KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Conradxc spoko, nie rusza mnie to aż tak ;) i owszem, umiem się też z naszych pośmiać, z tą różnicą, że nie przesiaduję na forum rywala by tam o takich sprawach pisać ;) bawię się na swoim podwórku można rzec .
0
@Kengo no chciał się wykazać w karnych..jakoś do nich dojść musiało. A że 2 karne Benzemie nie pyknely to on w blasku chwały ;)
2
@Conradxc ależ aktywni się biali nagle zrobili :) Pique to umie sprawić by stali się nagle głośniejsi zarówno na stadionie jak i poza nim ;)
1
@Kapitan hawk nie zagra bo się poczuje chory po alko a jednak hiszpanie takiej glowy do picia nie maja? czy twierdzisz ze to ten "hiszpan" tajemniczy do nas przychodzący :)
4
@Lionel_Messi10 to ja naprawdę wolę już Aubę by został.
21
@Medium nawet na la bambie musisz go dyskryminować!!??
że niby źle napisał? może jest dyslektykiem? a może się nie uczył? czy to czyni go gorszym?
41
a jego matka go urodziła... i ojciec grywał w piłkę, nie wiadomo tylko czy zawodowo czy amatorsko..ale lubił piłkę.
2
@tristan87 dr. House
0
@Medium trądzik to 20 lat temu :)
przetarcie jakby na twarzy, wiem ze sa jakies kremy z antybiotykiem ale tak nie w temacie jestem.
0
polecicie jakiś krem/preparat na blizny/przebarwienia? cos skutecznego..wiem ze laser jest skuteczny ale czasowo nie mam jak i kiedy..
0
@ShawnC oczywiście wyolbrzymiam, ale nie wiem, jak to jest możliwe, że 1 osoba zdobywa 2tyś biletow.
0
@Messibestplayerintheworld jak to k... jest mozliwe, zeby jeden koles zdobyl 2tys biletow..sam czlowiek jakby chcial to ledwo uciula sie na taki mecz a tu takie akcje.
1
@P33ck tak też obstawiałem :) ostatni czas tragiczny Lengleta jednak pamiętam, że był naprawde czas, gdzie grał solidnie..a wpadek nie było za wiele.
@Firestone zgadza się...Ferguson pewnie gumy nie przestaje żuć gumy patrząc na to.
0
Maguire vs. Lenglet ?
1
@damianex10 fajny ten szef, taki nie za dobry motywator z niego...
chociaż domyślam się, że to po prostu tekst z neta :)
0
@Katalonbar ah shit....here we go again
1
@Lionel_Messi10 Gavi skurczybyku! Musisz ;) uwielbiam gościa za charakter i sposób gry,nie jest elegancki może jak Pedri ale jest młody więc i z czasem przyjdzie wyrafinowanie a co za tym idzie może i mniej kartek, ale woli walki jak niegdyś nasz król lew Puyol można pozazdrościć! Vamos!
0
vamos Osasuna!!!
4
@FCBurnley o cholera, wysyp obrońców klubów opozycji..na szczęście Real czysty i Perez to taki fajny i w ogóle..
0
@tbas wszystko jak krew w piach...
0
@ranger3120 kurła, podobni :D
0
@TheNekro94 to Saul?
0
@Debfc to współczuję...święta bez tej dawki to nie święta :)
@BrzydkiAS ale o co chodzi?
5
@Danny Gaucho ja przy swoim porodzie też byłem, ale nie pamiętam tego bo jednak ciemno było a nagle jasno no i zimno i w ogóle.
1
@Kidd kolega tak robi...i ja w tym sensu nie widzę(no zależy oczywiście od posady) ale ona zarabia z 3k w urzędzie. a Niani daje niecałe 2k...to nie wiem po co to szczerze mówiąc.
2
@Mads urlop bezpłatny..no chyba że masz babcie chętne..moja żona "siedziała" w domu z jednym i drugim dłuższy czas bo uważam że to dobra inwestycja w psychikę dzieci...takie maleństwo jednak potrzebuje bliskości dłużej.
14
braliście już dawki przypominające?
https://zapodaj.net/images/4ba77ef4b533a.png
11
@batoon nie jest źle skoro jeszcze piszesz na bambie...śpij póki możesz i pochlej zanim wrócą do domu :) powodzenia!
1
@Messibestplayerintheworld jak ta gra kosmicznie wyglądała...te asysty piętką w pole, przerzucenie na drugą stronę na pełnym spokoju i piękny precyzyjny strzał.....nawet Bartra wszedł jak w masło ;)
1
Mam wrażenie, że spora część krytykuje post autora, dla zielonych i poklasku.
Ja jednak uważam, że w tym poście jest dużo racji.
Wypunktować na minus można naiwność, że ktoś z problemami alkoholowymi wywiąże się z terminu i w tym czasie ryzykować sprzedaży mieszkania, chociaż umowa to umowa generalnie i czy alkoholik czy normalny, kto się budował ten wie jak to wygląda w praktyce z terminami.
Alkoholizm to choroba, owszem, i są różne czynniki które do niej doprowadzają..
Jednak tak czy siak prawdą jest jak pisze, że krzywdzi przy tym innych.
I to, że nie wywiązał się z terminu to jeszcze nie największy problem.
Mojego bardzo dobrego kolegi z dzieciństwa Ojciec (wybitny stolarz) był alkoholikiem. Matka jemu zmarła bardzo szybko na nowotwór. Zostali z ojcem (2 braci). Póki pracował było super ale jak wpadł w tzw. cug alkoholowy to była masakra..
wracam z kolegą(mamy może po 11-12 lat) ze szkoły, on z automatu wchodzi po drodze do sklepu wiedzac ze tam zastanie jego tatę. On juz uchlany w 4 dupy z kolezkami. Widok placzacego kolege, ktory blaga ojca by wrocil z nim do domu to naprawde przykry widok. W domu nikt obiadu im nie zrobil, a tata odpychajac syna mowi ze pozniej wroci a ten kleczac na ziemii placze.
Znam osobę która z tego wyszla, i jesli wlasne dzieci nie sa motywacja do wyjscia z tego, to nie wiem jaki gorszy widok musi motywowac do wyjscia z tego dziadostwa.