KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PodkarpackiKibic czyli podzielam Twoje zdanie...
9
@PodkarpackiKibic mam wrażenie że to ironia odnośnie Braithwaita, natomiast uważam, że mógł nam z przodu przy paru meczach punkty uratować przy ilości szans i pudła jakie padały z najbliższego pola karnego.
0
@Kusco15 ciekawe, fakt faktem uważam, że mógłby się tam odnaleźć ze względu na swą szybkość, która po skrzydłach jest kluczowa. Zobaczcie wczoraj co robił Koeman, Davies na swojej szybkości, jedyny kto z naszych im dorównywał to był Bombele, ale co z tego jak szedł sam, nikt w krok dorównać nie mógł i trafiał na 3 obrońców...
Niestety, albo masz szybkich piłkarzy, piłka na wolne pole i świetnych napastników, którzy wykorzystają to..albo grasz bardzo szybko piłką z pierwszej.
3
tak na spokojnie, wnioski przychodzą do głowy te same co wczoraj na gorąco...
Ter Stegen jest cieniem siebie, potrzebuje albo Bata jak kiedys w postaci Claudio Bravo, i czuć oddech rywalizacji na sobie, albo po prostu coś innego bo określenie "ręcznik" naprawdę zaczyna pasować, przecież bramka Musiali jest identyczna jak jakiś czas temu, którą wpuścil-nie pamiętam z kim? Celta Vigo? przy bramce Muellera też zrobił ruch a później odprowadził...
tak jak z początku się nim zachwycałem, Air Stegen- wyciągał co niemożliwe, tak teraz wpada prawie wszystko...
Cały skład poza Araujo bez wiary, Dembele jakiś przeciąg robił ale na tym się kończyło.
Depay wygląda na mega zmęczonego z brakiem pomysłu.
natomiast Mingueza to dramat, w lidze może wystarczy ale nic więcej, nie wiem po raz który on daje dupy przy bramce, jakby w ogóle w akcji nie uczestniczył.
Tu najlepszy przykład:
https://pbs.twimg.com/media/FGHRcwtXwAc2T62?format=jpg&name=900x900
wygląda jak posąg, pozujący do zdjęcia gdzieś z całkiem innej strony.
Nie było zaskoczenia, początkowo póki Alba nie złapał kontuzji jakoś to nawet wyglądało i dominacji aż takiej nie było jak każdy się spodziewał ale po zmianie wszystko wróciło do stanu, na jaki obecnie nas stać.
1
@Michu94 Tadeusz to Ty? :D myślałem że mam De ja vu, a tu hop :D
https://zapodaj.net/images/30b0e152302ad.jpg
1
@Fabik87 juz ostatnio pisałem ze ten chłopak to nieporozumienie...
natomiast Ter Stegen jest cieniem samego siebie...I to nie pierwsza taka bramka jak ta druga w jego wykonaniu
2
i tak sobe tu żyjemy dzisiaj :)
https://zapodaj.net/images/3a73514cfe51c.jpg
1
@AllBundy może polecą na mnie hejty, ale też te błędy zauważam u Minguezy, szybki on też nie jest, i moja opinia na jego jest taka: że on jest takim Sergi Roberto naszej obrony, gra bo gra, jest wychowankiem ale szału niema...
0
@Djzordon halo wróżbita Maciej!jesteś tu?
już takie daleko idące snucia masz, że chyba sam w to nie wierzysz co piszesz?
a może chodzi jemu o to, że pomoże nam w przyszłości bo żółw zostanie, lub przyszłość ma na myśli tę najbliższą teraz?
1
@macio_944 a mnie grzeje, jak każdy mecz Barcy w szzczególności w LM...
Owszem, stawka duża jest tylko dla nas, dla Bayernu nie, ale mam zawsze taką wewnętrzną nadzieję...to jest tylko i aż piłka nożna i tu wydarzyć się może wiele.
