KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla przecież on tak specjalnie mu wyłożył pod nogi, by zaraz popisówkę strzelić, rzucając się ;)
1
@Messibestplayerintheworld Dani aż pomylił stopy :) bo z prawej przyłożył ;)
0
Szkoda tego Modera, fajnie chłopak gra wg mnie i jest potencjał...a nie widzę, kto za niego miałbym jechać na tej pozycji.
0
@masq Pique się zgodzę, Alves tez dobry mecz ale gdyby nie asekuracja to nie wiem jakby to wyszło, jednak było widać że jest "wolny" ale znowu doświadczenie w zastawianiu i ustawiania się procentowało.
7
@BARCA1899Messi ja Was podziwiam, że macie czas, albo i co więcej chęci siedzieć na jakims forum rywali...
ale to pawda...,nasi rywale są słabi...
co????? cztery zero!
0
@Pogba przy strzale takim, gdzie ma chwilę czasu to owszem odchylenie i kierunek górny prawy róg, ale takie z akcji to prosto w bramkarza dwa razy przyfandzolił.
3
@Jakchcesz I nie zapominajmy o Pickenbauerze, też super pewny mecz.
0
Gdy żona spi....i Ci weekend ale jest taki młodzian zwany Pedrim i swoim zwycięskim golem mówi Tobie : "ciii nie denerwuj się "...
0
@mkord potwierdzam, ale na trzeźwo jeszcze trudniej :)
2
Lubię wypić sobie Żywca, no ale reklama jego tutaj to jakiś dramat w wersji mobilnej...10 prób zanim się udało trafić w X..aż się pic odechciało.
0
@Rust_Cohle boję się takiego zakładania ze pokonamy Arabię, co mundial tak zakładamy, tu Korea tu Senegal itp.
1
@AmigoBlancos super się to czyta, dzięki za oznaczanie.
5
@Hubsao to są miny dla wyprzedzających pasem awaryjnym :)
49
Czuć już naprawdę wiosnę, są i bociany pierwsze:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277533747_2164406363716637_937520902154062232_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=b4BLm01WMZoAX_D0iOz&tn=7gc73ZA-zdwx0n5T&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_u4OnZIXqmzDIgSCDK9Szz9xiE2S3QGVMvYbqg32fV4A&oe=624BC320
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi ja już moim znajomym oznajmiłem, że jak chcą nam robić przy okazji odwiedzin jakieś prezenty, jak dotychczas, to podziękuje za alkohole, zabawki dla dzieci..
teraz prefereuje takie cos:
https://allegro.pl/oferta/sztygar-wegiel-ultra-ekogroszek-28mj-worek-25kg-11999544892?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dio_ogrzewanie_pla_ss&ev_adgr=ogrzewanie&ev_campaign_id=14937753733&gclid=CjwKCAjwxZqSBhAHEiwASr9n9OJYCE8DDT8_Pf_CsbI7nwXx8RJU6XNM9tAvkelygp8FjUmYpZeG-RoCiKYQAvD_BwE
ładnie opakowane, wystarczy wstążkę i prezent git.
1
skończcie te karuzelę smiechu!
1
@AlexDark00 "tak żem czuł" jak mawia klasyk ;)
0
@AlexDark00 z lustrem w domu też rozmawiasz? :)
0
@MesQueUnClub_87 wiadomo, że jest lepsza...ale nie uważam, że jest to najważniejszy czynnik. Jak ktoś jest du...a nie kierowca(nie piję do Ciebie a ogolnie), to mu opony nie pomogą ;) i mówimy oczywiście o dobrym bieżniku...bo nieraz ktoś ma zimówki(prawie łyse) a dobre letnie ;) i wtedy też nie wiem jakby porównanie wyszło.
@TheNekro94 wiadomka, nie neguję...i oczywiście tak jest...
ja jeżdże na całorocznych ale też napęd mam awd więc troche też inaczej...chociaż nie wolno zapominać że awd lepiej jedzie ale hamuje tak samo jak fwd/rwd :D
0
@MesQueUnClub_87 powiem tak, na sniegu takim jakas roznica(zimowki vs letnie), na lodzie praktycznie brak...natomiast kiedys nie bylo czegos takiego jak zimowki, ludzie jezdzili caly rok i bylo ok...a dzis kazdy ma podejscie ze bez zimowek auto juz zima jezdzic nie moze...gdzie wg mnie 90% to inne czynniki bardziej sprzyjaja wypadkom....
2
@IronSanHybrid "btw. tona węgla 2200 xD ekogroszek 1600zł"
gdzie za 1600 ekogroszek? bo u nas 2400 workowany/2200 luzem...
1
@tomek8756 i te "odbiesz".... aż boli.
2
@Zbyszard Zbyniu ale lubisz oliwy do ognia dorzucić no ;)
4
nie łatwo być gangsta raperem: https://s3.filmiki.tv/videos/3dDwhQH82cAk4kDDOsmuSLVFi538AZi1.mp4?X-Amz-Content-Sha256=UNSIGNED-PAYLOAD&X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=minio%2F20220331%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20220331T124722Z&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Expires=600000&X-Amz-Signature=845119ea1f9ab24b98470c448969cb2ae14d64b49c177ba45cdeb7ab36757849
8
@Deviler dla mnie może wyglądać jak dziad spod monopolowego, podstawa by był dobrym trenerem i miał na chłopaków odpowiedni wpływ.
A więc witamy!
0
@FC1899Barca bez tej nadstawki z kolumnami bylby spoko.
1
@Danny Gaucho
+1 , przypomnijcie sobie również Piłkę Ręczną i co się z Katarem działo.
0
Alemany Top za 3.2.1. :)
0
@Matheu12 ciężkie pytanie bo Kahn to był też mega kozak i przy tym mega charakterny...Neuer to znowu świetna gra nogami + jego wyjścia..