0

Bravo pogra jeszcze długo. Ter Stegen zarabia dużo a znowu nie jest takim asem, poza dobrymi interwencjami chce grać piłka i przytrafiają mu się przez to głupie błędy.
Wejdzie Masip i zapewne po kilku meczach wszyscy będą zadowoleni. Jak rezerwowym był Pinto to wszyscy się bali a bronił jak należy gdy już stanął między słupkami. Wcześniej Jorquera to samo.

0

w jakich meczach gra Ter Stegen w jakich Bravo.
Jak Pinto bronił cały sezon w Pucharze Króla to nie był rezerwowym tylko podstawowym bramkarzem tak

0

Będzie śmieszne jak wróci a sprzedadzą jego brata,

0

za slupek 1 punkt za poprzeczke 3 a spojenie 5 tak kiedys gralismy na podwórku

0

sprawa jest smieszna. W Anglii pod adresem kazdego pilkarza leca z trybun takie okrzyki ze bania mala ale wystarczy cos krzyknacz na czarnego i afera. To jest niepowazne.

1

jego historia przypomina innego niemieckiego bramkarza ktory byl rezerwowym w Barcy. Charakter wydaje sie podobny i pozycja w klubie poki co ta sama.

0

od 2 togodni w mediach slychac Ter Stegen to Ter Stegen tamto wiec cos jest na rzeczy. i nic dziwnego, jest rezerwowym i nie ma wiekszych szans zastapic Bravo, pieniadze zgarnia nie male.

0

jest slabszy od Bravo. najlepsza opcja to sprzedac albo wypozyzczyc na dwa lata jak Courtuis do Atletico z Cfc.

0

i podgrzewana murawa

0

masz ambitne marzenia

0

ja bym nie palil fajek

0

trzy. Mowie o błędach nie babolach po których padły bramki. choć takie też już Neuer2 zaliczył.

0

nie

4

udaje Neura i robi takie babole przez to ze glowa mala. dobrze ze nie padaly po tych glupich bledach bramki, duzo poki co nie pogral a baboli ma na koncie wiecej niz Valdes przez cala kariere.

0

tak jak pisalem ze cos jest na rzeczy.

3

Xavi jest jedynym pilkarzem ktory zaliczyl asysty w finale mistrzostw europy i swiata.

0

Dojrzał i jest dobry a będzie jeszcze lepszy. Kiedyś porównywałem go z Xavim, tez miał trudne początki i późno odpalił to ubaw znawcy mieliście po pachy.

0

Dobrze gada. Turan w środku pola w Atletico zagrał dwa mecze,

5

dzieki, lubie czytac takie brednie

6

znalazl sie Dante Alighieri

1

jak murzyny przy piłce i gwiżdżą

0

z wygranej nici i z lidera dupa

0

Komentarz usunięty

0

najlepiej i najłatwiej obliczyć jakie ma to przełożenie na punkty drużyny

0

Czemu na czarnych a Ameryce mówi się Afroamerykaninie? To błąd logiczny.

0

Brakło mu siły i tyle.Koby lepiej rzucał był szybszy. Jordan grał w lepszych czasach i miał mistrzów w drużynie o których się zapomina. Koby nie doczekał się nigdy takiego składu. Dla mnie Jordan to Cristiano bazował na sile a Koby jak Messi.
Za 20 lat znajdą się tacy co powiedzą że Cristiano był lepszy bo wiecej goli ma w lidze mistrzów. trzeba oglądać ich w akcji.

0

a to Ty jestes tym wielkim fanem nba bo obejrzałeś jeden mecz przez całe życie

0

Pisałem wczesniej ze go sprzedadza albo wypozycza i tak bedzie

0

do niego nalezy rekord 3 w jednym meczu. Mistrz w wielu aspektach, dla mnie lepszy od Jodana ale nie mial farta w karierze.

3

gdzie Krychowiak i Vardy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?