0
@Yoshi94 wiesz co miałem na myśli, nie napisałem tego wprost :)
0
@RomanHoffer do moich rodziców mieli numer telefonu, i nawet do dzwonka nie dzwonili tylko na telefon, z prośbą by sie w oknie pojawili więc mozesz sie od razu wytlumaczyć. Z drugiej stronie sanepidowi tez to powiedz jak bedziesz rozmawial, a dwa..ostatnio syn mial kwarantanne-to teraz juz nawet ani razu nie sprawdzili.
0
@Yoshi94 no może źle to ująłem, zyskają Ci, którzy najbardziej liczą właśnie na Państwie, 500plusy, zasiłkowicze etc. czyli duży elektorat PISu.
1
@Nieznajomy straci, to wiadomo...to jest troche działanie w stylu robin hooda-zabrać bogatym, oddac biedniejszym. Z tą różnicą że to zabieranie w większości bogatszym, tym którzy na swój dobrobyt sobie sami zapracowali, bo złodzieje w białych koszulach się zawsze z tego wywiną.
0
@Guevara to jest zbrodniarz czy tego chcesz czy nie, wiesz ilu ludzi zginęło z jego rąk? niewinnych bo pomijam tych z którymi walczył o tzw wolność, wprowadzając później sam reżimowe zasady.. sam przyznał ze zabił czasem a nie musiał...od dziecka miał zapędy zeby znęcać się nad zwierzętami.. taki wolnościowiec...
a najlepsze jest to jak lewica nosi jego koszulki, że tolerancja i wolność mi.in dla gejów a sam kazał homoseksualistów rozstrzelać.
czasem warto doczytać kogo się gloryfikuje
1
@Guevara czyli popierasz zbrodniarzy zabijających w imię swojego przekonania lub ideologii?
0
@Guevara Oczywiście, a Ty nie?
2
@Guevara Guevara a jednak po poście bardziej Che guevara
2
@macio_944 czytając, że dobiega koniec ery tv gry - myślałem, że wyłączają lub wyłączyli grę HUGO z tv :) - kto pamięta?
3
@Kgorecki2500 na moje tylko "nieszczęście" i nic więcej, owszem, dzieci pewnie będą się cieszyły wolnym-to logiczne. Ale przyszłościowo za 15-20 lat odczujemy tego skutki, i nauczania zdalnego, które nie jest nawet namiastką stacjonarnego nauczania.
2
@Emhyr czary mary twoja stara to twój stary :)
klasyki, zawsze zostaną klasykami ;)
9
Halo Laporta? głupia sprawa w sumie... :)
0
@Amnc kreatywność jest tu wyznacznikiem! :)
7
a u Was jak drogowcy solą?
https://zapodaj.net/2a6735a02def3.jpg.html
0
@Pilka_jest_okragla we want-czyli chcemy, a jak wiadomo, chcieć nie zawsze znaczy móc...ale wiara nadzieja ostatnia i dopóki piłka w grze....
0
@puyol_presidend5 najgorsze połączenie: Black Lives Matter + Foliarz aka antyszczepionkowiec!
9
@Shadow23FCB ile masz lat? i dlaczego opuszczasz lekcje o tej porze?
0
@FC1899Barca ale nie jest powiedziane ze Reus poszedłby do innego klubu...śmiem w to nawet wątpić-przywiązany jest do BVB od najmłodszych lat i jest wierny.
https://i.pinimg.com/originals/05/dc/90/05dc90834f8b7a4525e0d8117f7ad8ac.jpg
0
@AmigoBlancos to oni nie grali tu w "zośkę" ?
2
@AmigoBlancos czytając te serię o zabójcach, uświadamiam sobie, że słowa mojej żony znajomej(pracująca w więzięniu), że ona nie wierzy w resocjalizację. I chyba mam podobnie...a na pewno jeśli, to jest to znikomy procent a już tymbardziej przy takich zaburzeniach, za które w sumie często odpowiada rodzina i bliscy przyczyniając się do traumatycznych przezyc z dziecinstwa.