KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
za 3h wyłączam laptopa..niestety tel nie, ale tyle dobrego...i wracam do roboty w przyszłą środę, prognoza pogody bardzo spoko! w planie grillowanie, rower, moze jakies bieganie...spacery z dziecmi i psiurkiem,
a Wy jakie plany macie?
6
@Colin94 nie, wszyscy zapominają przez pryzmat czasu i sentyment przez to co pozdobywał z drużyną, że Valdes, mimo iż mega waleczny i charakterny gość, miał masę wpadek..warunki fizyczne też nie były mocną jego stroną..
0
@Medium ciężko okreslić czy by osiągnał więcej bo i pokus więcej a jak wiadomo Maradona lubił wiele rzeczy :) tak jak uwielbiany przeze mnie Ronnie...sam odpowiedział, że owszem może i by mógł dłużej pograć na innym poziomie, ale on chciał świadomie imprezować i korzystać z życia..A kto wie, czy jakby prowadził inny styl życia, czy na takim poziomie by grał na jakim grał bo jak wiadomo jego gra to radość i zabawa..
2
@Medium trudno się nie zgodzić, że dużo dziś zganianie winy jest na warunki/boisko które są przecież równe dla obu drużyn(chociaż wiadomo jedni mają zawsze przewagę jeśli to ich boisko). Tak samo w kwestii fauli..nie idzie już patrzeć na to udawanie/symulowanie...dlatego tak chętnie i miło wspominam i pewnie nie tylko ja piłkę nożną lat 90tych i początku 2000...
7
@Kamiloza91 kompletnie mi te kluby zwisają, jedynie dla Pepa bym chciał, żeby się w końcu doczekał tego zwycięstwa poza Barcą.
0
@sergio5 fejur aż miło ;)
0
Jak tam Panowie i Panie gotowi na majówkę? Grill już szykujecie? uważajcie tam na siebie..
https://filmiki.tv/wybuchowy-grill-i-nauka-rozpalania-na-przyszlosc_23483
52
jest w tym dużo prawdy, Koemana traktowali trochę jak "zapasówkę" tudzież "zapchajdziurę". Szkoda, że z Legendy zrobiono co zrobiono, on sam również może jakoś się nie przyczynił do zmiany tego wizerunku ale to tylko człowiek, i na pewno łatwo mu nie było.
0
@P33ck niema bardziej profesjonalnej od tej...Xavi przy coponiektórych wywodach to mały dzieciak z okręgówki :) tylko nikt ich jeszcze nie zauważył, ale podobno to kwestia czasu.
5
@NaFazieHitman "uwierz wiem co mówię" i nick: "NaFazieHitman" mówi samo za siebie :)
0
@Medium kurde, nie domyśliłbym się:)
ale nie chodzi mi, w jakim kraju to jest, tylko jaki mamy stan myślenia, tak po prostu jak Polakowi powiesz by coś nie robił, bo nie wolno to tym bardziej to zrobi :)
0
Polski stan umysłu na jednym zdjęciu :) :
https://d2zw9f2dp6ompi.cloudfront.net/wp-content/uploads/2020/05/13200234/RulesAreRules.png
1
@pt9 trzymam kciuki, sam jestem już wypalony powoli, 3 lata starszy a robię w 1 firmie/ branży od nastu lat...i powoli rzygam tym, kasa ok, ale forma pracy, wiecznie pod telefonem, użeranie się z klientami i wspolpracownikami wykancza...
z tą różnicą, że nie do końca wiem na co innego mógłbym przeskoczyć i tak tkwię.
1
@AllBundy meczy w tym wydaniu akurat za dużo w sezonie ;)
2
@Cwaniak4 skurcze już łapią czy dlaczego chcesz by się kończył?
0
@Kapitan hawk chyba z kart ;)
2
@Comentateiro ale mnie to jakoś nie szokuje, lata 80 bida i posucha, PRL, nie bylo nic na półkach (w sensie wyboru) ale nie było jako tako głodu takiego..ludzie myśleli innymi kategoriami. Rozwój doprowadza do tego, że ludzie stają się bardziej egoistyczni, chcą z tych dobrodziejstw świata korzystać, kariery..a dzieci później. No i myślą żeby bardziej im zapewnić odpowiedni byt/spadek a kiedyś po prostu"jakoś to będzie". W dodatku dostęp do antykoncepcji. Dużo czynników na to się składa..ale wystarczy spojrzeć na zachód i na wschód...i od razu widać jaka jest różnica.
5
@AllBundy więc róbmy finał Villareal-MC :)
6
a jakby tak żółta łódź podwodna pykła the reds...piękna historia by byla.
1
@Kurkmen to prawda, sam to zjawisko widziałem wiele razy...
Dlatego #TeamDog
0
@Hubsao nihil novy...
0
@MSN30 rozumiem, czyli prowadzisz coś ala noclegownia gdzie często się zmieniają ludzie-to troche inna bajka faktycznie.
0
@MSN30 jak wynajmujesz to robisz tzw. protokol odbioru? czyli np spis w co jest mieszkanie wyposazone a po tym przy zdaniu mieszkania znowu?
0
@Hubsao nie wiem, za jego czasów nie było takich mediów szybkiego przekazu jak dziś, w bravo sport sie czytalo, i mecze w tv ogladalo..zabijał kolana innych swoimi korkami chociażby.
p.s mieliśmy nawet na własnym podwórku(tzn w PL) trenera ze spluwą w ręku ;) nawet selekcjonerem później był :D
1
@Medium Panie Januszu K. czy to Pan?
2
@Hubsao Mateusz tam pojechał, pokiwał palcem, stwierdził że ich działania "to chyba jakiś żart" i od razu ruszyli :)
Viva la Pis, Viva la Maowiecki!
0
@Hubsao ale że Simeone był na boisku również nie lepszy to wiesz nie?:)
2
@John_Doe to tak jak z Niemkami...ale zdarzają się "fajne"
tu jeszcze jedna niederlandka:
http://fcbahistory.pbworks.com/f/1583317693/Sylvie%20van%20der%20Vaart%2017.jpg
0
@Kamilos84 na okęciu: wolne niedziele, praca do max 17tej...dla mnie spoko!
0
@pres zaraz po Ligue1, została sklasyfikowana Ekstraklasa ze względu na straszne wymagania wobec trenerów(patrz Raków) oraz za swoje nietuzinkowe rozwiązania.
Tak było, nie zmyślam!