3

@patry295 sama akcja mnie tak nie śmieszy jak to, jak na końcu ma pełny zaciesz...

0

@bolinho89 trzeba pamietac jednak, że babole mu sie tez zdarzaly konkretne...no ale ktoremu nie...

4

@dzefrej234 są gorsze, ja dostaję propozycje zakupu kubka z podobizna Jarka K.

1

@meteo100 zgadzam się, w dodatku mega charakterny gość...nie każdy to lubił, ale jednak był kimś wyrazistym.

Żałuję tylko, że jego ostatni mecz był jaki był, i praktycznie nie miał przez te niespodziewaną kontuzję godnego swojej kariery pożegnania

0

@Volk w takim razie zobacz co aktualnie Suarez gra....bo nie gra, nie biega...wydaje mi się, że zeszły sezon owszem, miał mega motywację by pokazać Barcy jak się myliła, ale motywacja się skończyła i chęci również... Bez Messiego to już tak dobrze by nie wyglądało.

28

dziś urodziny obchodzi nasz legendardy bramkarz Victor Valdes, legendarny z różnych powodów ale 100% culer..

0

@Kondziubarca no mi nie, rozumiem frustrację z powodu monopolu Bayernu w TVP z powodu Lewego, ale jakoś mimo tego nie łapią mnie śmiechy-lub beka jak to nazywasz z powodu tego że jemu i jego druzynie się nie powiodło...tak na przekór itp. ale mentalności nie oszukasz :)

0

6

natura jest nieobliczalna


6

@Sulimo czyli reasumując Alves zastąpił Alvesa?

2

@Sulimo jest.....

6

musiałem z tym coś zrobić :D gość mnie rozwalił.
https://files.fm/f/u2dkrp2uk

2

@Pawel13sz "prawdziwy Ronaldo" :)

3

@Sulimo Breaking the Habit to ja chyba znam na pamięć, utwór molestowany tygodniami w aucie... tak samo krótki ale fajny Bleed it out ;)

5

@zadafcb 0:04 i w ogóle pierwsze 10s...zobaczcie na gościa obok Lapcia...nafurany czy on tak po prostu ma ? :D

2

szkoda że Komarowi nie udało się wczoraj strzelic gola głową Luuka....

0

za rok: Demir Fichado de La Madrito srito

0

@AmigoBlancos czekamy

0

@zibiku ale wolisz podwyżkę emerytury o 200zl i podwyżkę np. żywności o 400zl czy wolisz brak podwyżek jednego i drugiego?

2

@Fenelon coraz słabsze te nazwiska maszyna losująca wybiera... nie mogłaby to być np. Teofila Nowoładowska z Sulmierzyc?

69

@Zoker czyli zawsze jednym był Evra, a drugim ten kto z nim gadał, więc u nas zostaje Puig...

1

@Irmscher10 dokładnie, chciałem go właśnie porównać do Deulofeu lub też Tello, którzy grali podobnie, bez głowy, z dryblingiem i odejściem jakimś...a Abde nawet odejścia niema..

u nas niema szybkich zawodników prócz Dembele, jak trzeba to jeszcze Jordi ale tu po każdym sprincie się boje ze zlapie kontuzje, Araujo...a reszta? gdzie szybcy skrzydłowi...u nas większość gra bardzo wolno...przecież z kontry dałoby się pograć prostą piłką do celu nawet w przeewadze ale nie...bo niema kim.

0

@Marcelinho99 Pique wczoraj pokazał, że na wielkie mecze, mimo wieku, zjada młodych(wykluczając Araujo)...nie podpala się, potrafi wydrapać piłkę i spokojnie zarządza...

Gdyby fizycznie był w lepszym stanie to nie byłoby dla niego konkurencji póki co u nas..

0

@Ghotti potwierdzam, hakuna matata to taki mit dla dzieci, jak to fajnie bedzie byc doroslym...hakuna matata tylko jak sie napije i puszczą lejce, ale na trzezwo juz nima :)

18

wczoraj to co wnosił nie było interesujące a na pewno nic nie wnoszące :)

2

@betonito owszem, zawalił sprawę przy bramce, swoim naiwnym podaniem, ale caly mecz zagrał przyzwoicie, kreatywnie, na pełnym spokoju-owszem swój prime ma za sobą ale nikt z młodzieży niema takich podań jak on..nikt nie ryzykuje jakims wizjonerskim zagraniem...a niestety F.De Jong na którego mocno liczyłem jest cieniem siebie.

6

powiem tak odnośnie Dembele, czytając te perypetie odnośnie przedłużenia umowy i inne to ma się chęć go wywalić na trybuny ale prawda jest taka że on na skrzydle swoimi dryblingami i prędkością jako jedyny potrafi wiatru narobić... za całą resztą wszyscy bez problemu nadazaja, abde to nieporozumienie, Memphis bez siły i werwy, cieszy pędzi, ansu sie tez rozkręci..

2

za chwilę koniec roboty, znajomemu browara postawić na urodziny, dojechać do domu, ogarnąć dzieciaki, wyjsc z nimi i psem na spacer, wrocic, kolacja, mam nadzieje ze po tym szybko ich wypedze do spania i mozna zaczynac ogladanie przedstawienia, oby naszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?