KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid nie do końca się liczy, tam gdzie robił tamę stopami..powinien wrzucić jeszcze patyczki(jako statki), i patrzeć który wygra :D
7
oczywiście, że koledzy po fachu potrafią krzywdę zrobić umyślnie...
i każdy kto ogląda piłkę to wie, przypomnijmy Witsela, Ramosa i innych.
Tyle że akurat po Alvesie bym się nie spodziewał, i mimo iż to tak wyglądało to nie podejrzewam go bo wiemy jaki jest jako człowiek na boisku i poza nim.
2
@MesQueUnClub96 u nas dalej by jeździli sami ;) od Kraśki musiałby lekcje wziąć jak to robić.
6
@Azi a co z Depayem? zamknięty jak Macierewicz w szafie..
0
@Comfortable_ tak jest od jakiegoś czasu z perspektywy Dembele...w sumie to i podobny :D
2
Adidas: "Wsparcie to podstawa" - hasło dnia ;)
0
@Piernik nie wiem co ma piernik do wiatraka..piernik=zabieranie auta, wiatrak=wyborcy konfederacji.
0
@prokofiew zależy co palisz, jeśli szubidubu du, to zabiorą Ci auto i Twoim rodzicom!
2
@DLFCB a moze caluje herb manu/czy tez portugalskiej org. pilkarskiej? albo dzieci ktore sa tez chyba na tym ochraniaczu uwiecznione? bo oczywiscie robienie z niego narcyza popadajcego w abstrakcyjne samouwielbienie jest modne..
1
@Cwaniak4 29lat już ma, owszem jest dobry ale chyba nie aż tak...nie ten level.
0
@Kitek1640 jak cienka bylaby ta warstwa? pokó jednoosobowy 6m2? łóżko ledwo wlezie.
4
@GeneralXavi niby śmieszne ale boli nadal
2
@Criss18Barca porównując do innych sportów jak przykładowo kochana piłka nożna to śmiech na sali..
2
@TheNekro94 Real? wróg a wróg ale mój twój nasz – na własnej krwi wyhodowany
3
@Pogba na jakiej podstawia stawiasz tezę że to wątpliwe? znasz jego otoczenie prywatnie? czy uważasz, że to praca marzeń, z której nikt by nie chciał się zwolnić? A może ludziom na takim stanowisku nie zdarzają się problemy osobiste/rodzinne?
0
@Tomo_95 może kot tak specjalnie dla Twojego dobra, żebyś zaczął się uczyć bo składni kompletnie brakuje w tym poście :)
8
Araujo i Traore
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kiedy-nalewasz-cole-do-szklanki-i-przypadkowo-ci-sie-przeleje-caluje-pilkarza-w-glowe-czolo.jpg
0
@DonMatteo901 fajnie, jak społeczność potrafi wspólnie solidarnie zwojować coś...
Byłem w identycznej sytuacji, i na zebraniu klasowym chcieliśmy zrobić to samo z naszymi dziećmi...nawet wychowawczyni się cieszyła jakby to wypaliło(Wychowawczyni z powołania a nie przymusu).
Hurraoptymizm był, pisma podrukowane...wnioski przygotowane do dyrekcji..no i na całą klasę jak się okazało finalnie poszły 3 wnioski a łapy podnosili wszyscy że tak solidarnie zrobimy bo nie można się "dać"...
efekt taki że nic to nie dało prócz tego że miałem półgodzinną rozmowę z dyrektorką oraz pozostałych dwóch rodziców tak samo..smutne
2
ja, używając chinskich gownianych sluchawek do muzyki, przy każdym zasranym włączeniu ich, na volume 70%
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272979344_357226103071051_593175319098064327_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cuuulyav5LsAX9l_B10&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_UC9_cT1Z6LqPq7gTw6UlzJGNr9pwPuVxPnqzTL_P4gg&oe=6206754A
0
@LS spoko, na dniach załączę i zobaczę, to kawalerka 30m2 i panele przewymiarowałem zdrowo więc zobaczymy efekty..jedyne co to właśnie w łazience nie bardzo mam dobre miejsce jak to powiesić
0
@LS nie wiem z czym miałeś styczność, kolega to ma zainstalowane w małym mieszkanku i daje radę...tu jeszcze nie testowałem..zobaczymy
2
@Joe_Pesci bardzo dobry dyrektor sportowy, chwalony wszędzie..jako piłkarz też fajna kariera a tu taki klops..no cóż...nobodys perfekt.
0
ktoś montował albo ma pojęcie o panelach grzewych na IR? montuję takie w mieszkaniu i wszędzie jak powinno być , natomiast łazienka jest malutka i mi majster wymyśla, by powiesić na wysokość ok 2m...a myslalem ze musi to byc skierowane w kierunku dołu jakoś(chciałem na suficie podwiesić ale nie przygotował pod to mocowań i odpowiednio wzmocnionego stelaża i teraz trochę dupa.
0
Nie za fajnie z tym Xavim jako trenerem...
mieliśmy grać w Lidze Europy a trzeba będzie może jednak pograć w Lidze mistrzów jak tak dalej pójdzie :/
https://zapodaj.net/447a1f086c797.jpg.html
0
@WiernyKatalonii nie jest tak łatwo, hasło "miej wyjeb@&%e a będzie Ci dane " jako motto przewodnie w niektórych sprawach naprawdę pomaga.
3
@Xavyol @Comfortable_ ja to dopiero dziś zobaczyłem, widocznie mój enternet za wolny :D
25
torchę "czarnego humoru" przy piątku
https://zapodaj.net/images/b222db9596a16.jpg
2
@Kinginiesta wziąć kredyt i wyjechać za granicę.
A tak poważnie, ja pracuję na etacie....
jakbym miał dobry pomysł na własny biznes i widział zapotrzebowanie to bym spróbował...wyjazd za granicę jako ostateczność bym widział ale to już kwestia indywidualna.
3
@Barca1992 czy wiadomo ile w przez pozytywne testy zostanie zawodników/zawodniczek Chińskiej federacji odstrzelonych od możliwosci startu? pytam oczywiscie o takich z szansami medalowymi...tak tylko pytam z ciekawosci.
0
@mekston ktoś podpowie co tam się działo? niestety w pracy nie bardzo jak mam odsłuchać..