KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 ja już za bardzo wolnych miejsc nie widzę nawet :)
0
@TheNekro94 na jakiej stronie z ciekawości kupiłeś i czy jest limit wiekowy jakiś? musiałbym kiedyś starszego juniora zabrać ;)
0
rowerzyści, mam takowe pytatnie, pojawiła mi się okazja na zakup elektryka ale skonfigurowana przez gościa co sam robił(chociaż już niby zarezerwowany).
Ale tak informacyjnie chciałem podpytać, bo tylko 1 raz miałem okazję takim rowerem się przejechać z silnikiem na wzor tego:
https://mocnerowery.pl/imgcache/0804aaa2d9e8fb7df48df91727426066/Rower_elektryczny_-_Haibike_SDURO_HardSeven_SL.jpg
gdzie super się jezdzilo z wspomaganiem, ale bez tego wspomagania jazda byla bardzo trudna i z duzymi oporami, czy rowery elektryczne, ktore maja w piascie silnik ale normalnie na lancuchu z przerzutkami tak samo jezdza po rozladowaniu? bo chodzi mi o to by w razie braku juz zasilania tych oporow tyle nie bylo.
0
@LS W Iraku Wali zneutralizował cel znajdujący się w odległości 3540 metrów
29
to mi się podoba:
Ronald Araujo chce zostać w Barcelonie! Urugwajczyk jest skoncentrowany na grze dla Blaugrany. Chce zostać doceniony przez klub, ale jest gotów przedłużyć umowę na warunkach zadowalających obie strony.
[Gerard Romero]
0
@Gaz dobrze, że nam nigdy sędziowie nie pomogli..
1
@puyol_presidend5 jak z góry zakładasz przeważnie jeździc po asfalcie, to polecam Trekkingowy rower-pojedziesz jak trzeba i po polnej..chyba ze zmienisz opony na wezsze...
2
Dzisiaj swoje 41 letnie urodziny obchodzi nasza czarna perła, pantera pola karnego, nasza niezawodna 9tka, Samuel Eto'o!
0
@AllBundy jakoś mi P$G nawet nie szkoda...jeszcze ten kozi łeb próbujący coś wymusic na sędziach. Mam wrażenie że Leo już ta gra tez tak nie grzeje..nie widac po nim emocji-tak jak ten caly klub bez emocji.
3
@DLFCB gdzie ten orszak powitalny, witający ich chlebem i solą? przeca Wołodia tak obiecał !?
10
@AllBundy ale to nie Messi przegrał mecz tylko całe PSG przy głównych błędach Donnarumy, Marquiniosa...a to że on nie pomógł wygrać to druga strona medalu..jednak jest to sport drużynowy i obarczanie jego tylko zamiast całej drużyny to nieporozumienie.
1
@Kengo Z kozy zejdziesz, ale koza z Ciebie nigdy.
1
można mówić co się chce, ale Benzema to jest prawdziwy wojownik, nie odpuszcza, walczy do końca..tyle lat na poziomie, mimo gry u boku cr7 gdzie mógł jak Neymar to zostawic i szukac bycia liderem w innym klubie to został i robi swoje..super zawodnik.. to samo Modric, gosc ktory ma niesamowity przeglad pola i tez nie odpuszcza...troche przykro pod tym katem bylo patrzec na Messiego, głownie ze wzgledu na sentyment do niego ogladalem na mecz.staral się, ale widać juz jak dostali na 2:1 to odpuscil.
6
frajerzy always be frajerzy :)
0
Modrić? klasa...
0
@bartekvisca ja jestem właśnie w opcji tej drugiej, 27km w jedną stronę dziennie x5 dni/ tydzień. Brak komunikacji miejskiej bo pracuje w dziurze/w sensie małej wiosce-nie kopalni.
8
Araujo już ładnie odwaliło:
https://fb.watch/bD7rn7IO2n/
0
@Kengo chyba jednak to Ty nie zrozumiałeś ;)
0
@Kengo schizofrenia...tak się ta choroba nazywa :D
2
@szymonekk MIGiem to tylko do żabki po alko.
56
@kkbarca ciekawe ile u nas bohaterów by się znalazło...
naśmiewanie się z chłopaków, ktorzy zwyczajnie chca zyc, boja sie smierci jest nie na miejscu..
u nas kazdy bohater a 90% nawet w wojsku nie byla.
0
@marko111122 tak, występują...i to nie tylko na stacjach a dostawcy też mają "mniejsze możliwości". Dziś miałem na stacji 7.99
2
@wisnia1234 tak, i to ich wina że teraz jest już 7.99 bo tyle natankowali w te zbiorniki, że będą podnosili aż do 10pln!
(ironia)
39
to dopiero był dzień kobiet...nawet dla facetów!
0
Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża alarmuje, że Rosjanie zaminowali drogi, którymi mieli zostać ewakuowani mieszkańcy Kijowa, Charkowa, Mariupola i Sumy.
tym razem nie napisze co o tych. ........myślę bi znowu bana zaliczę.
0
@BARCA_FOR_EVER Romario
5
@Janas11224 kocham określenie "jeździ na tirach" :)
2
@Kamilos84 ale czy oni do negocjacji w sprawie zakupu podchodzili z pistoletem trzymanym przy skroni sprzedawcy? Nie, więc tu oni jedyni winni nie są, ba! oni patrzą na swój interes a że reszta się dała wydymać, sprzedający bez opamiętania sprzedawali w jedną stronę tego już nikt nie powie.
tak samo jak z cenami mat budowlanymi...jak OSB itp. producenci wprost wiedzieli że wolą dać na eksport bo zainkasują więcej $$ niż sprzedać u nas, później braki i windowanie cen.
0
@Janas11224 najgorsze jest to, że tam stołki poobstawiane swoimi...a jak wiadomo idioci rodzą idiotów i ciężko będzie to towarzysztwo wyplewić.
0
@Kgorecki2500 a czy Japonia oficjalnie ma wojsko? czy tylko oficjalnie coś jak obrona terytorialna(nie mylic wyposazenia z naszym)-z dekretu USA oczywiscie...