2

Dzień Dobry po 27 godzinach bez prądu...z tego też powodu nie pooglądałem meczu na który tak czekałem...ktoś w skrócie opowie jak to wyglądało? bo statystyki widziałem..

2

10cio letni Vlahovic:
https://fb.watch/be5zULRJEe/

1

@Kluivert_P przecież był w Barcelonie.

0

@hayek ja tam bardzo pozytywnie wspominam jego umiejętności strzału z kolanka :D

0

@draxidox prócz kary grzywny + punktów powinien dostać solidny Wpie***l.

2

@BART97 Kevin De Bruyne, i swego czasu wydawalo mi sie ze Di Maria bardzo by pasowal(ale po akcji uciszania Camp Nou zrezygnowalem z pomyslu :D ),

10

@Chaoss przerąbane, wiedział że wokoło zdjęcia są robione, flashe i masa osób i nie mógł sobie pozwolić spojrzeć a zapewne gryzło go to bardzo...trudno by nie ;)

4

Opis produktu na allegro:
Ten produkt można zainstalować pod przednią szybą tylnej szyby lub pod przednią szybą przedniej szyby.



Ze względu na wysoką stabilność i doskonałe osiągi samochód nie będzie miał wpływu na regulację sygnału jazdy.



Warto to mieć!

Chinole jak już włażą na polskie portale to wiedz że wchodzisz na inny level opisu ;)

3

@Fenelon niestety nie, zobacz jak posłali niedokładną piłkę jaka była walka by na aut nie wyszła, i jaka klepa z 1 piłki była-u nas tak póki co może tylko jest na treningu a tu jak sam Pep kiedyś mówił: oni są zmotywowani by władować jak najwięcej bramek przeciwnikowi, jak dzikie zwierzęta nie odpuszczali.

0

@NsKi tak, sledze te strone regularnie, i wlasnie wstawili post o mojej okolicy...natomiast widze dachy pod pleszewem zerwali..tu znowu zaczyna wiac...

0

@kaamil1910 używałem raz, nie pamiętam jakiej firmy ale potwierdzam że działają...przyklejasz na zęby, one się jakos rozpuszcczają, x minut musisz to potrzymac i widać efekty.

8

@Kgorecki2500 no a reszte sobię dorabia na czarno, co w tym dziwnego?kto nie robił fuch na boku niech pierwszy rzuci kamieniem :D

0

@ranger3120 że tak zapytam jakie rzeczy?
@Kurkmen dzieki i wzajemnie

0

Jak tam ludziska u Was? mam nadzieje że bez większych strat, ja akurat mieszkam w rejonie mocno zagrożonym(3 stopien), i na stacji obok nas odnotowano predkosc wiatru 117.4kmh, troche mi garaz podtopilo i nawet do sypialni mi lekko woda przeciekla przez komin...nie wspominam o latajacycch elementach ktore zbieralem rano po calej okolicy + brak pradu..grad, wichura, błyskawice, grzmoty, deszcz wszystko na raz.

3

@amanter podobno najsłabszy zawodnik wczoraj wg wielu specjalistów.

0

@AnnaMarianna tak, też, praca, dom, praca dom, monotonia, mało wypoczynku + czasu na aktywności i tak to wygląda o tej porze roku.

0

@Dejwol mam możliwość taką, wczoraj była sytuacja o zgrozo że nie miałem jak zareagować i to był mój błąd, dwojka dzieci + zakupy przy sobie...ten pies to Border Collie wiec potrzebuje duzo ruchu i ja staram się mu to zapewnić wlasnie.

1

@Tiisso tak też robię, i gdy przyjdzie lato lub też dłuższe dni to biore rower i dzida, teraz ciężko bo jak wracam to ciemno. wokol domu ma miejsce do wybiegania ale to biega tyle co sam chce a to nie to samo, staram sie dbac by mial tego wybiegu sporo bo taka rasa ze go zwyczajnie potrzebuje.

0

@Dejwol niby proste, ale zobacz, ulica ta jest w miescie naprawde bardzo malo uczeszczana a za bardzo niemam innych wolnych calkowicie od aut miejsc, ale jak juz jedzie to jest problem, moze byc tak ze 4 razy auto przejedzie i nic a raz przejedzie i goni-prawie wpadl pod kola i zostal przejechany..z psem codziennie wychodze na dlugi spacer jak jestem w domu ale wiem ze on potrzebuje tez pobiegac-bedzie lato i dluzej jasno to co innego.

0

@Hubsao nie chodzi mi o ten prąd co te wibracje...
@Dejwol tak, oczywiście że lepiej, ale już go szkole jak mogę, behawiorystka jedna druga, ale gdy przychodzi do jednego: czyli pogoń za samochodem jak go spuszczam ze smyczy, to niestety jakby mu odcinało prąd i niestety genów jego nie oszukam(taka jego natura że lubi gonić) a to niestety wczoraj do takiej niebezpiecznej sytuacji doprowadziło że posrany bylem.

0

ktoś używał obrożę elektryczną/wibracyjną do swojego psa? spełnia to rolę?

0

@taris nie był świetny, i nawet jakby rzucił się w drugą to nadal nie byłby świetny. Messi nigdy nie strzelał świetnych karnych w ostatnim czasie.
Świetny karny to jest piłka uderzona mocno, precyzyjnie przy samym słupku/poprzeczce-wtedy bramkarz moze robic co chce a i tak jej nie siegnie..

0

@amanter no a co z finansowym fair play!!??!?!??!? oh wait.

0

@Kondziubarca nam, oraz generalnie PL odjechało już na dobre całej LaLidze.

0

@Joe_Pesci akurat u mnie 3ci stopien...hura :/

0

@lucca87 też jeżdżę autem, to taki ogólnik..bo moja praca/robota znajduje się w takim miejscu że komunikacja jakakolwiek inna tam nie dojeżdza ;)

1

@Rust_Cohle nawet fajny ten fiut

0

@MesQueUnClub_87 zgadam się, bo sam to przechodziłem, natomiast tak jak pisałem, złoto w dłuższej perspektywie i tak się opłaca...owszem przy chwili kryzysu ludzie windują ceny, by później znowu spadła, ale na przestrzeni lat cena rośnie tak czy inaczej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?