0

@msmsms 13to latek? ja pierdziu co za koń.

0

@FC1899Barca nie siedzę w temacie, ale taki dobry ten młodzieniaszek, że tak na pewniaku grał?wygrał?

1

@OsamaDembele obstawiam, że jakby się nie znał chociaż na tyle, to by mu wymiana kół nie zajęła 10min a znacznie więcej a tak musi cos ogarniac jednak...

0

ktoś poratuje linkiem do filmiku?
był taki filmik jak dzieciak sobie z nerfa strzela w jaja i tak jakby tańczy z bólu, a do tego podkład muzy takiej meksykańskiej :)
znalazłem z innym podkładem ale akurat szukam tego konkretnie filmiku.

0

@VamosGirl może to obawy przed jakimś konfliktem zbrojnym i że ludzie będą masowo kasę wybierać?

0

@OsamaDembele mówi, a czytanie ze zrozumieniem mówi Ci coś? Skoro zmieniał koło sam, to zapewne nie dlatego że jechał na runflatach(bo tylko w takim wypadku mają one sens), a dodatkowo przeważnie auta, które mają runflaty, nie mają zapasówek.

0

@JonSnow objaw z piątku i soboty, bół brzucha, uczucie nadętości jakby itp. W końcu wyjazd do szpitala, masa badań, kroplówki, później przejazd do drugiego szpitala i diagnoza. Natomiast jutro wyniki szczegółowe odnośnie rodzaju czy są przerzuty itp.

@anxted dzięki!

1

@Kurkmen od początku do teraz 13ty rok leci...jak ktoś wyżej napisał: chu...o ale stabilnie.chociaż czuję powoli zmęczenie i wypalenie.

0

@anxted dawno temu był leczony? w necie się naczytałem że mimo wyleczenia 5 lat to max :( aczkolwiek w necie wiadomo jak piszą.

@MSN30 tak wiem, aczkolwiek dopiero wyszła diagnoza i jutro ma być potwierdzone jaki rodzaj czy złośliwy, czy przerzuty etc.

4

@M3SSI ktoś tu wczoraj na Rambli takie pytanie zadał, i w zasadzie statystki po wypowiedziach by się zgadzały z tym co napisał @Foton

0

Rak żółądka-miał ktoś przypadek w rodzinie lub wśród najbliższych i może napisać w skrócie jakie są szanse na wyleczenie(chirurgiczne) i jak to w praktyce wygląda? informaje z neta znam, proszę tylko o swoje doświadczenia.dzieki

0

@OsamaDembele ale Ty tak serio? czy to taki żarcik z rana?

2

@DonMatteo901 szkoda tej sam na sam po pięknym podaniu, ale son też dzik szybki strasznie jest.

2

@Vebrol ciągłe straszenie z każdej strony mediów...najpierw covid, teraz wojna..niema spokoju, chyba że wyłączysz tv/radio

1

@tbas fajnie tak sobie stać i nagrywać... co za świat..

1

@Comentateiro powiedz to ludziom z pleszewskiego i nie tylko, którzy nie mieli czasu odetchnąc pozbawieni dachów...

sam w sumie takiego pecha nie miałem, prócz braku prądu przez 27h i paru rzeczy połamanych wokół domu i zacieków, ale w takim okresie stracic dach to ja bardzo współczuję.

3

@Pilka_jest_okragla ładny strzał Auby z pleców :D

0

@Yoshi94 nie, o tym nie było jako tako, trochę z innej perspektywy to wszystko jest pokazane...a to że miał mega potencjał wiemy, ale ojciec tu też swoje piętno odbija na nim...z mojej perspektywy to odejscie do PSG bylo jego najwiekszym bledem...

0

oglądał ktoś ten miniserial o Neymarze, z braku laku załączyłem i nawet nie najgorszy..jedyne co - zakończył się tak jakby mega niespodziewanie-jakby komuś brakło pomysłu na zakończenie...

z tej perspektywy trochę go szkoda, stary się jego wybielał do filmu myślę, owszem może i otworzył mu karierę, ale czy on szczęśliwy faktycznie tak do końca jest nie jestem pewny...mógłby dużo więcej osiągnać ze spokojniejsza glowa...

2

@PatrychoO nie przesadzajmy....

0

@Adi123456789 przy strzale pedriego odbyła się piłka od jego pleców i zmienil lekko trajektorię lotu. Stąd tak napisał zapewne

2

Mingueza, to jest taka sama dobra zmiana jak w Polsce....

1

jeba....iutki Auba, pełny spokoj w okno i ta cieszynka..

4

jest prąd, jest ciepło, jest drineczek i meczycho w eleven...odpalamy i do przodu! vamos

2

@endriuuu2 to jest wymierający gatunek, pewnie się zwyczajnie tym interesował, może chodził do szkoły na mechanika się uczyć.

dziś to co drugi kierowca po szkole kucharskiej, teologicznej, były spawacz, ale że za kółkiem lepsza kasa to poszli-co oczywiście nie neguję i nie potępiam. Po prostu tak jest. Też mamy kierowcę, wołają go dziadek bo najstarszy, a jak zaparkuje, to tylko raz bez poprawiania..stara szkoła.

0

@Khajio kartki to co innego, kolega miał tu jednak na myśli rozgraniczenie "łatwości" wykonania rzutu karnego, odpowiednio do stopnia wykroczenia.

8

@serj i znowu się zacznie wtedy wykłócanie, czy dane przewinienie było lekkie czy może jednak średnie a dla innego poważne....
karny to karny czyli nieprawidłowe zagranie w polu karnym basta....
tak to można by też dodać że broni jedną ręką bramkarz a piłkarz z zawiązaną chustą na oczach wykonuje tego karnego-w zależności od stopnia wykroczenia :)

0

@verdant to zmienia nieco postać rzeczy.

0

@tomek8756 ale faktycznie siebie podpalil czy tylko krzeslo czy tam inne przedmioty obok siebie? bo nie widać co tam gasili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?