KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosRakieta domyślam się o których pięciu chodzi, natomiast nie do końca znam ich odpowiedników.
0
@VamosRakieta naliczyłem dwóch, a ten "nie liczą" to gdzie gra?
0
jakbyście mieli aktualnie wybrać jakiegokolwiek piłkarza do Barcy, to kto by to był? Odpowiedź: żaden, top, w punkt, ale to ty dzwonisz, się nie liczą.
13
@Ali3231 nawet negatywny Dembele nie jest plusem.
4
@HERORICH2 sam sobie go wziąśćnij! :D
0
@amanter mnie to już nie śmieszy, nie dziwi, ale nadal przeraża...
mój pies doświadcza dużo więcej wolności niż te dzieci.
0
@klopx na 1 zdjęciu dwie różne ciotki :D
jedna trzyma lagę, druga ma męską rękę-taka przechlana stara baba namawiająca do picia.
2
@domin1515 Umtiti-Mr. Championsleague.
Dembele: komon sawa, komsi komsi komsa i kasy nima!
0
Potwierdzam, poniżej zamieszczam oryginalną fotę bez cenzury dotyczącą stanowiska Xaviego w tej sprawie:
https://zapodaj.net/9035619777f84.jpg.html
16
@SkyWalkerr dobrze, że dałeś cudzysłów, bo Ci "Kibice" to zwyczajne dzbany...
17
@Zoker Dani to klasa sama w sobie...
0
ktoś chętny na koszulkę? :) takie rzeczy teraz mi tu proponują lichwiarze
https://www.facebook.com/mrguguandmissgo/photos/p.4944993412189154/4944993412189154/
2
@LionelM95 powinni do nazwy na końcu dodać literkę "J" i byłoby chociaż trochę śmiesznie.
1
@Zoker podstawowe pytanie, czy będzie Maja Ostaszewska i Oświęcimski? I będą grali większych idiotów niż są klnąc co chwilę myśląc że to jest śmieszne? to bardzo ważne pytanie...
0
Dawać z powrotem tego Munira ;)
0
@Hubsao bezobjawowo...
0
Ferrari Torres i Pedri z pozytywnym wynikiem na covid. To pieknie podsumowany został ich 1 wspólny trening, którym się tak cieszyli w mediach..
0
Jako naród jesteśmy takimi omnibusami, że szkoda patrzeć jak się nasze talenty marnotrawią.
Przecież tylu co tu wirusologów, znawców psychologii, nauczycieli, analityków, a również znawców skoków narciarskich to niema nigdzie.
16
@Peszko07 co ma piernik do wiatraka?
Czy jak ja dostane udaru mózgu, a będę przeciwny segregacji, to to również będzie tym spowodowane?
czy już niema innych chorób prócz covida?
0
@Pilka_jest_okragla oczywiście że może! ale do tego potrzeba czasu...
zobaczcie na przykładzie takiego LFC ile siedzieli w norze...
ale faktem jest, że te teksty z Haalandem to miód na serce lubiących się w populizmie.
1
@FC1899Barca Dawajcie jeszcze o tej praworządności!
68
i takie podejście to ja rozumiem, to nie przedszkole.
Mateu Alemany:
„Ousmane Dembélé? Nie będzie już żadnego spotkania. Mają ofertę od nas na stole i wiedzą na czym stoją. Byliśmy już wystarczająco cierpliwi i dłużej nie możemy czekać.”
Via Barca Live...
3
@Kamyk37 https://lh3.googleusercontent.com/proxy/qVphQ6ATjqvLnTGfbNJKmfoOScKdW5NOgjRf2-PVL18lfiGirGZexBtekjwoYkdNQUtOdzDnYnVgFuIP-7BwkHOlNFbJa0tuA8Nnxr2zoJHy
4
@Janiama niema co dyskutować i śmieszkować na ten temat, bo jest to niepodważalne że po prostu ładnie wczoraj przyfandzolił i wiele nie brakowało, pozycja trudna, strzał silny i soczysty a po prostu zabrakło trochę szczęscia...
0
pierwszy dzień w pracy od 22.12.2021... codzienne chodzenie po północy spać, i wstawanie 9, 10 odbija się i dziś przechodzę kryzys...kryzys sensu pracowania tu gdzie pracuję :)
0
@Limaker żołądkowa gorzka rzeska, lub ta z mięta, do tego schweppes, limonka i lod...
0
ktoś poleci jakies gry dla dzieciaków 5 i 8 lat na xbox, tak żeby młodszy sobie poradził i koniecznie mogli razem we dwóch grac a nie singeplayer?
0
@POLAK12345 z bagna czy nie z bagna, uciekać można ale można to zrobić z klasą a nie jak szczur zapewniać ze nic się nie dzieje a w tym czasie grać na dwa fronty. Klasę się ma albo nie.tyle
3
Sousa ty hipokryto je...ny. Dobry wieczór poza tym.
5
szybkie zwiedzanie camp nou z innej perspektywy
https://fb.watch/a7YhIQjhjv/