KrulGabonu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzeczywiście, dużo się o nim dowiedziałeś po tych słowach. Pewnie to pijak i bije dzieci.
0
2 zł i 30 innych meczy hehehehehe
1
Kieruje się dobrem syna i swoim. I tak zostaną w Barcy a takie gadki sprawiają, że kontrakt będzie lepszy i tyle. Neymar na tym nie traci, chyba, że koledzy w szatni przestaną się do niego odzywać bo jego tata taki niedobry.
Poza tym to pokazuje, że co jest nie w porządku ale z prawem z Hiszpanii . Marca tz pisała, ze Neymar w Realu miałby "immunitet" i żadnych problemów.
4
" brzydki gest Cristiano w kierunku Nacho Casesa”
hahahahahah
1
Nie bylem zwolennikiem tych zakazów ale teraz patrze może i jest w tym trochę racji. Silne kluby traktują te dzieci jak towar, wyciągają z odległych krajów i nie dają im żadnej pewności ze się rozwiną. Maja hajs to mogą.
i nie ma co gadać o jakiś marzeniach. Równie dobrze mogą sie szkolić w swoich krajach i miec te same marzenia albo szkółkach Barcy abo Realu w swoich krajach. Bedą pracować to się wybija nawet na Madagaskarze.
A nie beda to nie pomoże La Masia, tutaj nie maja nawet większej gwarancji ze im się uda.A dzieciaki z Barcelony, naprawdę żyjące tym klubem od smroda mają trudniej się przebić.
patrząc na Lecha czy Legie, mogą ucierpieć na takich praktykach.Dla Realu albo Barcy zaden problem wykupić kontrakt juniora z ich szkółki.
I cala rzecz w tym ze to dzieci wiec nie moga byc traktowani jak dorośli, ceny zawsze będą promocyjne bo nie sa na profesjonalnych kontraktach choć często trenują juz jak profesionalisci. Na tym caly pic polega.
Z tego samego powodu agenci w Brazylii cwania sie z tym calym prawem do wizerunku i inne pierdoły.
Poza tym te kary to przegięcie pały.
3
Bez przesady, na pewno nie 99%.
Załóżmy, że nie byłoby czerwo tylko żółta. Karny i bramkarz broni. To byłoby sprawiedliwe skoro jego faul zapobiegł sytuacji na pustą bramkę?
0
Nie było sensu. Sztab Barcy to jacyś idioci :( Messi w ogóle nie powinien grać bo jeszcze dostanie kontuzji i co :(
0
Przecież nie zawsze bramkarz dostaje czerwo za taki faul. Sędzia decyduje czy faulował walcząc o piłkę czy szedł w nogi żeby sfaulować. Jeśli to drugie czerwona, jeśli to pierwsze może dać żółtą i często tak się zdarza. Oglądaj mecze.
13
Ciekawe czy bożyszcze nastolatek dostanie zawieszenie za swojego low kicka w zadek.
0
0
Serio ale naprawdę trzeba być bardzo głupim żeby nie doceniać tego wyczynu. Nie ma to większego wpływu na wybór przy Złotej Piłce ale pisanie, że to żaden wyczyn jest śmieszne.
0
Jeden z najlepszych bramkarzy w historii Barcy i rep. Hiszpanii.
0
PSG nie da Verattiego za mniej niz 100.
0
Iniesta był podobnym "zapchajdziurom". Grał po skrzydałach, czasami za Deco lub Xaviego. Na jego pozycji był jeszcze Van Bommel i kilku innych.
0
Skoro Messi tego nie dokonał to te 11 goli to wielki wyczyn.
0
Rok dwa trzy lata temu Złota Piłka to był najgorętszy temat od świąt.
9
drugiego Stoiczkowa tez nie widać
1
Barca to bogaty klub, giwazdy z przeciętnych klubów odchodziły w tym samym czasie za podobne lub większe sumy. Głownie z Sancheza moglio wycisnąć więcej.
Henry niezależnie od tego jak grał, miał nazwisko i każdy klub który by go sprowadził,by na nim zarobił marketingowo. Z resztą nie grał aż tak słabo.
0
1
Patrząc na to co dzieje się na rynku, za Yaya Thiago Fabregasa i Sancheza mogliśmy dostać więcej.
Nie wiem czy nie było więcej zawodników którym klub zrobił ukłon. Marquez, Henry Abidal.
Trzeba tez pamiętać o tym kogo nie sprowadził, środkowy obrońca był potrzebny, zaniechali to i postawili na Puyola.
1
Są naładowani bo nowy trener. Nie spodziewałbym się, że szybko im to przejdzie ale spokojnie. Przywykną i znów będzie to samo. Od dłuższego czasu widać że piłkarze są sobą zmęczeni. Najemnicy.
W Barcy jest inna sytuacja, kręgosłup to ludzie którzy od bajgla żyją w tym klubie, to ich życie.
2
Miesza się bo ma do tego prawo. To co piszą dotyka go bezpośrednio i ma prawo się przed tym bronić.
2
Zmieni, wiarygodność niektórych pismaków leci na łeb na szyje po takim czymś. Renoma Marci od lat idzie tylko w dól, jeszcze trochę i ta gazeta wyląduje tam gdzie ich miejsce, obok bravo sport.
0
Lubie kopciuszków. Leicester pokazało w Anglii. Crystal Palace też niczego sobie.
0
Bravo, że to sprostowali. początkowo wyglądało to na kompromitacje, ten smieszny komunikat ale teraz brawa za postawę.
0
Za stary ?
1
Valdes jest legendą Barcy ?
Zwykły przeciętny bramkarz ? Sprawdź jego karierę a później pisz takie brednie.
0
w jego wpisie jedno zdanie było i to nie takie do końca wulgarne więc mogli sobie odpuścić. Zamiast zając się tym co napisał to się przysrali do tego jednego zdania i nikt nie mówi o reszcie jego wpisu.
0
za takie coś sprawa w sądzie.
0
Aha rycerzu