KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzień Dobry po 27 godzinach bez prądu...z tego też powodu nie pooglądałem meczu na który tak czekałem...ktoś w skrócie opowie jak to wyglądało? bo statystyki widziałem..
2
10cio letni Vlahovic:
https://fb.watch/be5zULRJEe/
1
@Kluivert_P przecież był w Barcelonie.
0
@hayek ja tam bardzo pozytywnie wspominam jego umiejętności strzału z kolanka :D
0
@draxidox prócz kary grzywny + punktów powinien dostać solidny Wpie***l.
2
@BART97 Kevin De Bruyne, i swego czasu wydawalo mi sie ze Di Maria bardzo by pasowal(ale po akcji uciszania Camp Nou zrezygnowalem z pomyslu :D ),
10
@Chaoss przerąbane, wiedział że wokoło zdjęcia są robione, flashe i masa osób i nie mógł sobie pozwolić spojrzeć a zapewne gryzło go to bardzo...trudno by nie ;)
4
Opis produktu na allegro:
Ten produkt można zainstalować pod przednią szybą tylnej szyby lub pod przednią szybą przedniej szyby.
Ze względu na wysoką stabilność i doskonałe osiągi samochód nie będzie miał wpływu na regulację sygnału jazdy.
Warto to mieć!
Chinole jak już włażą na polskie portale to wiedz że wchodzisz na inny level opisu ;)
3
@Fenelon niestety nie, zobacz jak posłali niedokładną piłkę jaka była walka by na aut nie wyszła, i jaka klepa z 1 piłki była-u nas tak póki co może tylko jest na treningu a tu jak sam Pep kiedyś mówił: oni są zmotywowani by władować jak najwięcej bramek przeciwnikowi, jak dzikie zwierzęta nie odpuszczali.
0
@NsKi tak, sledze te strone regularnie, i wlasnie wstawili post o mojej okolicy...natomiast widze dachy pod pleszewem zerwali..tu znowu zaczyna wiac...
0
@kaamil1910 używałem raz, nie pamiętam jakiej firmy ale potwierdzam że działają...przyklejasz na zęby, one się jakos rozpuszcczają, x minut musisz to potrzymac i widać efekty.
8
@Kgorecki2500 no a reszte sobię dorabia na czarno, co w tym dziwnego?kto nie robił fuch na boku niech pierwszy rzuci kamieniem :D
0
@ranger3120 że tak zapytam jakie rzeczy?
@Kurkmen dzieki i wzajemnie
0
Jak tam ludziska u Was? mam nadzieje że bez większych strat, ja akurat mieszkam w rejonie mocno zagrożonym(3 stopien), i na stacji obok nas odnotowano predkosc wiatru 117.4kmh, troche mi garaz podtopilo i nawet do sypialni mi lekko woda przeciekla przez komin...nie wspominam o latajacycch elementach ktore zbieralem rano po calej okolicy + brak pradu..grad, wichura, błyskawice, grzmoty, deszcz wszystko na raz.
3
@amanter podobno najsłabszy zawodnik wczoraj wg wielu specjalistów.
0
@AnnaMarianna tak, też, praca, dom, praca dom, monotonia, mało wypoczynku + czasu na aktywności i tak to wygląda o tej porze roku.
0
@Dejwol mam możliwość taką, wczoraj była sytuacja o zgrozo że nie miałem jak zareagować i to był mój błąd, dwojka dzieci + zakupy przy sobie...ten pies to Border Collie wiec potrzebuje duzo ruchu i ja staram się mu to zapewnić wlasnie.
1
@Tiisso tak też robię, i gdy przyjdzie lato lub też dłuższe dni to biore rower i dzida, teraz ciężko bo jak wracam to ciemno. wokol domu ma miejsce do wybiegania ale to biega tyle co sam chce a to nie to samo, staram sie dbac by mial tego wybiegu sporo bo taka rasa ze go zwyczajnie potrzebuje.
0
@Dejwol niby proste, ale zobacz, ulica ta jest w miescie naprawde bardzo malo uczeszczana a za bardzo niemam innych wolnych calkowicie od aut miejsc, ale jak juz jedzie to jest problem, moze byc tak ze 4 razy auto przejedzie i nic a raz przejedzie i goni-prawie wpadl pod kola i zostal przejechany..z psem codziennie wychodze na dlugi spacer jak jestem w domu ale wiem ze on potrzebuje tez pobiegac-bedzie lato i dluzej jasno to co innego.
0
@Hubsao nie chodzi mi o ten prąd co te wibracje...
@Dejwol tak, oczywiście że lepiej, ale już go szkole jak mogę, behawiorystka jedna druga, ale gdy przychodzi do jednego: czyli pogoń za samochodem jak go spuszczam ze smyczy, to niestety jakby mu odcinało prąd i niestety genów jego nie oszukam(taka jego natura że lubi gonić) a to niestety wczoraj do takiej niebezpiecznej sytuacji doprowadziło że posrany bylem.
0
ktoś używał obrożę elektryczną/wibracyjną do swojego psa? spełnia to rolę?
0
@taris nie był świetny, i nawet jakby rzucił się w drugą to nadal nie byłby świetny. Messi nigdy nie strzelał świetnych karnych w ostatnim czasie.
Świetny karny to jest piłka uderzona mocno, precyzyjnie przy samym słupku/poprzeczce-wtedy bramkarz moze robic co chce a i tak jej nie siegnie..
0
@amanter no a co z finansowym fair play!!??!?!??!? oh wait.
0
@Kondziubarca nam, oraz generalnie PL odjechało już na dobre całej LaLidze.
0
@Joe_Pesci akurat u mnie 3ci stopien...hura :/
0
@lucca87 też jeżdżę autem, to taki ogólnik..bo moja praca/robota znajduje się w takim miejscu że komunikacja jakakolwiek inna tam nie dojeżdza ;)
22
ktoś jeszcze z rańca się tak czuje jadąc do roboty:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274011837_1763084207357194_7580407682040924385_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9sOJxLBkmmwAX8g0OsN&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_Chuz6IZtrLEKWz-Zmc7PJdB6RW9G6IKFVBDmdXhTCmg&oe=6211FF44
1
@Rust_Cohle nawet fajny ten fiut
11
Emerytura nie zawsze bywa kolorowa, dla przykładu Valentino Rossi:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274064648_1763111130687835_9167512680469620100_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wG7XQ5k-UzwAX8BcNCW&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_YrB4C6jnDiOaKaK8GHBtOsXrqiX51VysGpEVJu7Tl6g&oe=621231B7
0
@MesQueUnClub_87 zgadam się, bo sam to przechodziłem, natomiast tak jak pisałem, złoto w dłuższej perspektywie i tak się opłaca...owszem przy chwili kryzysu ludzie windują ceny, by później znowu spadła, ale na przestrzeni lat cena rośnie tak czy inaczej...