1

@Krisgum podobno zdrowo jest siedzieć na takiej piłce fitness...sam przesiaduję po 8h dziennie, (fotel za niecałe 2k chyba) a i tak szalu niema..trzeba sie ruszac, robic cwiczenia szyją itp. wstać przejsc sie.

0

@Bykunn przecież nie mówi szczegółów i nie ujawnia konkretów., a opinię swoją wyraża na tle tego jak to powinno wyglądać. Takie ogólniki to nawet w necie znajdziesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Survier a coś takiego ma się w ogóle wydarzyć?

0

@D10SLEO za to Ty pewnie wiedziałeś że mają ;)
@Bykunn tylko na podstawie tego co wyczytam, co podsłucham od wujaszka z Wojska(nie, nie szary szeregowiec), i na podstawie tego co sam kiedyś widziałem, aczkolwiek mogło się to zmienić, nie mówię nie..

@Hosh to z pewnością, Ukraina jako tako lotnica za ciekawego nie miała i niema, za to przeciwlotniczo dosyć sobie radzili.

@marcin62 a Ty z onetu czy skad czerpiesz info?
@don'T.R.I.P.e tego nie wiedziałem, dzięki..


0

tak patrząc na Ukrainę i sprzęt, którym walczą...to stwierdzam codziennie po kilka razy(co mnie boli), że my jesteśmy w czarnej dupie...owszem oni dużo sprzętu też dostają z zachodu...

ale my to kompletnie nic nie mamy...kijami byśmy w te czołgi rzucali w razie napaści...a duza czesc by spier...lila jak juz w ankiecie tu umieszczonej było widac...

0

@normasubiektywna @Hartge
o to mi tylko chodzi: nie można wszystkich wrzucać do jednego worka..tak samo ukraincow jak i rosjan..

bo sami dobrze wiemy też z historii a nawet z teraźniejszości ze ukraincy swieci nie sa...pomniki bandery, akcje jak w przemyslu itp. ale czy przez to im nie pomagamy?

0

Martwi mnie tylko to, że cały naród rosyjski, jest poszkodowany przez jednego debila, a to są tacy sami ludzie jak i my a nawet jak się sprzeciwiają, to zaraz są naprostowywani przez służby. Tak wiem, giną ludzie na Ukrainie, ale giną i również synowie/ojcowie na froncie po drugiej stronie, którzy często nie mieli wyboru, dali im rozkaz i kazali jechać...zaczyna się to odbijać na zwykłych obywatelach, którzy nic nie mogą...nie dosyć że bieda w Rosji, to jeszcze będzie gorzej i ludzie zaczną z głodu umierac.

dodam tylko że zaczynają się samosądy na zwykłych obywatelach poza Rosją.. już dzis slyszalem przypadek jak zatrzymali kierowce Rosyjskiego u nas by pokazać mu, co myślą o danej sytuacji-a co on za to może? tak jak my możemy za debila karakana...

0

@ElTomas trochę ta mapka jednak chyba mija się z rzeczywistością...co nawet ludzie w komentarzach zauważają..

0

@TylkoBarca7273 dlatego ma co 4 lata urodziny :)

0

@kamyk_23 Suarez, to trochę inna bajka, chłop przez swój temperament miał bana na granie, owszem Ferran też nie grał ale to z innych powodów i nie tak długo jego przerwa trwała.

1

Super meczyk wczoraj ale tak sobie obserwuje naszego ferrana, i wydaje się że wszystko git ale brakuje mu zimnej krwi w momencie finalizacji akcji/wykończenia...tyle co on łącznie w ostatnich meczach mial sytuacji to aż dziwne ze niczego nie wpakował do siatki...to nasz znienawidzony Dembus wykańcza cos z takiego kąta co on by nie pomyślał oddac strzału... w city w sumie też nie grał cudów i się zostawiam czy on faktycznie jeszcze odpali na dobre.

0

ktoś wie jak sytuacja z Tomaszem Kędziora? dlaczego jeszcze tam jest z rodziną?

