2

za 3h wyłączam laptopa..niestety tel nie, ale tyle dobrego...i wracam do roboty w przyszłą środę, prognoza pogody bardzo spoko! w planie grillowanie, rower, moze jakies bieganie...spacery z dziecmi i psiurkiem,
a Wy jakie plany macie?

6

@Colin94 nie, wszyscy zapominają przez pryzmat czasu i sentyment przez to co pozdobywał z drużyną, że Valdes, mimo iż mega waleczny i charakterny gość, miał masę wpadek..warunki fizyczne też nie były mocną jego stroną..

0

@Medium ciężko okreslić czy by osiągnał więcej bo i pokus więcej a jak wiadomo Maradona lubił wiele rzeczy :) tak jak uwielbiany przeze mnie Ronnie...sam odpowiedział, że owszem może i by mógł dłużej pograć na innym poziomie, ale on chciał świadomie imprezować i korzystać z życia..A kto wie, czy jakby prowadził inny styl życia, czy na takim poziomie by grał na jakim grał bo jak wiadomo jego gra to radość i zabawa..

2

@Medium trudno się nie zgodzić, że dużo dziś zganianie winy jest na warunki/boisko które są przecież równe dla obu drużyn(chociaż wiadomo jedni mają zawsze przewagę jeśli to ich boisko). Tak samo w kwestii fauli..nie idzie już patrzeć na to udawanie/symulowanie...dlatego tak chętnie i miło wspominam i pewnie nie tylko ja piłkę nożną lat 90tych i początku 2000...

7

@Kamiloza91 kompletnie mi te kluby zwisają, jedynie dla Pepa bym chciał, żeby się w końcu doczekał tego zwycięstwa poza Barcą.

0

@sergio5 fejur aż miło ;)

0

Jak tam Panowie i Panie gotowi na majówkę? Grill już szykujecie? uważajcie tam na siebie..

https://filmiki.tv/wybuchowy-grill-i-nauka-rozpalania-na-przyszlosc_23483

52

jest w tym dużo prawdy, Koemana traktowali trochę jak "zapasówkę" tudzież "zapchajdziurę". Szkoda, że z Legendy zrobiono co zrobiono, on sam również może jakoś się nie przyczynił do zmiany tego wizerunku ale to tylko człowiek, i na pewno łatwo mu nie było.

0

@P33ck niema bardziej profesjonalnej od tej...Xavi przy coponiektórych wywodach to mały dzieciak z okręgówki :) tylko nikt ich jeszcze nie zauważył, ale podobno to kwestia czasu.

5

@NaFazieHitman "uwierz wiem co mówię" i nick: "NaFazieHitman" mówi samo za siebie :)

0

@Medium kurde, nie domyśliłbym się:)

ale nie chodzi mi, w jakim kraju to jest, tylko jaki mamy stan myślenia, tak po prostu jak Polakowi powiesz by coś nie robił, bo nie wolno to tym bardziej to zrobi :)

0

1

@pt9 trzymam kciuki, sam jestem już wypalony powoli, 3 lata starszy a robię w 1 firmie/ branży od nastu lat...i powoli rzygam tym, kasa ok, ale forma pracy, wiecznie pod telefonem, użeranie się z klientami i wspolpracownikami wykancza...

z tą różnicą, że nie do końca wiem na co innego mógłbym przeskoczyć i tak tkwię.

1

@AllBundy meczy w tym wydaniu akurat za dużo w sezonie ;)

2

@Cwaniak4 skurcze już łapią czy dlaczego chcesz by się kończył?

0

@Kapitan hawk chyba z kart ;)

2

@Comentateiro ale mnie to jakoś nie szokuje, lata 80 bida i posucha, PRL, nie bylo nic na półkach (w sensie wyboru) ale nie było jako tako głodu takiego..ludzie myśleli innymi kategoriami. Rozwój doprowadza do tego, że ludzie stają się bardziej egoistyczni, chcą z tych dobrodziejstw świata korzystać, kariery..a dzieci później. No i myślą żeby bardziej im zapewnić odpowiedni byt/spadek a kiedyś po prostu"jakoś to będzie". W dodatku dostęp do antykoncepcji. Dużo czynników na to się składa..ale wystarczy spojrzeć na zachód i na wschód...i od razu widać jaka jest różnica.

5

@AllBundy więc róbmy finał Villareal-MC :)

6

a jakby tak żółta łódź podwodna pykła the reds...piękna historia by byla.

1

@Kurkmen to prawda, sam to zjawisko widziałem wiele razy...
Dlatego #TeamDog

0

@Hubsao nihil novy...


0

@MSN30 rozumiem, czyli prowadzisz coś ala noclegownia gdzie często się zmieniają ludzie-to troche inna bajka faktycznie.

0

@MSN30 jak wynajmujesz to robisz tzw. protokol odbioru? czyli np spis w co jest mieszkanie wyposazone a po tym przy zdaniu mieszkania znowu?

0

@Hubsao nie wiem, za jego czasów nie było takich mediów szybkiego przekazu jak dziś, w bravo sport sie czytalo, i mecze w tv ogladalo..zabijał kolana innych swoimi korkami chociażby.

p.s mieliśmy nawet na własnym podwórku(tzn w PL) trenera ze spluwą w ręku ;) nawet selekcjonerem później był :D

1

@Medium Panie Januszu K. czy to Pan?

2

@Hubsao Mateusz tam pojechał, pokiwał palcem, stwierdził że ich działania "to chyba jakiś żart" i od razu ruszyli :)
Viva la Pis, Viva la Maowiecki!

0

@Hubsao ale że Simeone był na boisku również nie lepszy to wiesz nie?:)

2

@John_Doe to tak jak z Niemkami...ale zdarzają się "fajne"
tu jeszcze jedna niederlandka:
http://fcbahistory.pbworks.com/f/1583317693/Sylvie%20van%20der%20Vaart%2017.jpg

0

@Kamilos84 na okęciu: wolne niedziele, praca do max 17tej...dla mnie spoko!

0

@pres zaraz po Ligue1, została sklasyfikowana Ekstraklasa ze względu na straszne wymagania wobec trenerów(patrz Raków) oraz za swoje nietuzinkowe rozwiązania.
Tak było, nie zmyślam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?