KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poratuje ktos jakims streamem na szybko?
0
coraz "ciekawiej" się zaczyna robić:
https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8381943,atak-rosja-morze-czarne-statki-panama-wojna-ukraina.html
5
@bolinho89 małe dziecko to pusta kartka papieru, nad którą trzeba dobrze popracować by efekt był odpowiedni..tak jak się zapiszę, tak zostanie. Powodzenia dla młodego!
4
@michal26 szybko
0
@IronSanHybrid nie używał calgonu, no ale w tym wieku to już tak bywa z tym metabolizmem.
Jednak tak czy siak, z Carlem mam tak, że to najmniej irytujący mnie trener z Madrytu ostatnich lat.
0
@Janas11224 ale powiedz że to nieprawda?
9
@Ojciec5tkidzieci takie czasy, że i wpi....l za darmo się już nawet nie dostanie.
1
@puyol_presidend5 a mi sie Puyol zawsze z fairplay kojarzył a teraz na starość takie szatańskie pomysły...
2
@Gavinho Samochód rzecz nabyta, zdrowie już nie. Więc najważniejsze-chociaż taka strata materialna zawsze boli..
4
@Kidd tylko wygrana!
0
@Janas11224 schizofrenia
0
@Bogan racja, ale mówię co widzę, póki co prócz super startu, jego kolejne mecze są nijakie. Oby się rozkręcił...
0
@VeB 1899 no i tylko w Lyonie, bo w Manu też się nie odnalazł.
1
@Pawel13sz skoczny ten riki puś.
9
@VeB 1899 szczerze mówiąc nie widzę w Depayu piłkarza na poziomie Barcy. Ani szybki, ani super drybling...na chwilę obecną Auba go zjada wg mnie. Sprawia wrażenie, że trochę za mocno napakowany jest i nie może tej wagi uciągnąć...to nie Traore..
4
Nie jestem mega sportowcem,zawsze byłem jednak aktywny sportowo(amatorsko), zawody w biegach przełajowych, na wszystkie zawody praktycznie inne też jeździłem..aktualnie lubie wyskoczyc na rower, 1-2x w tygodniu pykamy z chlopakami orlika po 90minut, i wydaje mi sie ze niema tragedii (porownuje siebie=36cio latka do innych chłopaków czasem o 10 lat nawet młodszych a już brzuszki). Ale zdarzyło mi się teraz z 2-3 razy coś takiego, że na pełnym sprincie bez ingerencji drugiego zawodnika się potknąłem, czy też wykreciłem noge-coś jakby głowa chciała więcej niż nogi mogły :)
także fizjonomii nie oszukasz, i tym bardziej jestem pełny podziwu dla takich zawodników jak CR7, którzy konkurują z młodzieżą na równi.
0
@reloaded wiek zapewne z tego co słyszałem czyli między 18 a 60 niema wyjazdu...daleko masz do granicy?
2
@Hubsao tak patrzę i patrzę i się zastanawiam jaki to musiał być ten punkt militarny w tym miejscu...masakra...
0
@ElPonczato córka Luisa Enrique?
3
@patry295 brawo Elon, ale z Ciebie Musk!
3
@marcin62 tak, interesowałem i nadal się interesuje bo Izraelczycy pod pretekstem uciśniętego podczas ww2 państwa teraz sobie sami pogrywają jako pan i władca.. ale widzę że nie odróżniasz faktu, w którym rosjanin nie interesuje się swoim Państwem, które jest agresorem wobec innego Państwa-tracąc przy tym również ludzi.
To tak jakby porównać do tego, że nasi by zaatakowali kogoś i by Cie to nie interesowało-ale porównujesz to do przemocy na innym kontynencie, w którym twoje państwo nawet niema prawa głosu.
1
@Peszko07 można by i współczuć delikatnie, ale na końcu pojawia sie zdanie:
"On sam powiedział mi wprost, że nie interesuje go co tam się dzieje, żyje sobie własnym życiem" - i to właściwie wyjawia podejście lekceważące, jest daleko ode mnie, mordują no ale co tam...mi krzywda sie nie dzieje i to najwazniejsze.
1
@REALny_kibic na Mistrzostwach Świata w 1994, niestety mial pecha i strzelił bramkę samobójczą która zaważyła na końcowym wyniku Kolumbii. Po MŚ bawiąc się w jakimś klubie ze znajomymi sfrustrowany gosc zaczął z tego powodu do niego strzelać. padło chyba 6 strzałów a napastnik po każdym krzyczał gol gol. nie mógł znieść ze "winowajcą" po MŚ ma czelność imprezować. A że w tych czasach w Kolumbii było jak było to niestety tak się skończyło zycie chłopaka mającego zaledwie 27 lat.
0
@Messibestplayerintheworld wrócili na swoje ulubione 4 miejsce :)
1
Dziś, gdyby żył obchodziłby swoje 55 urodziny kolumbijski pilkarz Andres Escobar, starsi kibice pamiętają co się stało po mundialu w 1994 roku.
1
@DaPidejpi Brukbet Termalica Nieciecza
7
fajnie, byłoby zobaczyć rodaka w naszych barwach. Koszulka kupiona byłaby od razu!
0
@Kengo racja, jednak mam co do niego, a raczej do jego strzelania mniejsze oczekiwania jak do Ferrana ze względu chociażby na pozycję...mimo tego do czego nas przyzwyczaił jak pięknie za Messiego potrafił uciec na wolne pole..ale teraz już tyle takich piłek mam wrażenie tez nie dostaje a próbuje się zrywac jak sie czlowiek przypatrzy w meczu na jego ruchy.
3
@Kengo gorszy okres skuteczności to ma Ferran a nie Frenkie ;)
0
@TheNekro94 to są te detale ;)
poczekam moze na nastepny raz i w koncu mlodego wezme ;)