0

@tobiasson92 dokładnie nie, ale Nieczłowiek to na pewno nie Neinman ;) ale ok. szczegol.

0

@tobiasson92 chyba nie-facet...
Nieczłowiek byłoby Neinmensch

0

@RobiS też zaczynam dostrzegać coraz więcej podobieństw w pewnych działaniach do historycznego austryjackiego kurdupla z wąsikiem-niedoszłym artystą.

1

7 lat temu a piosenka aktualna jak nigdy...




0

@Abominacja powiem z mojej perspektywy, mam dwa obywatelstwa, długo przebywałem w niemczech za dzieciaka, i miałem czas gdy myslalem że moglbym tam mieszkac...koniec koncow jednak najlepiej mi w Polsce. Pewne rzeczy mi w naszej mentalności przeszkadzają, ale to samo z drugiej strony i zawsze uważałem że mix najlepszych cech Polaków i Niemców to przykład ideału.

Do tematu wracając, materialnie: nieruchomości, auta jakies i inne. Poza tym co najważniejsze: rodzina, dzieci, przyjaciele...rozumiem osoby, które mówią że uciekałyby w obawie o swoje i rodziny życie-to naturalne, i nie grajcie kozaków bo nikt z Was na wojnie nie był a to że w Paintballu postrzelał to nic nie znaczy...też z żoną rozmawiałem, że pierwsze co oszczednosci bym spakowal, dzieci i ją i kazał uciekać na zachód a ja ewentualnie bym został, ale bałbym się śmierci jak każdy, i tego że moje dzieci bez ojca by musiały dorastać.

0

8

@patry295 to prawda, aczkolwiek gdy myślę, że winowajcy tego wszystkiego siedzą sobie z dala w ciepłym i tylko przeglądają liczby to mnie szlag trafia..Ci chłopcy/mężczyźni są boguducha winni, zarówno z jednej jak i drugiej strony.

0

jak za dobrze idzie, to Marc juz cos wymysli zeby było po staremu...

0

to jest drodzy Panowie i Panie cos, czego mi brakowalo...dzida z kontry bez glupiego zwalniania tempa w przewadze i szybkei rozegranie..proste a piekne i skuteczne

1

@MarioVeB! tylko w jakim celu to tankowanie?zeby było jak spieprzac czy co

0

@Gwyn uważasz, że trzymanie oszczędności w banku jest najbezpieczniejsze?

0

@masq ale zależy na jakiej zasadzie miałby przyjść, jeśli taki Messi miałby grac niecały mecz-na tyle co może, i nie miałby z tym bólu że nie jest zawsze pierwszym wyborem to dlaczego nie? oczywiście pomijam fakty płacowe.
Dwa, dla mnie dużym jeszcze argumentem byłoby to, że należy mu się pożegnanie minimum takie jak miał Xavi i Iniesta za to co dla klubu zrobił.

0

@marcin62 o co chodzi z tym "rigczem" ?

2

@Kgorecki2500 Stanowski to idiota i hipokryta, niepotrzebne karmienie trolla.

0

@AmigoBlancos oczywiście, że niema co komu narzucać, i każdy boi się o własne życie, dziś są możliwości lokomocji jakie są..kiedyś ich nie było, i myślę że dużo mniej takich postaw też...patriotów było kiedyś dużo więcej(nie fanatyków). Dzieki nim rozmawiamy po Polsku i mieszkamy we własnym kraju.

ja ze swojej strony dodam że nie wiem co bym robił, byłem w wojsku, ucieczka by mnie przerażała, ale na pewno bym wygonił z kraju żonę z dziećmi...nie chciałbym aby moje dzieci jednak bez ojca się wychowywały.

0

@macio_944 kontuzją, tak mówią...nie kontuzjom, mówiom

0

@Kgorecki2500 i tak podkarmiają jedną i drugą stronę, by poligon był z dala od ich terytorium...szkoda że my geograficznie zawsze w histori byliśmy epicentrum walk...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?