiutu Pepa tylko dwa mecze Barca grała z rywalem który nie dostosował się do Barcy tylko narzucił swoją grę. Półfinał z Bayernem. każdy inny rywal dostosowuje się do Barcy, nie licząc kilku prób Realu które kończyły się ich dramatem.
0
Napastnik już jest- Turan.
0
Mozna byc pod wpływem choć posiadać i spożywać nie można.Przyda ci się na przyszłość.
0
spożywanie narkotyków jest niezgodne z polskim prawem.
0
Według mnie pozycja na boisku nie ma większego znaczenia.
0
To świetynie broniący Bravo ma iśc na drugi plan ? Bravo jest obecnie lepszy i to on zasługuje na pewność i stabilizacje.
0
Przede wszystkim robi głupie błędy.
0
Czemu za rok dwa powinien być numerem jeden ?
Przy takiej grze Bravo, Ter Stegen nie ma szans.
0
Wejdzie za Suareza.
0
Cos w tym roku cicho o Złotej Piłce. Rok i dwa lata temu to był główny temat od świąt.
0
Pilnowali by się, przynajmniej publicznie nie ujawniali komu kibicują.
0
I co Mourinho. Będzie zabawa
Jednak Zidane
0
sędziów podejrzanych od stronniczość powinno się degradować do niższej klasy.
0
Nie przypominam sobie. Na pewno na Euro 2008 gdzie zrobił wielką furorę grał na skrzydle.
0
Myślę, że Monaco mogłoby się skusić.
0
Oby dostali z piątkę i wrócili do domu. Liverpool gra w piłkę , Stoke to piłkarskie dinozaury .
0
Dlatego będzie dobry na skrzydle, wybiegany. Ewentualnie wjedzie do środka na ciężki autobus i będzie grał wyżej ale podstawowy do środka wątpię, tak jak mówię w razie plagi kontuzji.
No zobaczymy, ja tylko tak myślę ale do Enrique mi daleko.
0
Tak tylko Turan odpowiadał za ofensywę, w defensywnie jedynie biegał robił pressing po stracie ale nie zabezpieczał. w Barcy Pomocnicy zabezpieczają ofensywne boki obrony i trójkę z przodu.
0
Wątpię. Zagra tam w razie plagi kontuzji a głownie będzie harpaganem na skrzydle. jak Pedro.
2
Przyszedł jako zastępca Pedro. Zagrał niecałe 5 spotkań w środku pola w Atletico
2
drugie pytanie, ilu Barca ma zastępców dla MNS na ławce. ?
6
Ile spotkań Arda Turan zagrał w środku pomocy w Atletico ?
0
Lubię Villarreal. Szkoda, że Riquelme nie strzelił karnego z Arsenalem.
0
Tak czy inaczej bliżej mu do ławki.o to chodzi, Bravo jest pewny i najlepsze lata przed nim. Tym bardziej że Ter Stegen popełnia proste błędy.
0
to mniej wazne. rezerwy nie maja tworzyc druzyny tylko indiwidulanosci, ocenimy za kilka lat ilu z tych zawodnikow sie wybije.
0
jakiego dna.
0
Niedawno coś było że odejdzie jesli dalej bedą go męczyć z podatkami.